מאי 2018 בערוצי הסדרות של

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך
גם אותי זה מעצבן

אבל אותי מעצבן שחופרים על כל דבר שאני לא רואה
לפעמים בא לי לראות רק סדרות שחופרים עליהם בפורום

תגיד בסוף המשך לראות את המקביל?

בזמנו אמרת שתראה אחרי שכל עונה תסתיים אז זה קרה?
ולמה לא ראית בארי?
&nbsp
נ.ב אתה בטוח שלא טעית בציון שנתנת לבעלי יכולות כי נראה שלא אהבת כלום מפרק בכל זאת נתן לו ציון 7 כמו לפרקים בסדרות שכן אהבת

is00

New member
סיימתי לראות אותה.

סה"כ הייתה סדרה נחמדה, אבל מלאה בחורים, איטית מדי ובכנות אני עדיין מרגיש ששום דבר לא באמת התקדם שם.

is00

New member
ולגבי בארי והציון...

בארי מההתחלה לא עניינה אותי בתקציר שלה, אז לא טרחתי.
לגבי הציון... ציון 7 זה ציון סביר לא טוב. אני בהחלט עומד מאחוריו. זה שלא התרשמתי או שהדמויות בינתיים לא עושות לי את זה, לא אומר שהפרק מקבל אצלי מיד ציון נכשל.

טוב אז עכשיו כן תטרח

זאת ממש סדרה טובה ולא לימדו אותך שלא שופטים סדרה לפי תקציר ?
אני מניחה שמאותה סיבה אתה לא רואה חף מפשע אכן?
למרות שאני חושדת שאתה בכוונה לא רואה את הסדרות שאני רואה

לא ציון נכשל אבל בכל זאת נראה לי מוזר שהוא קיבל ציון דומה לפרקים בהאפ ולאנרד ושומרי אוצר שכן אהבת אותם ואולי בעצם הם קיבלו ציון נמוך

is00

New member
פעם לא התבססתי רק על תקצירים...

ניסיתי לתת לכל סדרה הזדמנות, אבל מאז כמות התכנים עלתה מאוד והזמן שלי הצטמצם, אז כן נתתי לתקציר משקל גדול בהחלטה שלי אם לצפות בסדרה כלשהי או לא.
"בארי" לא קיבלה אצלי הזדמנות וכנראה גם לא בעתיד. יש לי מספיק דברים לצפות בהם, כרגע.

&nbsp
לגבי השאלה שלך על "מקביל"... האמת אני כבר בקושי זוכר מה היה בכל פרק בסדרה, אני רק זוכר את הדברים החשובים, ככה שאני...לא זוכר כל כך את הפרק שהתמקד רק בקלייר ומה היה שם,
לגבי הגילו של פיטר לגביה... האמת פיטר היה דמות שלא עניינה אותה בסדרה, ואחרי הגילוי על קלייר, התחלתי להרגיש בעיקר בוז כלפיו, אבל לדעתי זה בגלל שהעלילה שלו והדמות שלו היו אחת החלשות ביותר בעונה..

הבנתי . תאמת אני תמיד שוכחת שאתם רואים גם

דברים שלא ביס .כי בהתחלה לפי הסיכומים שלך היה נראה לי שאתה לא רואה כל כך הרבה

אה תאמת קיוותי שתרשום פה אחרי הצפייה

בכל אופן אתה גם אהבת את פרק שהתמקד רק בקלייר? ומה חשבת על איך שפיטר הגיב לעניין
זה ממש הפתיע שהוא הגיב מרגש ולא משכל .זה גרם לי מאוד לחבב אותו אחרי שבתחילת הסדרה הייתי אדישה לדמות שלו
וזה (הפרק על קלייר ושינוי של פיטר) ודמות של בולדווין זה בערך כל מה שאהבתי בסדרה

is00

New member
שבת 26/5/18 בערוצי הסדרות.

