פברואר 2018 בערוצי הסדרות של

גםצופה

Member
מנהל
פברואר 2018 בערוצי הסדרות של

בשרשור זה יכולים להופיע
ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

is00

New member
ראשון-שלישי 4-6/2/18 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES ACTION
22:00 – NCIS:לוס אנג'לס –פרק 19+20.
&nbsp
YES EDGE
22:00 - פאודה – עונה 2 פרק 6.
22:50 – רליק – פרק 6(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 – מכת המחץ – עונה 5 פרק 1

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 11.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 14.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 15.
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 12.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – אמא רווקה(סינגל מילפית) – פרק 7+8(אחרונים לעונה)
23:00 – מפורסם כמו לבן – פרק 7.
23:30 – שיי טאון – פרק 5.
&nbsp
YES OH
22:00 - גירושים – עונה 2 פרק 4.
22:30 - נופל וקם – עונה 2 פרק 4.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מקום בלב – עונה 5 פרק 7.
22:05 – 10 ימים בוואלי – פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 12.
22:45 – אריות הים – פרק 1.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – תפוס את שורטי – פרק 6.
23:00 – צ'אנס – עונה 2 פרק 6.
&nbsp
YES OH
21:15 – זמן אמיתי עם ביל מאהר – עונה 16 פרק 3.

תיקון

ביום שני לא ישודר ב-Edge
הפרק החמישי של "שיי טאון", אלא שידור חוזר של הפרק הרביעי.
בגלל שידור הסופרבול, הסדרה יצאה להפסקה של שבוע בארה"ב.

is00

New member
אה זה מסביר למה משודרים 2 פרקים של "אמא רווקה".

דווקא לא בגלל זה...

המטרה לסיים את העונה השבוע כדי לפנות את משבצת השידור של השעה 22:00 לעונה החדשה של "הומלנד", שמתחילה בשבוע הבא.

את "מפורסם כמו לבן" ימשיכו גם בשבועות הבאים לשדר לקראת 23:00 - מה שידחוק את הפרק של "שיי טאון" לסביבות 23:30.

is00

New member
"אריות הים".

הפיילוט בסה"כ היה בסדר. היה לו קצב טוב והוא נתן מושג לגבי הסדרה, אבל לצערי הוא לא הצליח לעורר בי מספיק רצון ועניין בסדרה. נכון לעכשיו יש לסדרה ייתרון אחד שבגללן אני אנסה גם את הפרקים הבאים - ג'סיקה פארה. הליהוק שלה לסדרה היה הדבר היחיד בזמנו שעורר בי עניין לגבי הסדרה. אני מקווה שבפרקים הבאים יהיו דברים נוספים שייגרמו לי לרצות לדבוק בסדרה, כי רק היא לא יספיק. ציון:8.
&nbsp

is00

New member
רביעי-שבת 7-10/2/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ספק סביר – פרק 6+5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 11.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 14.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – שקרן/שקרנית – פרק 6.
22:50 – מודוס – עונה 2 פרק 6(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 – חיות(אנימלס) – עונה 2 פרק 4.
22:30 - סדר אותי – עונה 2 פרק 3.
23:00 – שתי קרועות – פרק 1.

&nbsp
יום חמישי –
YES DRAMA
20:30 - משפחת פוסטר – עונה 5 פרק 14.
21:15 - ג'יין הבתולה – עונה 4 פרק 9.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - צוות עקרב – עונה 4 פרק 16
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 5 פרק 3.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – הרצח של ורסצ'ה – פרק 4.
22:55 - מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 11+12.
&nbsp
YES OH
23:00 – מוזאיק – פרק 3.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – חמוץ מתוק – עונה 4 פרק 4.
18:15 – קפה ומאפה – עונה 2 פרק 3.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 21.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 15.
19:30 – שלדון הצעיר – פרק 13.
20:20 – SNL – עונה 43 פרק 13. מנחה: נטלי פורטמן.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – תיקים באפילה 2018 – פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 – 2 קרועות – פרק 2

is00

New member
סוכנים באפלה.

