חדשות ועדכונים

גםצופה

Member
מנהל
yes היא המנצחת הגדולה בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2017

ל yes היו 16 זכיות !

"פאודה" גרפה 11 פרסים (!) כולל פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר ופרס השחקן הטוב ביותר, שהוענק לליאור רז.

הסדרה אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי" זכתה בפרס סדרת התעודה הטובה ביותר;
"תום יער עושה את שביל" זכתה בפרס הדוקו-ריאליטי הטוב ביותר;
"כדברא" זכתה בפרס הסדרה הטובה ביותר לילדים ולנוער
"אסקייפ" זכתה בפרס תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ולנוער.

ביום שישי (9.3), נערך טקס פרסי הטלוויזיה של האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2017.
yes, שהובילה עם 64 מועמדויות היא המנצחת הגדולה של הטקס עם 16 זכיות!

"פאודה", הסדרה הישראלית המצליחה ביותר בעולם, זכתה באופן חסר תקדים בכל 11 (!) הקטגוריות בהן היתה מועמדת:
סדרת הדרמה הטובה ביותר, פרס השחקן הטוב ביותר, שהוענק לליאור רז, פרס הבימוי הטוב ביותר, שהוענק לרותם שמיר, ופרס התסריט הטוב ביותר. כמו כן זכתה "פאודה" של yes בקטגוריית הצילום, העריכה, ההקלטה, עיצוב התלבושות, האפקטים המיוחדים והניהול האמנותי.ב-18 למרץ ישודר ב-yes הפרק האחרון לעונה לסדרה, ששברה את כל שיאי הרייטינג.

גם בקטגוריית הדוקו-ריאליטי yes היא המנצחת עם זכייתה של הסדרה "תום יער עושה את שביל ישראל" בפרס סדרת הדוקו-ריאליטי הטובה ביותר.

כמו כן, זכתה yes בגזרת התעודה עם זכייתה הסדרה של ערוץ yes דוקו, "אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי" בפרס סדרת התעודה הטובה ביותר, לצד פרס עיצוב פס הפסקול לסדרה. בסדרה הטובה ביותר לילדים ולנוער זכתה הסדרה "כדברא" ובפרס תכנית הבידור הטובה ביותר לילדים ולנוער זכתה "אסקייפ"

גםצופה

Member
מנהל
הסדרה "רוזאן" חוזרת לעונה עשירית בעידן טראמפ !

הסדרה תשודר החל מיום שבת ה- 7/4 בשעה 21:30 בyes Comedy.

עשרים ואחת שנים לאחר שהסתיימה, חוזרת הקומדיה האהובה, זוכת 4 פרסי אמי ו-3 פרסי גלובוס הזהב (כולל הסדרה הטובה ביותר), לעונה עשירית בת 8 פרקים.

הסדרה, שעסקה במשפחה אמריקאית ממעמד הביניים מאילינוי, הפכה בזמן קצר להצלחה מסחררת והיתה התוכנית הנצפית ביותר בארה"ב בין 1989 ל- 1990 וכיכבה במשך כל תשע עונותיה בראש טבלאות הרייטינג.
מבקרים רבים ראו בסדרה את הסיטקום הראשון שתיאר בצורה אותנטית את מעמד הצווארון הכחול, שבו שני ההורים עובדים מחוץ לבית ובכל זאת מתקשים לעמוד בעומס הכלכלי, סדרה בה הדמויות הראשיות הן בעלות משקל יתר, אבל משקלן אינו מהווה מטרה לבדיחות.
וזאן היא מככבת קבועה – ובצדק – בכל רשימה מכובדת של סדרות פורצות דרך ששינו את פני הטלוויזיה.

כל השחקנים הראשיים חוזרים לתפקידיהם, כולל רוזאן בר (רוזאן), ג'ון גודמן (דן, שמת מהתקף לב בפרק האחרון אך בעונה הזאת הוא חי), לורי מטקלאף (דודה ג'קי), אליסיה גורנסון (בקי), שרה גילברט (דרלין), דניאל פישמן (די. ג'יי) ושרה צ'אלק שהחליפה בזמנו את גורנסון בתפקיד בקי אבל חוזרת בחידוש בדמות חדשה ותגלם את אנדריאה, אישה נשואה שתשכור את בקי להיות אם פונדקאית עבורה.
ג'וני גלאקי ("המפץ הגדול") יחזור גם הוא בתפקיד דיויד, בעלה של דרלין, אבל מפאת לוח הזמנים העמוס שלו ישתתף בפרק אחד בלבד. יחזרו לתפקידי אורח גם סנדרה ברנרד ואסטל פארסונס.
בשלב זה לא ידוע אם ג'ורג' קלוני יגיע לתפקיד אורח בסדרה.