YES COMEDY
17:25 – חמוץ מתוק – עונה 4 פרק 19(אחרון לעונה).
17:50 – הבחורה החדשה – עונה 7 פרק 1.
18:15 - הגולדברגים – עונה 5 פרק 1.
18:40 – קפה ומאפה – עונה 2 פרק 18.
19:05 – המיק – עונה 2 פרק 1.
19:30 – איש משפחה –עונה 16 פרק 1.
19:55 – האיש האחרון בעולם – עונה 4 פרק 1.
20:20 – SNL – עונה 43 פרק 21. מנחה: טינה פיי.
21:30 – רוזאן 2018 – פרק 9(אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
13:30 – סוכנות הבלשיות מס' 1 – פרק 2-7.

is00

New member
ראשון-שלישי 27-29/5/18 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES COMEDY
22:30 – לבד ביחד – פרק 10.
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – סטאר – עונה 2 פרק 18(אחרון לעונה).
22:00 – אימפריה – עונה 4 פרק 18(אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 –NCIS – עונה 12 פרק 3+4.
&nbsp
YES EDGE
22:00 - לגיון – עונה 2 פרק 8.
22:50 – חף מפשע – פרק 3.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מוקד 911 -פרק 1+2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בעלי היכולות – פרק 3.
22:45 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 3 פרק 1.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – חטיפה ברכבת התחתית – פרק 4.
22:45 – מיליארדים – עונה 3 פרק 10.
&nbsp
YES OH
21:30 – ללא תסריט – פרק 10(אחרון).
22:00 – ווסטוורלד – עונה 2 פרק 6.
&nbsp
AMC
21:00 – אימת המתים המהלכים – עונה 4 פרק 6.
22:30 – מדברים על המתים: גרסת הפחד– עונה 4 פרק 6.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – רגליים קרות – עונה 7 פרק 4.
22:00 – בן לוקח בת – עונה 2 פרק 3.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – חוקרות בשטח – פרק 1.
22:45 – אריות הים – פרק 16.
&nbsp
YES EDGE
21:30 – על הספקטרום – פרק 2.
22:00 – הטובות לקרב – עונה 2 בפרק 11.
&nbsp
YES OH
23:00 – אזורים בעייתיים – פרק 7.

is00

New member
היכולות של ווסטורלד.

"בעלי היכולות" - היה פרק מוצלח. אבל אני עדיין מרגיש שיש לעלילה מלא חורים. גם הפרק הזה היה קצת איטי. עניין בדמויות הכותבים בסדרה ממשיכים לא לספק, אבל אחרי הפרק הזה אני מרגיש שאם אף אחד לא ייקח את החינוך המוטנטי של אנדי בידיים הוא יהפוך לנבל. הוא עושה המון שטויות. גילינו כעת מה הכוח של מוטנט נוסף במחתרת בסדרה, אבל בכנות לא ברור לי איך באמת היכולת שלה תורמת למאבק של המוטנטים או לעלילה. נו היא תמיד יכולה לגרום למישהו "רגיל" בעל השפעה להאמין שהוא מאוהב נואשות במוטנט וכך לאלץ אותו לעזור להם, אולי. אה ולא ברור לי מה הקטע עם המדען, כרגע. ציון:8.

"ווסטוורלד"- פרק טוב בסה"כ. לשם שינוי הוא שמר על הרמה שלו לכל אורכו. גם כל הדמויות המרכזיות הופיעו בו וכל אחת קיבלה יותר מדקה-שתיים זמן מסך. די נדיר העונה הייתי אומר. ואולי זאת הבעיה עם העונה הנוכחית - בכל פרק עד עכשיו תמיד היו דמויות שקיבלו חלק גדול מזמן המסך(בד"כ דולורס ומייב) ואחרות ראו אולי כמה דקות מעטות, אם בכלל. כמובן שהעובדה שלטעמי העלילות של דולורס ושל מייב הן פחות מעניינות העונה, אבל הן קיבלו הרבה זמן מסך, לא עזרה להנאה שלי מהעונה בינתיים. בפרק הזה לשם שינוי גם העלילות של מייב ודולורס היו מוצלחות בסה"כ(זאת של דולורס יותר). אולי מה שדולורס עשתה לטדי עזרה בעניין הזה? המסע של מייב התחיל טוב, אבל נחלש בסוף. מעניין מה ייקרה עכשיו עם "הבת" שלה, אחרי שהיא גילתה שיש לה אמא אחרת... ציון:8.

is00

New member
רביעי-שבת 30/5-2/6/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - עד עצם היום הזה – עונה 7 פרק 21.
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 22(אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 – אלמנטרי – עונה 6 פרק 3.
22:45 – לוך נס – פרק 3.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – האורוויל – פרק 2.
22:45 – מת על הבמה – עונה 2 פרק 2.
23:45 - אטלנטה – עונה 2 פרק 11(אחרון לעונה).
00:10 - אחת, במיסיסיפי – עונה 2 פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 – אהבתם של המינגווי וגילהורן.
&nbsp
AMC
21:00 - האפ ולנארד – עונה 3 פרק 6(אחרון לסדרה).

