סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

&nbsp
איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

&nbsp
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

&nbsp
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

אומנם לא ביס אבל השבוע התחלתי לראות סטודיו 60

אז חוץ מתיו פרי לנצח צ'נדלר בינג(שדווקא לא אהבתי שיעול אורן שיעול)היו שם גם בראדלי וויטפורד (שאותו גם ראיתי השבוע בשיקגו חוק וצדק) אמנדה פיט שפשוט נוראית ואין לי כוח לזה ,שרה פולסון(שלא ברור לי למה שונאים אותה ועוד בגלל הדמות הזאת) ,הסבא המנוכר מגולדברגים ואידי ודני מהבית הלבן גאד הוא נראה מאוד מוזר

חוץ מזה בncis היו את איאן משיימלס ואת זיין מחדר החדשות ואת שרה מטרנספרנט

ושחקן איוון סרגי הצטרף לסדרה דר רווזוד

וזהו לא זוכרת עוד אנשים למרות שאני תמיד אחרי כל פעם שאני רואה פרק בסדרה כלשהי נכנסת לבדוק מאיפה הם מוכרים לי
אז צריך להיות עוד כמה

is00

New member
השבוע לא ראיתי פנים מוכרות ברשימת האורחים.

כמובן שבקאסטים ראשיים יש לא מעט.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

&nbsp
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

כי לפעמים יש בסדרה הזאת פרקים ממש יפים

אבל לרוב לא ונמאס לי להתאכזב מחדש כל שבוע ובגלל שזה לא משהו שאפשר לדעת מראש (למרות שקרדיטים כן עוזרים לדעת)אז אני ממשיכה לצפות אבל זהו נגמר(הפרק אחרון בטוח לא יהיה יפה לדעתי). הקטע שאם היה רצף פרקים יפים דווקא הייתי מתבאסת שהיא מסתיימת

גםצופה

Member
מנהל
הבנתי...

אותי הסדרה התישה די מההתחלה ואני לא ממש אוהבת לראות סדרה בצורה חלקית...

למעלה