אוגוסט 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של

נאנדה

New member
בלוח השידורים של השבוע הבא

לא מופיעה עונה 11 בתום עונה 10.

סליחה שאני שואלת אותך

אבל למה את לא פשוט רואה דברים אחרים באינטרנט ?
שלא תביני לא נכון אני חושבת שבתמורה שאנחנו משלמים ליס זה אמור לספק מספיק תוכן בלי מקורות אחרים
אבל לראות בפעם השלישית Ncis ? אני גם נוהגת ואוהבת לצפות מלא פעמים בסדרות שאני אוהבת .אבל בNcis מספיקה צפייה אחת לפי דעתי וטעמי

אגב לא מאוד מפריע לי שעונה11 לא תשודר בקרוב .פשוט אני יוצאת מנקודת הנחה שאני כן ארצה תכף לראות אותה .לפי מה שהבנתי שקורהבסוף עונה 10
אבל יש מצב שזה לא יהיה כמו שאני חושבת
אז לא יהיה אכפת לי מתי היא תחזור כמו בהפסקה ארוכה הקודמת בין עונה 5 ל6
כי דווקא החופש מסדרה מגיע מבחינתי בזמן מעולה

נאנדה

New member
אז זהו

שאין לי מה לראות ביס בתמורה לכספי ואני מצטערת על כך. אני רואה מספיק דברים באינטרנט אבל בסוף היום, במיטה, הייתי רוצה סדרות כלבבי ולא HBO או סדרה שוודית/נורווגית/פינית משובחת. אני מבינה שאי אפשר לקלוע לטעמו של כל צופה במדויק, אבל היו זמנים שיש שידרה אוסף הרבה יותר נחמד - בשבילי. הבעיה היא שהוט לא פחות גרוע. לכן, אני וראה פעם שלישית NCIS, אין ספור פעמים אלמנטרי ועכשיו גם סיבוב חוזר של סקורפיון.

אני לגמרי מסכימה איתך אם זה לא היה מובן מהודעה

הקודמת שלי
כי אני גם מרגישה כמוך אני בכלל לא אוהבת לצפות באיטרנט .הפעם האחרונה שראיתי שם משהו היה לפני 3 חודשים לפחות .למרות שיש לי כמה סדרות שאני באמצע שלהם וביס אין לי מה לראות

אבל מצד אני לא חושבת שמצב ביס ישתנה .
הוט לא אבל מה עם סלקום ופרטנר למה את לא עוברת אליהם ? אני גם הייתי רוצה לעזוב את יס כי אני בקושי רואה שם אבל צחוק הגורל כרגע בגלל שאני רואה הבית הלבן שזה לא תוכן של יס לא יכולה להתנתק מהם .לא נראה שבסלקום או פרטנר יש את החינוכית ואני לא אעבור להוט

חבל שלא ידעתי שאת רואה אלמנטרי .לפעמים רציתי לכתוב על זה
אהבת את קשר שלו עם פיונה?

נאנדה

New member
כל כך מקווה שזה נכון

כי אני מתייבשת כאן...
אפשר לקוות רק כי אם יהיו רי-ראנס של סדרות זה לא יהיה שוב סייק עונה 7, רופא להשכיר עונה אחרונה וכאלה. מישהו יכול להעביר בקשה ליס לא לשדר עונות בודדות, אם כבר סדרה ז"ל, אלא מהתחלה?

זה באמת דפוק כי מי יראה סדרה מאמצע שלה

אבל זה בגלל שאין להם זכויות לעונות הראשונות כי זה מוגבל בזמן

שימי לב שמשדרים נגיד סתם היה היה מעונה 3 אז בשנה הבאה זה יהיה מעונה 4. כל שנה עונה הישנה ביותר מאבדת זכויות שידור

נ.ב את לא רואה דברים דרך אינטרנט?

נאנדה

New member
רואה גם רואה

ועל כן מתעצבנת כשאומרים שבקיץ אין סדרות - יש תמיד.

גםצופה

Member
מנהל
כבר כמה שנים שאין סדרות נורמליות בקיץ....

בערוצים השונים הסדרות עולות בסתיו/אביב ולא בקיץ...
וכמו שכתבו פה - מאז שבארץ משדרים את הסדרות במןעד השידור המקורי שלהם (מקסימום 3-4 ימים אחרי) נוצר מצב שבקיץ אין כבר מה לשדר...
&nbsp
ובתכלס אם יס היו עובדים נכון יותר (לטובת המנויים) הם היו יכולים לשדר סדרות נוספות שלא שודרו השנה ביס... לעשות שיתופי פעולה (אני יודעת שזה עולה כסף - אבל אנחנו משלמים לא מעט כסף למנוי...)

גםצופה

Member
מנהל
ממש היצע עלוב...

אולי בקיץ הם צריכים להשלים סדרות שלא משודרות ביס (כמו שבשנים הקודמות עשו...) השנה יש תחושה שהם ממש לא משקיעים ברכש... חבל

&nbsp
ואני אצפה בקוד שרוף (צריכה להשלים את העונה הקודמת...)

tg151

Well-known member
יס צריכים להוסיף את נטפליקס

כמו בפרטנר גם בהוט יהיה נטפליקס, וזה משאיר את יס די מאחור מבחינת רכש. כשברוב השנים היא הייתה החזקה ברכש.

shulak14

New member
מה עם המרוץ למיליון האמריקאית ?

פעם בקיץ היו סדרות ריאלטי. זוכרים את הימים של הישרדות האמריקאית?
הלוואי שיכלו לשדר אותה מהעונה הראשונה.
ומאחר שלא רואה כלום אחרי הפרק האחרון של ncis. מקווה שכן ימשיכו אותה בקרוב.

חוטהשני

New member
אכן...
נדמה לי שהעונה ה27 היא העונה האחרונה ששודרה בערוץ הטיולים... מקווה שימשיכו לשדר את הסדרה שם (ואולי גם את העונות שלא שודרו כלל...)

dana 64

New member
נטפליקס מאד חסרה ביס

מכל עבר אני שומעת מאנשים על סדרות שהם רואים שם ומאד חבל לי שאנחנו לא רואים אותם

dana 64

New member
צריך לחדש את מגוון הסדרות ביס

איפה נשוויל איפה האפיפיור הצעיר,נרקוס, הרומן, סקנדל.. לפחות תביאו את הסדרות שהיו בהוט. אז נראה אותן מאוחר יותר.

למעלה