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES ACTION
22:00 - שומרי האוצרות – עונה 4 פרק 5
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 5 פרק 18.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – נאמנות – פרק 10(אחרון לעונה).
22:50 - האמריקנים – עונה 6 פרק 10(אחרון לסדרה).

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – ללא מילים – עונה 2 פרק 1.
17:50 – הבחורה החדשה – עונה 7 פרק 2.
18:15 - הגולדברגים – עונה 5 פרק 2.
18:40 – קפה ומאפה – עונה 2 פרק 19.
19:05 – המיק – עונה 2 פרק 2.
19:30 – איש משפחה –עונה 16 פרק 2.
19:55 – האיש האחרון בעולם – עונה 4 פרק 2.
21:30 – ספר האורחים – פרק 2.
&nbsp
YES OH
13:30 – סוכנות הבלשיות מס' 1 – פרק 8(אחרון).

is00

New member
האוצרות של האפ באורוויל.

"האפ ולאונרד" - פרק סיום העונה והסדרה לטעמי היה די בינוני. הוא הרגיש כמו אנטי-קליימקס. בלינדה שמרה על שתיקתה, אבל היא עדיין חידה אחת גדולה, לטעמי. לא קיבלנו לגביה שום תשובות. האמת אפילו קיבלנו יותר שאלות לגביה. למשל לא ברור למה היא לא הזעיקה אף אחד או ניסתה לעזור לפלורידה, כשהיא ראתה אותה- חיה בתא המטען של הרכב. אפרופו פלורידה - ה...סוף שלה היה ממש מטופש. כבר הייתי מעדיף שנגלה מההתחלה שהיא מתה, במקום ה...חיסול של הדמות שלה בהשתפדות על מוט בעקבות הסערה, אחרי שמצאו והצילו אותה. זה היה כל כך...בנאלי. עוד דבר מפליא היה לראות באיזה מהירות התרפאו הפצעים של האף ולאונרד. כמה ימים עברו בין המכות שהם חטפו ועד החזרה שלהם לעיירה בעקבות ההחלטה שלהם... לנקום? לסיכום הייתה עונה חלשה עם פרק סיום חלש, יחסית וחבל. נו אולי זה לא כזה נורא שביטלו את הסדרה. ציון: 6.
&nbsp
"האורוויל" - הפרק השני התחיל טוב, נחלש באמצע שלו(הקטעים של אד וקלי בגן החיות בעיקר) והשתפר קצת בסוף. גם הפרק הזה היה לעיתים מגוחך מדי, אבל מצד שני גם הפרק השני היה יותר משעשע מרוב הסיטקומים שיצא לי לנסות בעשור האחרון. בכנות אני תוהה אם לא היה עדיף שהסדרה תהיה קומדרמה של 30 דק' במקום סדרת מד"ב של 45 דק'. נראה שניסו לתת קצת רקע ועומק לקלי ואד במהלך ה...פרק, אבל אני לא בטוח כמה זה באמת הצליח. מה שכן אני מקווה שאין למקפרלן כוונה להחזיר את אד וקלי להיות זוג, כי באמת נראה לי שזה יהיה צעד גרוע. אה וכל הדיאלוג בהתחלה עם ההורים של אד היה הדבר הכי מצחיק בפרק. ציון:7.
&nbsp
"שומרי האוצרות" - עוד פרק מוצלח בסה"כ. כבר היה לי חשש שהעונה האחרונה תהיה מאכזבת וחלשה, אחרי הפרקים שפתחו את העונה. בסה"כ הייתה עלילה מסקרנת. כמובן שגם בה היו כמה קטעים מאוד טיפשיים, אבל זה משהו שצריך כבר להיות רגיל אליו בסדרה. אני מנסה להחליט אם כעת כל העונה תתרכז בהדרדרות של היחסים הבין אישיים בין הספרנים שיגיעו לסף מלחמה, כמו שנרמז על ידי הספרן מהעבר. אם כן... בכנות זה יהיה קצת מאכזב. אני כבר מעדיף שג'נקינס, פלין ואיב ייצטרכו להחליט מי הספרן שייבחר. אני טועה או שזכור לי פרק בו איב הגיעה לכל מיני מציאויות חלופיות בהם רק אחד מ-3 הספרנים היה הספרן היחיד? בכל מקרה היה פרק רגיל בסדרה. לא טוב מדי, אבל גם לא חלש מדי. ציון: 7.

למעלה