ינואר 2018 בערוצי הסדרות של

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
ינואר 2018 בערוצי הסדרות של

בשרשור זה יכולים להופיע
ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

is00

New member
רביעי-שבת 3-6/1/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES EDGE
22:00 – שקרן/שקרנית – פרק 1.
22:50 – מודוס – עונה 2 פרק 1.
&nbsp
YES OH
22:00 – סטנד-אפ מבית "אול-דף" – פרק 2.
22:30 - חיות(אנימלס) – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
23:00 – סדר אותי – פרק 5.

&nbsp
יום חמישי –
YES ACTION
22:00 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 6 פרק 10+11.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 1+2.
&nbsp
YES OH
22:00 - הוויקינגים – עונה 5 פרק 7.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 21.
17:50 – שחור כזה – עונה 4 פרק 10.
18:15 – קפה ומאפה – פרק 11.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 16.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 11.
19:30 – שלדון הצעיר – פרק 10.
19:55 - משפחה מודרנית – עונה 9 פרק 10.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – תיקים באפילה 2018 – פרק 1.

בשלדון הצעיר לא היה את פרק 10 אלא ש"ח של הפרק הראשון

שזה מוזר כי כבר כתבו על פרק 10 בפורום טלוויזיה בשבוע שעבר
אז לא ברור למה הם לא שידרו אותו אצלנו אתמול ובשבוע הבא היו יוצאים לפגרה
&nbsp
הכי מרגיז אותי שהם הפסיקו לציין את זה בתקציר של הפרק הקודם או בבאנר כמו שהם היו עושים בעבר
וסתם אתמול שהיו לי שלושה דברים להקליט ותרתי על משהו כי לא ידעתי ששלדון זה בעצם שידור חוזר עד שהפעלתי את הקלטה מאוחר יותר :-\

בגלל הסכם הרכש עם וורנר

ההסכם מאפשר לשדר את הסדרה רק שבוע לאחר השידור בארה"ב.

פרק 10 שודר ביום חמישי האחרון בארה"ב ולכן לא ניתן היה לשדר אותו כבר בשבת הקרובה.

is00

New member
תיקים באפלה.
.

בכנות קשה לי להחליט מה חשבתי על הפרק. קודם כל הוא באיזה שלב הרגיש לי הרבה יותר מדי כבד ומתפלסף. חוץ מזה לא אהבתי שכריס קרטר ניסה למכור לי שכל הפרק של העונה הקודמת לא באמת קרה, אלא היה חיזיון ארוך. זה הרגיש לי... פחדני מצידו של כריס קרטר. מצד שני היה לפרק קצב טוב(ברגעים שקרטר לא התפלסף מדי או החליט להיות צדקני ויומרני). בנוסף, להבדיל מהפרק שפתח את העונה הקודמת, הייתה לפרק אחיזה טובה יותר בי מבחינת עניין לגבי הפרק הבא. אה ועוד משהו... חייב להודות שנמאס לי מהמיתולוגיה של כל עניין הקונספירציות והחייזרים. די. הגזמתם. תגמרו עם זה. אני מרגיש שכל הזמן זה הופך להיות יותר מופרך ושכריס כבר לא יודע מה לעשות עם זה בעצמו חוץ מלזרוק לקלחת עוד ועוד דברים שמרגישים מטופשים או הזויים יותר ויותר. ציון: 6.

is00

New member
ראשון-שלישי 7-9/1/18 בערוצי הסדרות.

YES ACTION
22:00 – NCIS:לוס אנג'לס –פרק 11+12
&nbsp
YES EDGE
22:00 - פאודה – עונה 2 פרק 2.
22:50 – רליק – פרק 2.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – טקס גלובוס הזבה 2018.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 11.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – סינגל מילפית – פרק 3.
22:30 – מפורסם כמו לבן – פרק 3.
23:00 – שיי טאון – פרק 1.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מקום בלב – עונה 5 פרק 3.
22:08 – 10 ימים בוואלי – פרק 4.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 9.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – תפוס את שורטי – פרק 2.
23:00 – צ'אנס – עונה 2 פרק 2.

is00

New member
תפוס את הרווקה.