"תיקים באפילה"- פרק שהתמקד בסקינר. זה היה שינוי מרענן, אבל חבל שהפרק לא היה כל כך מוצלח. לטעמי כמו ברוב הפרקים העונה - החלק השני של הפרק הראה היחלשות רצינית. אני לא יודע מה הבעיה שם, אבל הכותבים פשוט לא מצליחים לשמור על רמה אחידה לאורך הפרק. באיזה שלב הפרק מתחיל להרגיש נמרח או שמשהו בקצב שלו נראה...עקום. עוד משהו בעייתי לטעמי שבאיזה שלב הם תמיד מרגישים שהם חייבים להשתמש במילה קונספירציה ממשלתית וזה מתחיל ממש להעיק. עוד משהו שגם בפרק הזה הפריע לי היה הפעולות של מאלדר, סקאלי וסקינר. הם נראו נמהרים מדי בלי הרבה מחשבה מאחוריהם. לא יודע למה, אבל אני מצפה מהם להיות חכמים יותר ושקולים יותר. בעיקר אחרי 30 שנה שהם עובדים על סוג התיקים האלה. בכל מקרה היה פרק בינוני למדי. אה ועוד משהו אחד - היילי ג'ואל אוסמונט... קשה לי לזהות את הילד של "החוש השישי" בגבר השמנמן עם השיער והזקן המוזנחים האלה. מצטער. ציון:6.

"סוכני שיל"ד" - אחרי הפרק החלש משבוע שעבר אני שמח שהיה את הפרק הזה שהיה הרבה יותר מוצלח. עדיין זה מעצבן שהם ממשיכים במגמה של סדרה בהמשכים. העלילה הפעם זרמה יותר טוב, אבל מצד שני גם הרגשתי שהפרק היה מאוד איטי. כל הסיפור עם קוויק - משמידת העולמות נראה לי מופרך מיסודו, כך שאני לרגע לא מאמין שדייזי היא האחראית על השמדת העולם. אני מקווה שהם לא יימשכו את כל העניין הזה עד סוף העונה ונקבל את האמת בקרוב. מה עוד? למה העלימו ככה את פיץ'? מה הקטע עם זה. 3 פרקים ושום מילה או הופעה ממנו, חוץ מהתמונה וההודעה מ - 2 הפרקים הראשונים. את העלילה של ג'מה המשועבדת אני לא ממש אוהב. אני מקןוה שיש לה פואנטה. גם לא ברור לי מה הקטע עם "דיק". אני באיזה אופן מקווה שדייזי באמת תעמוד בהבטחה שלה אליו, לא משנה מה המשחק לטווח הארוך שלו - טוב או רע. בכל מקרה היה פרק מוצלח, אבל אני חייב להודות שכבר מעלילת התשתית בעונה שעברה אני מקווה שזאת תהיה העונה האחרונה של הסדרה. בעיקר אם כל העלילה בהמשכים של הסדרה בעונות האחרונות זה הקו החדש של הסדרה. ציון: 8.

ואפרופו סוכני שיל"ד.אני רוצה להביע את מורת מוחי מכך שהשבוע במקום לשדר 2 פרקים(צוות עקרב נמצאת בפגרה) ולצמצם את הפער מארה"ב יס בחרו לדבוק במשבת הרגילה של הסדרה ולשדר רק פרק אחד..לזה כבר אין תירוץ!
.

is00

New member
ראשון-שלישי 11-13/2/18 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES ACTION
22:00 – NCIS:לוס אנג'לס –פרק 22+20.
&nbsp
YES EDGE
22:00 - פאודה – עונה 2 פרק 7.
22:50 – להרוג את המלך – פרק 1.
&nbsp
YES OH
22:00 – מכת המחץ – עונה 5 פרק 2.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 12.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 14+15.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 13.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – הומלנד – עונה 7 פרק 1.
23:00 – מפורסם כמו לבן – פרק 8.
23:30 – שיי טאון – פרק 5.
&nbsp
YES OH
22:00 - גירושים – עונה 2 פרק 5.
22:30 - נופל וקם – עונה 2 פרק 5.
23:00 – כאן ועכשיו – פרק 1.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES COMEDY
20:30 – רעבה לאהבה – עונה 1(שידור יומי)
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מקום בלב – עונה 5 פרק 8.
22:05 – 10 ימים בוואלי – פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 13.
22:45 – אריות הים – פרק 2.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – תפוס את שורטי – פרק 7.
23:00 – צ'אנס – עונה 2 פרק 7.
&nbsp
YES OH
21:15 – זמן אמיתי עם ביל מאהר – עונה 16 פרק 4.

&nbsp
נ.ב
אגב עובדה מעניינת... כבר 8 שבועות לא משודר שום תוכן חדש ביום ראשון ביס דרמה.

תוספת

ביום שלישי ב-20:30, ב-Drama
:
משפחה וצרות אחרות 6 - פרק 2
(האמת שהעונה התחילה עוד בשבוע שעבר, אבל לא שמתי לב).

