אני היחיד ששם לב לזה?

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
אני היחיד ששם לב לזה?

לעובדה שמשום מה כותרת הפורום היא כבר לא "ערוצי הסדרות של יס", אלא "פורום סדרות מחו"ל"
והשאלה שלי... מישהו רוצה לעדכן אותי במשהו?

LeRanch

New member
גם אני שמתי לב לזה

שאלתי את מנהלת הפורום אבל טרם זכיתי למענה, כנראה טרם ראתה את ההודעה.

גםצופה

Member
מנהל
את השינוי ראיתי רק עכשיו...

אני בכל זאת שומרת שבת

&nbsp
אבל אני מודעת למהלך
(וגם יזמתי את הרעיון של הסדרות מחו"ל - כי יש פורום על סדרות ישראליות...)
&nbsp
הרעיון שהפורום יכלול גם דיונים על סדרות המשודרות בנטפליקס ומבחינתי בכל פורמט טלוויזיה שונה...

גםצופה

Member
מנהל
זה לא אומר שאי אפשר יהיה לדון בסדרות ישראליות שרצות ביס אבל

בגלל שיש כבר 'פורום סדרות ישראליות' אז חשבתי שיותר הגיוני לבחור את המשבצת הזאת...
&nbsp
אני גם אנסה לראות אולי אפשר כן לשלב את השם של ערוצי הסדרות של יס... אני ועוד חושבת על זה...
&nbsp
שבוע טוב

Don Nirtin

New member
אהמ זה די מטרת הפורום שלי....

עדיף שיישאר פורום ערוצי הסדרות של יס.
&nbsp
הפורום שלי יותר כללי ובדיוק מתעסק בסדרות כלליות.

מסכים עם ניר

אם הפורום עוסק באופן כללי בסדרות מחו"ל יש כפילות בינו לבין פורום טלוויזיה, (שעוסק בעיקר בסדרות מחו"ל).

מיע להחזיר את השם המקורי.

is00

New member
אני תוהה...

אם הסיבה שזה נעשה היה בגלל כל החבר'ה שנכנסו הנה והביעו את מורת רוחם על הורדת BBC PRIME מיס או שאלו כל מיני שאלות לגבי יס שלפורום אין קשר עליו.
&nbsp
לגבי שם הפורום...לא חייבים להשתמש באותו שם, אבל כן בשם שיציין שמדובר בסדרות המשודרות ביס ויימנע ממנווי יס להיכנס לפה במחשבה שאנחנו פורום תמיכה השייך ליס.
&nbsp
מה לגבי השם..."(ה)סדרות (של)
"?

גםצופה

Member
מנהל
כפילות היתה כבר מראשית ימי הפורום...

והבקשה היתה שהפורום לא יתעסק רק בסדרות שמשודרות ביס אלא גם בנטפליקס - שם של פורום ערוצי הסדרות של יס ושל נטפליקס נראה כבר לא שייך - ומה הבעיה שהפורום יתעסק גם בסדרות המשודרות באפיקים אחרים (כמו פרטנר ועוד...)

Don Nirtin

New member
כי את זה ממילא אנחנו עושים בפורום שלי

סליחה אבל אני לא מסכים עם זה. הפורום שלי מתעסק בדיוק בכל מה שהפורום הזה מתיימר להתעסק בו.

גםצופה

Member
מנהל
ריבוי פורומים

לא אמור בהכרח להפריע...
&nbsp
אני לא חושבת שתפוז עשו את המהלך כדי לפגוע בפורום טלויזיה אלא כדי לתת יותר תוכן לפורום הזה - במקום לסגור אותו ובמקום שהוא ידשדש לתת לו קצת יותר 'תוכן' ו'מקום'...
&nbsp
בפורומי הורים יש למשל פורום הורים ליסודי שעולים שם לא פעם דיונים על חטיבה/תיכון וזה ממש לא מפריע (אני אישית פחות התחברתי לפורום הורים למתבגרים - ואני מניחה שיש עוד הורים כמוני...)

Roei152

Well-known member
מנהל
מרגיש צורך להתעררב בתור מנהל פורום סדרות ישראלית
רק עכשיו נכנסתי לפורום וראיתי את הההלך , גם אותי לא עדכנו במהלך הזה , שגם לדעתי הוא מיותר ..
הצעתי כבר מזמן למנהלי תפוז לפתוח פורום מקביל להוט , והם דחו את ההצעה , בטענה שזה כבר קרה בעבר ולא הצליחו עם הפוורום
אני חושב שאם רצו לפתוח פורום נטפליקיס , היו יכולים לפתוח בלי קשר לפורום לפורום סדרות יס ...
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
בעיני אם היו פותחים פורום רק לנטפליקס

הוא היה מתמוסס כמו הפורום של הוט (הפורום של הוט תקופה מאד קצרה...)
&nbsp
&nbsp

למעלה