"אמא רווקה" - הפרק השלישי הזכיר יותר את הפרק השני מהפיילוט מבחינת רמה, אבל לצערי גם הפעם הרגשתי שהוא לא המריא או היה מעניין במיוחד. הכתיבה לטעמי ממשיכה לא להיות מבריקה. הפרק הראה יותר מהקודמים לו למה הגדירו את הסדרה כקומדיה שחורה, אבל מבחינת הומור שיצליח לשעשע בינתיים הם בעיקר מחמיצים. החלק הכי טוב בפרק היה המפגש של ברידג'ט במסעדה עם הגבר מהאינטרנט. הוא היה משעשע לפרקים, נתן רקע לבריג'ט והיה...מרתק. אבל סצנה אחת מוצלחת בפרק של 30 דק' זה פשוט לא מספיק. ציון:6.
&nbsp
"תפוס את שורטי" – הפרק השני היה פחות מוצלח מהפיילוט. הוא הרגיש הרבה יותר נמרח וכמעט ולא הרגשתי בו התקדמות אמיתית. לדעתי החולשה הכי גדולה שלו הייתה שהוא בחר להתמקד פחות במיילס מהצד המשפחתי שלו, ויותר בכל... המזימות והמשחקים הפנימיים באירגון של מיילס. הייתה איזה רבע שעה בפרק שנראה והיה בו שיפור גדול, אבל זה לא שרד הרבה זמן. ציון:6.

שיי טאון פרק 1 (ספוילר)

לא יודעת אם מישהו פה רואה אותה
בכל אופן אם במקרה מישהו פה רואה הנה דעתי

היא לגמרי מזכירה את הסמויה אבל ניראת יותר קלילה ממנה. מצד שני אני פעם אהבתי את הסמויה אז יכול להיות שבהמשך היא תדכא אותי כמו הסמויה
אני נורא מקווה שלא.

חוץ מהשחקנית שיחקה את קימי בסמויה והיא מעצבנת גם פה. את שאר הדמויות הראשיות אהבתי.
במיוחד את השוטר שזה נחמד שלנולה יש זמן גם לשחק שוטר וגם לשחק באליפות אוסטרליה
.
את קוגי שהייתי בטוחה שבהמשך הוא יוצא מארון ובכלל שהראו אותו לראשונה חשבתי שהוא בת בכלל. אין איך שאמא שלו רבה עם הבן הבכור מי יותר דואג לו הבנתי שהולך לקרות לו משהו רע.
רוני גם נראה דמות מעניינת לא האמנתי שהוא באמת ירצח את קוגי למרות שמה שנראה זה שמדובר בעבריין שהשתקם אז זה לא כזה אמור להפתיע אבל עדיין זה היה נורא מפתיע (זה היה גם מפתיע אם קוגי כן היה רוצח את ג'ייסון כי הייתי חושבת שיש לרוני קווים אדומים והוא לא ירצח מישהו צעיר ) בגלל זה גם לא נראה לי שברנדון ירצח את רוני למרות שזה מתבקש מאיך שהפרק הסתיים אבל הרושם שאני קיבלתי ממנו זה שעולם הפשע זר לו אני גם נראה מקווה שהוא לא ישאב עכשיו לעולם הזה אני יותר נוטה להאמין שהוא בטח יסתבך עם בת זוג של הבוס שלו ויאבד את עבודה שלו ואת בת הזוג שלו
גם זה שאוהב נעליים נראה טיפוס מעניין אבל רבאק כמה ילדים יכולים להיות למי שלפני דקה היה ילד בפני עצמו

אבל הדמות שהכי אהבתי היא של קווין שלדעתי העולם הזה של הצגות וכל זה כן מעניין אותו וזה לא רק שהוא רצה להתקרב לבת ההיא אבל בטח חושב שזה הומואי או משהו כזה

is00

New member
רביעי-שבת 10-13/1/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 10.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – שקרן/שקרנית – פרק 2.
22:50 – מודוס – עונה 2 פרק 2.
&nbsp
YES OH
22:00 – סטנד-אפ מבית "אול-דף" – פרק 3.
22:30 - חיות(אנימלס) – עונה 2 פרק 1.
23:00 – סדר אותי – פרק 6(אחרון).