במסגרת העונה החדשה, "רוזאן" שתמיד היתה סדרה פורצת דרך שלא היססה לגעת בנושאים שהיו טאבו בחברה האמריקאית, תדבר על מהגרים, על טראמפ (לו, כך על פי רוזאן בר בעצמה, הקונורים הצביעו – כאנשי צווארון כחול), הורות יחידנית, אך היא תהיה בעיקר על משפחה ועל איך השסע בחברה האמריקאית זוחל גם למשפחות.

רשת ABC חשפה את הטריילר הרשמי של הסדרה במהלך שידור טקס האוסקר, ובו יש הצצה גם לדמויות החדשות הצעירות (הנכדים של רוזאן) וגם קטע שבו דן שואל, בקריצה לסיום הסדרה "למה כולם חושבים שאני מת?".

תגידו המפץ ורוזאן זה של אותה רשת?

כי אם כן היה עדיף שג'וני גלאקי יופיע פחות במפץ ויותר ברוזאן כי לאנרד כזה בלתי נסבל
ודיוויד ממש חמוד

בכל אופן בהתאם לזה לא נראה לי שאני אצפה בה .וגם ממש חבל שלא משדרים ביס את רוזאן מהתחלה .

לא אותה הרשת ולא אותם אולפני הפקה

"המפץ הגדול" משודרת ברשת CBS ומופקת ע"י Warner Bros. Television.

"רוזאן" תשודר ברשת ABC היא מופקת ע"י אולפנים עצמאיים בשם Carsey-Werner Television וההפצה הבינלאומית של הסדרה נעשית ע"י CBS Television Distribution (שכידוע ל-
יש הסכם בלעדי עם אולפנים אלו ולכן "רוזאן" תשודר ב-
.)

גםצופה

Member
מנהל
גם לי חסר שידור של כל הסדרה....

למרות שנדמה לי שהיא שודרה ביס בשנים האחרונות.
&nbsp
נדמה לי שלא משדרים אותה שוב בגלל זכויות יוצרים...
&nbsp

חוטהשני

New member
אני כמעט בטוחה שהיא שודרה בערוץ יס פמילי...
הוא אמנם לא היה שייך ליס אלא להוט....

עדיין בעידן של ימינו קשה לא להיות מודעים לסדרות

שמשודרות כי המידע זמין בטלוויזיה עצמה (לא כמו פעם שרק מעיתון היינו מודעים ללוח שידורים )ושוב בגלל שזאת סדרה שאני רוצה לראות אז אני יודעת שהיא לא הייתה .זה לא שאני זוכרת כל מה שיס שידרו אי פעם
אגב זה מזכיר לי שלפני חודש היה תקלה בפרק של מקגיוור היה פרק אבל הוא לא הופיע בלוח שידורים אז לא יכלתי להקליט אותו אז ממש הייתי צריכה לראות את פרק כשהוא שודר ובלי אפשרות לראות שוב קטע אם פספסתי משהו או סתם אם היה קטע משעשע שרציתי לראות שוב והרגשתי בימי הביניים

בכל אופן גם בעמוד ויקפדיה הישראלי של רוזאן שכתוב איפה סדרה שודרה בארץ לא כתוב שהיא הייתה ביס

גםצופה

Member
מנהל
מחיפוש בויקיפדיה של הסדרה ראיתי

שהיא שודרה בערוץ הילדים.... יכול להיות שבגלל זה זכרתי שראיתי את הסדרה ביס...

גםצופה

Member
מנהל
הבנתי...

אז כנראה מהשידורים שהיו בערוצים הרגילים...
כי כבלים היו לנו בקושי שנתיים...

LeRanch

New member
"רוזאן" לא שודרה ב-yes מעולם

גם לא תחת הערוץ המשותף עם HOT.

זה כבר קרה בעבר

אם אני לא טועה גם תיקים באפלה ו24 לא שודרו ביס מעולם והחידוש שלהם כן
אני חושבת שהם פשוט מתייחסים לזה כמשהו בנפרד

לא מוזר - חלק מהסכמי הרכש של
|

כידוע, ל-
יש הסכם רכש כולל עם אולפני CBS, כך שכל התוכן המופץ ע"י האולפנים מגיע לשידור בערוצי הסדרות.
&nbsp
ההפצה הבינלאומית של הסדרה "רוזאן" נעשית ע"י CBS Television Distribution (אגב, אולפני CBS אחראים רק על ההפצה הבינלאומית של הסדרה ולא על הפקתה) - ולכן היא חלק מהסכם הרכש ותשודר ב-
.

גםצופה

Member
מנהל
אבל תסכים איתי שלא לעניין לשדר רק את העונה העשירית ביס...

בעיני עדיף היה לוותר על שידור העונה - או לדאוג להקרין את פרקי הסדרה ביס טרם שידור העונה החדשה..
&nbsp
ככה - נראה לי שאעדיף לא לצפות בעונה...

למעלה