סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
סליחה שנעלמתי

היו לי כמה שבועות עמוסים בעבודה - וזה לא יהיה פחות אבל החלטתי שחייבים להחזיר את השרשור הזה

שתהיה לכולם שבת מקסימה

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

&nbsp
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
היינו אתמול

ב'וואנדר וומן' (מי זוכר איך קראו לה בעברית
)
&nbsp
והיה ממש יפה. העלילה אולי לא משהו אבל הצילומים והאפקטים באמת מדהימים ביותר....
&nbsp
וכמובן גל גדות בעיני נותנת הופעה מרשימה - אבל לזה אני כבר רגילה
(הבת שלי סחבה אותי שנה שעברה ל'שכנים של ג'ונס
)

is00

New member
ואני...

הלכתי לצפות ב"וונדר וומן"("אשת חיל" - כך קראו לה בארץ בזמנו) ביום שלישי האחרון. בכל זאת- שנים אני מחכה שזה ייקרה. לא התרשמתי יותר מדי מהסרט, אני חייב לציין וגם גל, לטעמי לא הרשימה מדי כי לא יעזור כלום, כרגע היא שחקנית יותר מדי מוגבלת, לדעתי, אבל זה לא משנה - וונדי סוף סוף קיבלה סרט משלה בקולנוע!!! באמת הגיע הזמן.

shulak14

New member
בענין גל

קצת באיחור ובכל זאת. זה היה סרט גיבורי על ראשון שלי. אז ברור שנראה לי קצת ילדותי ולא משהו.
לעומת זאת גל נפלאה. לא יודעת אם היא שחקנית טובה. אבל זה לא ״תפקיד אופי״. היא בדיוק מה שהיא צריכה להיות כוונדר וומן - יפהפיה , אנרגטית ומלאה טונות של כריזמה. העובדה שיש לה קסם אישי בשפע וחיוך אמיתי יעזור לה בהמשך.

בעיני היא פשוט כובשת. ( ואני לא מעריצה בת 12 יותר בת 74 :) )

סוף שבוע נעים. שולה

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

&nbsp
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
במסגרת השלמת סדרות...

יצא לי לשים לב השבוע ששם השחקן שמגלם בתאג"ד את שניידר הוא שראל פיטרמן -.השם שלו היה מוכר ובסופו של דבר הבנתי שהוא שיחק בשטיסל את אח של מיכאל אלוני

&nbsp
כמו כן השבוע חזרתי להמשיך לראות את רגליים קרות - אז חוץ מנסביט שזכרתי שהוא שיחק גם בעונות הראשונות (ובגלל זה הוא היה מוכר לי ב'הנעדר'...) הייתה עוד דמות שנראתה לי מוכרת והתברר שמי שמגלם את דיוויד הוא רוברט בת'רסט ואז הבנתי שהוא מוכר לי בגלל 'אחוזת דאונטון' שם הוא גילם את סר אנתוני סטראלן...

is00

New member
אורחים.

בסדרות שאני צופה בהן לא זיהיתי פנים מוכרות, אבל...
ראיתי את "מכסחות השדים"(לגמרי הבנתי למה הצופים קטלו את הסרט והמשחק של קייט מקינן...
) וחייבים לציין 2 פנים מוכרות בסרט - זאק וודס("ג'ארד" ב"עמק הסיליקון") וצ'ארלס דאנס(טיווין לניסטר ב"משחקי הכס").

LeRanch

New member
"מכסחות השדים" אכן גרוע בטירוף

אפילו חיוך או צחקוק הסרט הזה לא העלה אצלי. מביך!!!

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

&nbsp
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp
&nbsp

למעלה