לגבי יום ראשון - זה יימשך עד תחילת אפריל, כש"אימפריה" ו"סטאר" ישובו מהפגרה.

is00

New member
אז בעיקרון...

במשבצות האלה יס היו יכולים לשדר 2 סדרות(או אחת עם 2 פרקים ברצף) שהם רכשו בזמן הזה... מעניין מי מחליט ההחלטות שם.

&nbsp
אה וקיבלתי את התיקון שלך. לצערי אני לא צופה בסדרה הזאת, ככה שלא חשבתי אפילו לבדוק את המשבצת של 20:30 בימי שלישי, כי אני רגיל שיש במשבצות האלה רק שידורים חוזרים במהלך השבוע ביס דרמה.

מסכים איתך

גם אני לא כל כך מבין את מי שהחליט על השיבוצים:
פעמיים בשבוע - בימים שלישי וחמישי משדרים סדרות גם בשעה 20:30, ("משפחה וצרות אחרות" בשלישי ו"משפחת פוסטר" בחמישי), כלומר: 3 סדרות בערב.
ולעומת זאת ביום ראשון אין אף סדרה מקורית.

is00

New member
אריות החיים.

"החיים עצמם" - חוץ מהקטעים בפרק הראשון הערב שהגיעו לרמות גבוהות מדי של רגשנות והשתפכות יתר לטעמי, היה פרק מוצלח. אני מניח שהוא גם ריצה את כל הצופים שחיכו בקוצר רוח לראות איך ג`ק מת. אפרופו הקטע הזה... חבל שהם נקטו בגישה הקלישאתית כל כך בסצנות כאלה(הדמות שחייה בסכנה ואז כביכול נראה שהכול בסדר ואז... כבר לא). בכל מקרה לטעמי החלק השני של הפרק היה פחות טוב מההתחלה. גם לא אהבתי את הסוף עם החזרה של דז`ה והגילוי שהילד שראינו לראשונה לפני כמה פרקים הוא לא הילד המאומץ החדש של רנדל ואישתן, אלא הוא מתקופה אחרת בעתיד(אני יכול להניח שבעובדת הסוציאלית שהייתה בקטע הזה היא דז`ה או אחת הבנות של רנדל?).
הפרק השני לטעמי סבל מאותן בעיות של הראשון הערב רק שבו הרגשתי שהסוף שלו ממש נמתח ונגרר. בשלב הזה שלו הרגשתי ממש שמדובר באיזה פילר. הפרק בסה"כ גם היה מוצלח, אבל לטעמי הוא ניסה יותר מדי לגרום לצופה להתרגש ובכלל להיות מרגש. אני לא אומר שהם לא הצליחו במשימה, אבל זה גם נראה לי מאולץ מדי. ציונים: 7 ו- 7.
&nbsp
"אריות הים" - אני חייב להודות שלא הייתי ממש מרוכז בפרק, כך שקשה לי לתת חוו"ד הוגנת, אז אני רק אגיד שאני חושב שאני מתחיל לזהות שטיקים שהם חוזרים ומשתמשים בהם בפרקים, ואם אני צודק זה בטוח לא הולך לשחק לטובת הסדרה בעיני. אני חושב שיותר מפעם אחת ציינתי בפירוש או בעקיפין שאני לא חובב שטיקים, בעיקר כשהיא הופכת סדרה לצפויה. בינתיים ממה שאני רואה נראה שהחולשה העיקרית בסדרה היא כרגע דמויות חלשות ו...ובכן עלילה לא מספיק מעניינת. בכל מקרה, הפעם, אני לא אתן לפרק ציון.

didalf

Well-known member
אין לך מה להניח

הראו בבירור שהעובדת הסוציאלית זאת זאת טס, הבת הגדולה של רנדל (והן גם דומות בצורה מדהימה).
ואת הילד שהיא מדברת איתו לא ראינו לפני כמה פרקים אלא בתחילת אותו פרק.
ובעיניי זה דווקא היה טוויסט יפה שבהחלט לא ציפיתי לו.

is00

New member
ראו אותו לפני.

אני חושב שבסוף הפרק שדז'ה עזבה עם אמא שלה.

is00

New member
רביעי-שבת 14-17/2/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ספק סביר – פרק 8+7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – עונה 2 פרק 21.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – מודוס – עונה 2 פרק 7+8(פרקים אחרונים לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 – חיות(אנימלס) – עונה 2 פרק 6.
22:30 - סדר אותי – עונה 2 פרק 4.