&nbsp
יום חמישי –
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 5 פרק 10.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 6 פרק 12.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 3+4.
&nbsp
YES OH
22:00 - הוויקינגים – עונה 5 פרק 8.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 6 פרק 2(אחרון לסדרה).
17:50 – שחור כזה – עונה 4 פרק 11.
18:15 – קפה ומאפה – פרק 12.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 17.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 12.
19:30 – שלדון הצעיר – פרק 10.
19:55 - משפחה מודרנית – עונה 9 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – תיקים באפלה 2018 – פרק 2.

is00

New member
תיקים באפילה.

קצת הופתעתי שהפרק לא היה המשך של הפרק הקודם. בכל זאת בשבוע שעבר היה חלק א', אבל כנראה זה משהו חדש שהחליטו לנסות העונה בסדרה - חלק ב' לא עוקב לחלק א'. בכל מקרה הפרק... היו בו חלקים טובים, חלקים ממש טובים וחלקים הרבה פחות טובים. כן האקס פיילס ממשיכים את רכבת ההרים שלהם מהעונה הקודמת. מעניין אם מתישהו העונה זה ישתנה. בכל מקרה היה הרבה בלגן בפרק כמו בפרק הראשון העונה. היו דברים לא ברורים. בכלל אני חייב לציין בנקודה הזאת את החלק האחרון של הפרק - היה שם המון בלגן. בנוסף עלילת הפרק הזכירה לי 2 סדרות - "מבוקש" ואת העונה הקודמת של "סוכני שיל"ד" עם כל עניין ה"עולם הווירטואלי". מה עוד? הפרק בסה"כ היה מעניין והיה לו קצב טוב, אבל הבלגן...
. מתי נקבל את הסוכנים איינשטיין ומילר - הגילגול החדש של מאלדר וסקאלי - באופן קבוע? אולי זה יזריק קצת אדרנלין לסדרה ויקפיץ את הרמה. אולי התעייפתי ממאלדר וסקאלי.
ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 14-16/1/18 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES ACTION
22:00 – NCIS:לוס אנג'לס –פרק 13+14

YES EDGE
22:00 - פאודה – עונה 2 פרק 3.
22:50 – רליק – פרק 3.

יום שני –

YES DRAMA
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 11.

YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 13.
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 10.

YES EDGE
22:00 – אמא רווקה(סינגל מילפית) – פרק 4.
22:30 – מפורסם כמו לבן – פרק 4.
23:00 – שיי טאון – פרק 2.

YES OH
22:00 - גירושים – עונה 2 פרק 1.
22:30 - נופל וקם – עונה 2 פרק 1.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מקום בלב – עונה 5 פרק 4.
22:05 – 10 ימים בוואלי – פרק 5.

YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 10.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 11.

YES EDGE
22:00 – תפוס את שורטי – פרק 3.
23:00 – צ'אנס – עונה 2 פרק 3.

is00

New member
שורטי והרווקה החיים.

