סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

&nbsp
איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

&nbsp
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

&nbsp
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
בסדרה מקגייוור (2016)

בעונה השניה הגיחה דמות חדשה שהיתה מאד מוכרת לי ואכן איזבל לוקאס במקור מאוסטרליה והיא שיחקה בסדרה 'קרוב רחוק' את טאשה.

חוטהשני

New member
בסדרה 'ג'ואן מארקדיה'
נתקלתי בכמה פרצופים מוכרים כמו
ג'ו מנטנה (מגלם את ויל גירארדי - השוטר אביה של גואן) אשר גילם את מייק בסרט 'שם המשחק'
&nbsp
וגם אחיה של גו'אן (זה שנפצע בתאונה) היה מוכר לי מאד עד שהבנתי שהוא לא אחר מג'ייסון ריטר מי שגילם את מארק המורה הצעיר ששרה ברוורמן (לורן גרהם) התאהבה בו.

&nbsp
אגב - רק עכשיו קלטתי שג'ייסון הוא הבן של ג'ון ריטר (המוכר כמובן ב'שלושה בדירה אחת'....

is00

New member
ומה את חושבת על הסדרה "ג'ואן מארקדיה", בינתיים?

ואפרופו ג'ו מנטנה...אומנם אני לא צופה בסדרה "מחשבות פליליות", אבל אני יודע שהוא משחק שם באחד התפקידים הראשיים כבר מאז שהסדרה עלתה לאוויר, לפני 11 שנה.

חוטהשני

New member
הסדרה
מאד נחמדה...
לא יודעת איך לא נתקלתי בה קודם.
&nbsp
לגבי ג'ו מנטנה, הבנתי שהוא משחק במחשבות פליליות, אבל אני כמוך - לא עוקבת אחרי הסדרה בכלל...
כשראיתי אותו בסדרה ג'ואן מארקדיה נזכרתי שראיתי אותו בסרט (שם הוא גילם דמות ראשית מאד - וגם הסרט היה סרט מאד מדובר לדעתי ראיתי אותו יותר מפעמיים...)

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

&nbsp
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp

למעלה