&nbsp
יום חמישי –
YES DRAMA
20:30 - משפחת פוסטר – עונה 5 פרק 15.
21:15 - ג'יין הבתולה – עונה 4 פרק 10.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 5 פרק 4.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – הרצח של ורסצ'ה – פרק 5.
22:55 - מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 13+14(פרקים אחרונים לעונה).
&nbsp
YES OH
23:00 – מוזאיק – פרק 4.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – חמוץ מתוק – עונה 4 פרק 5.
18:15 – קפה ומאפה – עונה 2 פרק 4.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 22(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
21:15 – ארבע עונות בהוואנה – פרק 1.
&nbsp
YES OH
22:00 – 2 קרועות – פרק 3.

&nbsp
נ.ב.
אני אנצל שוב את ההזדמנות להביע את מורת רוחי מזה שלא משדרים 2 פרקים של סוכני שיל"ד ביום חמישי, למרות ש"צוות עקרב" נמצאת בפגרה..זה לא שחסרים להם פרקים.

is00

New member
סוכני מודוס.

"מודוס" - בשישי סיימתי לראות את כל העונה השנייה ואני חייב להגיד שהיה מאכזב. דווקא העונה השנייה הייתה לא רעה, אבל לטעמי 3 הפרקים שסגרו את העונה הרסו אותה. היו יותר מדי טוויסטים מגוחכים, והם עשו יותר מדי ניסיונות כושלים לנסות ולהטעות את הצופים בעניין "הבוגד". מעבר לזה אני חייב להגיד שכל העלילה עם האימוץ ממש לא תרמה לעלילה או לעונה, ואפילו הייתי אומר שהייתה מיותרת. מעבר לזה גם היו כמה פעולות שנעשו על ידי הדמויות שנראו לי ממש מפוקפקות ולא אמינות. אני מנסה לזכור אם זאת בעיה שהייתה גם בעונה הראשונה, אבל אני לא ממש זוכר. חוץ מזה קצת התאכזבתי מכמות המסך שסטינה קיבלה בעונה. כמובן שזה הגיוני בהתחשב בעלילת העונה, אבל זה גם מחזק בי את הדיעה שכל העלילה המרכזית העונה עם החטיפה של נשיאת ארה"ב הייתה לא מוצלחת. לא ברור לי איך הם החליטו לקפוץ ממה שהיה בעונה הראשונה למה שהיה העונה. אני באמת חושב שכל קנה המידה הגלובלי שהם בחרו לעונה פגע בה מאוד. ציון 6.
&nbsp
"סוכני שיל"ד" - 4 פרקים אל תוך העונה ופיץ' חזר. אם הוא היה בזמן שהם נמצאים בו כל הזמן למה הוא חזר רק עכשיו? בכל מקרה הפרק היה די בינוני עד ל- 10 הדקות האחרונות שלו. היו נקודות בו שהרגשתי שמדובר בפילר יותר מכל דבר אחר. העלילות בפרק לטעמי התקדמו יותר מדי בעצלתיים והיו חלקים בפרק שממש השתעממתי בהם. התפקיד של מיי כ"השרירים" העונה, בינתיים לא ממש מדבר אלי כי אנחנו יודעים שיש בה הרבה יותר מזה. העלילה הכללית ממשיכה להימתח יותר מדי, לטעמי, אבל העובדה שהרגשתי שמדובר בפילר, כנראה נותן היגיון לזה בפרק הזה. בכל מקרה היה פרק סביר פלוס. לא יותר מזה. אני מחכה לרגע העונה שהם יצליחו לספק כמה פרקים מוצלחים ברצף. אני תוהה אם הפרק הבא יתרכז באיך פיץ' הגיע לנקודה הזאת בעונה, כמו שהיה עם ג'מה בעונה 3. ציון: 7.

מודוס

מסכימה איתך העלילה עם הנשיאה (בדקתי אם עונה שודרה שם לפני הבחירות של 2016 או אחרי) הייתה לא מוצלחת וגם לא מעניינת הדבר היחיד שאהבתי בה שקראו לבתם שלהם זואי

גם אני התאכזבתי שבקושי הראו את סטינה
אגב מה קרה לבת של אינגבר? אני לא יודעת אם הזכירו את זה בעונה שעברה ושכחתי כמו שכחתי כל מה שקרה בעונה שעברה(חוץ מעובדה שרוצח רצח אנשים מקהילה)

למעלה