"מילפית רווקה" - סוף סוף פרק מוצלח. הוא הצליח להיות משעשע, מעניין ואפילו הכתיבה הייתה מוצלחת.2 העלילות שלו היו מוצלחות - גם זאת של ברידג'ט והמרוץ וגם הקטע עם ההטבלה. הי אפילו הפרק הצליח לתת יותר רבדים וקצת עומק לדמויות האחרות של הסדרה מלבד ברידג'ט. האמת אחרי 4 פרקים הגעתי למסקנה שלא סתם חשבתי על הסדרה "קליפורניקיישן"(גם סדרה ששודרה בשואוטיים) כשקראתי את תקציר הסדרה בזמנו וראיתי את הפרקים הראשונים שלה. לדעתי יש לא מעט קווי דימיון ביניהן. ציון:8.
&nbsp
"החיים עצמם" - היה פרק מוצלח. מאוד אינטנסיבי. הפעם העלילה בהווה הייתה יותר מעניינת מזאת שבעבר. לפחות ברובה. דווקא בסוף הפרק היה מהפך. העלילה בהווה הרגישה קצת נמרחת וזאת שבעבר השתפרה, אבל בסה"כ היה פרק מוצלח. בעלילה בהווה אני גם חייב לציין לטובה את הקטעים עם "האחרים"(טובי, בת' ומיגל למי שלא ראה או מבולבל). טוב לראות שגם להם נתנו לשם שינוי דיאלוגים מוצלחים ודברים לעבוד איתם. מעבר לזה בפרק היה משהו שנעדר לא מעט בעונה האחרונה - הומור. הפרק גם לדעתי נתן קצת יותר עומק לכל הדמויות, כולל לדמויות המשניות(טוב אולי חוץ מלמיגל שעדיין מרגיש שהוא...שם, כשהוא מופיע). ציון:8.
&nbsp
"תפוס את שורטי" – אחרי הפרק השלישי אני חייב להודות שאני מתחיל לאבד עניין בסדרה. בפרק הראשון חשבתי שיש לסדרה פוטנציאל מבחינת הדמויות בה, אבל אחרי הפרק השלישי אני מרגיש שטעיתי בגדול. בפרק הראשון עוד חשבתי שמיילס הולך להיות דמות מורכבת ומעניינת שתתפתח , אבל אחרי הפרק השלישי אני מרגיש שהדמות שלו היא סתם עוד דמות של מאפיונר מאוס ורדוד. יתר הדמויות לא יותר מעניינות, לצערי. קיוויתי לראות דמויות מורכבות אחרי הפרק הראשון, אבל לצערי קיבלתי עוד דמויות שמרגישות בעיקר חד ממדיות, כרגע. העלילה, לצערי, הצליחה לגרום לי לאבד עניין בה אחרי 3 פרקים, כי אני מרגיש שהיא בעיקר דורכת במקום כרגע. עוד משהו שמפריע לי הוא שדמויות המאפיונרים(שהן חלק גדול מהסדרה) הן דמויות פסיכוטיות בעיקר, בלי שמץ של תכונות גואלות כרגע, ומה אני אגיד לכם... אלו סדרות שאף פעם לא גרמו לי לרצון לעקוב אחריהן. אני מעדיף דמויות יותר מעניינות ומורכבות. בקיצור - נראה לי שהספיק לי. ציון:5.

is00

New member
רביעי-שבת 17-20/1/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - מזכירת המדינה – עונה 4 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 11.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – שקרן/שקרנית – פרק 3.
22:50 – מודוס – עונה 2 פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 – סטנד-אפ מבית "אול-דף" – פרק 4.
22:30 - חיות(אנימלס) – עונה 2 פרק 2.

&nbsp
יום חמישי –
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 5 פרק 11.
22:00 - האקסית המטורפת – עונה 3 פרק 9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - צוות עקרב – עונה 4 פרק 13.
22:45 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 6 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
&nbsp
YES EDGE
22:00 – הרצח של ורסצ'ה – פרק 1.
22:55 - מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 5+6.
&nbsp
YES OH
22:00 - הוויקינגים – עונה 5 פרק 9.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – חמוץ מתוק – עונה 4 פרק 1.
17:50 – שחור כזה – עונה 4 פרק 12.
18:15 – קפה ומאפה – פרק 13(פרק אחרון לעונה).
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 18.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 13.
19:30 – שלדון הצעיר – פרק 11.
19:55 - משפחה מודרנית – עונה 9 פרק 12.
20:20 – SNL – עונה 43 פרק 10. מנחה: סם רוקוול.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – תיקים באפילה 2018 – פרק 3.

is00

New member
תיקים באפילה.

הפרק הנוכחי התחיל טוב, אבל אני חייב להודות שבאיזה נקודה בפרק הרגשתי שהעלילה מתחילה להיסחב והופכת להיות קצת צפויה מדי. הסוף של הפרק הרגיש לי קצת כמו עינוי. פשוט קיוויתי שזה רק ייגמר. באיזה שלב בפרק הרגשתי שכריס קרטר(שכתב את הפרק, אם פספסתם) הכניס קצת יותר מדי פוליטיקה ופילוסופיה לפרק(קצת, אבל עדיין זה נראה לי כפוי מדי). אני גם חייב להגיד שאחרי 10 עונות של הסדרה בהם סקאלי נחשפה לכל כך הרבה חקירות...על-טבעיות היא התעקשה לנסות להיצמד למדע, ולא לקבל את האפשרויות "המופרכת" של מאלדר. אני חייב להגיד לכם שכל הדיאלוגים האלה בינה למאלדר הרגישו לי לא אמינים לנקודה בה הדמויות נמצאות בסדרה, אחרי כל כך הרבה עונות. אלו דיאלוגים שהייתי מצפה למצוא בעונות מוקדמות יותר או לחילופין בספין-אוף שיתרכז בצמד סוכנים אחרים - יותר...ירוקים בתיקי האקס. השורה התחתונה- הכתיבה הייתה בינונית למדי. העלילה הייתה מעניינת, אבל הפכה צפויה מדי ככל שהפרק התקדם והדמות של סקאלי בפרק הרגישה לי קצת...לא אמינה ו"עושה דווקא". למה? לא יודע למה, אבל אני די בטוח שבעונה וחצי בלי מאלדר, בה היא צוותה לדוגט היא הייתה זאת שלקחה על עצמה גם את התפקיד של מאלדר בתיקים שלהם, אבל זה היה לפני הרבה שנים אז אולי אני לא זוכר נכון. ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 21-23/1/18 בערוצי הסדרות

יום ראשון –
&nbsp
YES ACTION
22:00 – NCIS:לוס אנג'לס –פרק 15+16
&nbsp
YES EDGE
22:00 - פאודה – עונה 2 פרק 4.
22:50 – רליק – פרק 4.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 14 פרק 9.
22:00 - החיים עצמם – עונה 2 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – מק'גייוור(2016) – עונה 2 פרק 14.
22:45 - החץ – עונה 6 פרק 10.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – סינגל מילפית – פרק 5.
22:30 – מפורסם כמו לבן – פרק 5.
23:00 – שיי טאון – פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 - גירושים – עונה 2 פרק 2.
22:30 - נופל וקם – עונה 2 פרק 2.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מקום בלב – עונה 5 פרק 5.
22:05 – 10 ימים בוואלי – פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הרשימה השחורה – עונה 5 פרק 11.
22:45 – חירות ואומץ – פרק 12.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – תפוס את שורטי – פרק 4.
23:00 – צ'אנס – עונה 2 פרק 4.
&nbsp
YES OH
21:15 – זמן אמיתי עם ביל מאהר – עונה 16 פרק 1.

is00

New member
אמא חיים.

"אמא רווקה" - זה היה פשוט נורא. משעשע, אבל נורא. בכנות זה נראה לי כמו פרק מיותר לגמרי ולא ברור לי מה הייתה הפואנטה שלו או התרומה שלו לעלילה הכללית של הסדרה. רגע... בהתחשב בכך שבינתיים בכל פרק בסדרה היה לפרנקי שו סצנת עירום אחת, לפחות אולי היא התעייפה והחליטה שהיא צריכה חופש מזה לפרק אחד וכך הגיע הפרק הזה?
וביתר רצינות אחרי הפרק המוצלח משבוע שעבר באמת קיוויתי שזה יימשך גם בפרק הזה, אבל אני חושש שהדבר היחיד שהפרק הזה השיג ממני זה לפקפק בכך שיש לי עניין לעקוב אחרי המשך העונה. ציון:3.
&nbsp
"החיים עצמם" - עןד פרק בינוני למדי. דווקא התחיל טוב, אבל באיזה שלב הרגשתי שהעלילה נמרחת, נמתחת, ו... ובכן משעממת. נקודת האור היחידה בפרק הייתה שנתנו למיגל קצת יותר רקע ו...עומק. עוד משהו שקצת הטריד אותי ששוב חזרו לוויליאם בעבר. באיזה שלב אני מקווה שיפסיקו עם זה. בעיקר, כשלטעמי זה לא באמת תורם לעלילה בהווה או אפילו בעבר. בכנות הרגשתי שזה סתם פילר בשביל שתהיה סיבה טובה לתת לסטרלינג ק. בראון מה לעשות בפרק, ולתת לו דקות מסך. בכלל במבט כללי על הפרק אני חייב להגיד שאף אחת מהעלילות בפרק לא הצליחה להמריא או להיות מוצלחת במיוחד. לא בעבר וגם לא בהווה. ציון:5.

is00

New member
רביעי-שבת 24-27/1/18 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ספק סביר – פרק 1+2.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 13 פרק 12.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – שקרן/שקרנית – פרק 4.
22:50 – מודוס – עונה 2 פרק 4.
&nbsp
YES OH
22:00 – סטנד-אפ מבית "אול-דף" – פרק 5.
22:30 - חיות(אנימלס) – עונה 2 פרק 3.
23:00 – סדר אותי – עונה 2 פרק 1.

&nbsp
יום חמישי –
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 5 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - צוות עקרב – עונה 4 פרק 14
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 5 פרק 1.
&nbsp
YES EDGE
22:00 – הרצח של ורסצ'ה – פרק 2.
22:55 - מאהבת בתשלום מראש – עונה 2 פרק 7+8.
&nbsp
YES OH
22:00 - הוויקינגים – עונה 5 פרק 10.
22:50 – מוזאיק – פרק 1.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 – חמוץ מתוק – עונה 4 פרק 2.
17:50 – שחור כזה – עונה 4 פרק 13.
18:15 – קפה ומאפה – עונה 2 פרק 1.
18:40 – במשפחות הכי טובות – עונה 2 פרק 19.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 11 פרק 14.
19:30 – שלדון הצעיר – פרק 12.
19:55 - משפחה מודרנית – עונה 9 פרק 13.
20:20 – SNL – עונה 43 פרק 11. מנחה: ג'סיקה צ'סטיין.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – תיקים באפילה 2018 – פרק 4.

is00

New member
סוכני תיקים.

"תיקים באפילה"- זה היה פרק מבדר ללא ספק. אבל גם פרק תמוה, הזוי ומופרך. בדיוק כמו הפרק מהעונה הקודמת עם השחקן, ששיחק את מאריי - הסוכן של ברט וג'מיין ב"טיסת הקונקורד". היה בו הרבה ביקורת חברתית, הרבה ירידות על התרבות העכשווית והיה בו משחק רע(ומכוון, אני בטוח). בכנות אין לי שמץ איך לגשת אל הפרק הפעם, כדי להחליט על ציון לפרק. כל העלילה הייתה מופרכת ומבדרת. ובדיוק כמו הפרק שהזכרתי למעלה אני משוכנע שזאת הייתה פרודיה. אחרי שסיימתי את הצפייה החלטתי לברר משהו ומה אתם יודעים? ההשערה שלי התבררה כנכונה - הפרק נכתב ע"י התסריטאי שכתב גם את הפרק המדובר הנ"ל בעונה הקודמת.

בכל מקרה בחזרה לפרק....אין ספק שאחד הקטעים המבדרים בפרק היה כשרג'י פרס את הרפתקאותיו עם מאלדר וסקאלי כחלק מצוות תיקי ה- X. גם הסצנה בסוף עם המפגש של השלישייה עם החייזר הייתה מבדרת. בקיצור היה פרק מבדר, אבל הזוי מאוד, לעיתים אפילו יותר מדי בשבילי. ציון:
.
&nbsp
"סוכני שיל"ד" - נו אז מתברר שסוכני שיל"ד לא נמצאים בדיוק בחלל, אלה בעתיד, אחרי שכדו"א הושמד, לפחות ככה הבנתי מהפרק. אני אוכל לדעת בוודאות רק בחלק ב' שישודר בשבוע הבא, כנראה. בכל מקרה הפרק סה"כ פתח את העונה בצורה טובה, למרות שבהתחלה הוא לא היה ברור. יותר מדי דברים שלא ידענו עליהם כלום קרו, אבל לאט לאט נראה שהם הבהירו מה קורה במהלך הפרק. חוץ מזה מעניין למה לא שלחו את פיץ' עם כולם, אני מקווה שנקבל לזה תשובה בקרוב. וגם לזהות ה..."חוטפים" של הצוות. השורה התחתונה - פתיחת עונה טובה, אבל זה לא השכיח ממני את העובדה שיס הביאו את העונה באיחור של כמעט חודשיים. ציון: 8.

למעלה