מאי 2017 בערוצי הסדרות של

שחור כזה

איזה פרק לא מענין ולא מצחיק זה היה
אני מניחה שזה מין פיילוט לסדרת בת שלהם
ואני שואלת למה זה טוב כי אין ספק שזואי היא הדמות הכי לא מעניינת בסדרה אז לא ברור למה דווקא היא קיבלה ספין אוף בנוסף להכל הם גם הצליחו להרוס את דמות של צ'רלי שאני נורא מקווה שזה שהוא הופיע בפרק לא מלמד על עתיד ושהוא לא עובר לסדרה הבת (בכלל לפי דעתי צ'רלי היה צריך לקבל סדרת בת)

אגב שראיתי בעידכונים שגולדברגים ושחור כזה הם של אותה רשת חשבתי חבל שלא עושים ספין אוף של זואי ואריקה ביחד בקולג' זה היה יכל להיות מעולה עד שנזכרתי שטכנית זה לא יכול לקרות

is00

New member
ראשון-שלישי 14-16/5/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES DRAMA
19:00 – שובו של לוקאס(שידור יומי).
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 18.
22:00 – תובעת על עקבים – פרק 6.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 20.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 19.

YES OH
22:00 – רצח בדם קר – עונה 2 פרק 1.
22:47 –צ'אנס – פרק 8.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 23.
22:00 – אויבות: בטי וג'ואן – פרק 8(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 22.
22:45 - חוצה את הקווים – עונה 4 פרק 1.

YES OH
22:00 – הנותרים – עונה 3 פרק 5.

AMC
21:00 – אדמת הפקר – עונה 2 פרק 9.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 4 פרק 6+7.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 20.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 22(פרק אחרון לעונה).

YES OH
21:15 - האמריקנים – עונה 5 פרק 10.

is00

New member
צ'אנס לסוכנים מההפקר.

"סוכני שיל"ד" - הפרק לטעמי היה חלש. אפילו משעמם לעיתים. הוא לא היה מותח ממש, הקצב שלו נראה אולי מהיר, אבל ממש לא הרגיש ככה. במבט לאחור, עכשיו, אני תוהה אם משהו בפרק הזה פשוט נתן איזו הרגשה של פרק "פילר", למרות שמכל ההתפתחויות בו נראה שדברים כן התקדמו בו, אני חושב שאולי זה בגלל מקום ההתרחשות של הפרק - התשתית, שכפי שידוע לצופים זה לא העולם האמיתי, אלא עולם וירטואלי. בכל מקרה היה מאכזב. ציון: 6.
"צ'אנס" - היה פרק חלש. כנראה הכי חלש העונה. עד הדקות האחרונות של הפרק בעיקר השתעממתי, אני חייב לציין. דברים לא ממש זזו בפרק, אלא בעיקר היו לנו כל מיני שיחות מלב ללב שלא ממש תרמו לעניין שלי בפרק. כנראה בעיקר בגלל שהן לא היו כתובות בצורה מעניינת במיוחד. מה עוד... העלילות של הפרק גם לא היו מעניינת במיוחד לאורך רוב הפרק. בכל מקרה מסקרן אותי לדעת לאן החטיפה של הבת תתפתח. ציון: 4.
&nbsp
"אדמת הפקר" - לטעמי היה פרק ממש חלש. והסוף שלו אפילו הפך אותו ליותר חלש. בכנות כל הפרק היה משעמם מדי. העלילה של קווין ממשיכה להרגיש לי מיותרת לחלוטין, והיא ממשיכה לגרום לי לאחל לכך שקווין לא יחזור לעונה הבאה, כי הוא פשוט מיותר לחלוטין. האלמנה הייתה יכולה להספיק לגמרי העונה. אני באמת מקווה שאם סאני לא ייחסל אותו(או אולי האלמנה) הגידול שיש לו בראש יעשה זאת. זה פשוט הזוי לגמרי שאיכשהו קווין ממשיך לתפקד כל כך טוב עם הגידול הזה בראש שלו. הכתיבה בפרק גם הייתה מאוד חלשה, לטעמי וזה בטוח לא עזר. בעיקר שכריאוגרפיות הקרבות שהיו בפרק לא פיצו על כך בכלל, אלא בעיקר הרגישו ממוחזרים ונדושים. ציון: 4.

is00

New member
רביעי-שבת 17-20/5/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 14.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 19.
22:00 – אימפריה – עונה 3 פרק 14.
&nbsp
YES ACTION
21:15 – נמלטים – עונה 5 פרק 7.
22:00 – בול – פרק 21.
22:45 - אלמנטרי – עונה 5 פרק 23.
&nbsp
YES OH
22:00 – סמוך על סול – עונה 3 פרק 6.
22:45 – Veep– עונה 6 פרק 5.
23:15 - עמק הסיליקון – עונה 4 פרק 4.
&nbsp
YES COMEDY
20:30 – השוטר הטוב – עונה 2 פרק 7.
&nbsp
AMC
21:00 – הבן – פרק 3.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מלכת הדרום – פרק 11.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 22.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הון שלטון – פרק 4.
22:45 – סליפי הולו – עונה 4 פרק 4.
&nbsp
YES OH
22:00 – בעקבות הכסף – עונה 2 פרק 3.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES OH
22:00 – כבודו – פרק 7.
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 24(פרק אחרון לעונה).
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 24(פרק אחרון לעונה).
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 23(פרק אחרון לעונה)
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 22(פרק אחרון לעונה).
19:30 – ללא מילים – פרק 1.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 20. מנחה: מליסה מקארת'י.
21:05 - האיש האחרון בעולם – עונה 3 פרק 11.

&nbsp

is00

New member
נמלטים ממילים.

"נמלטים" - אז ג'ייקוב הוא פוסידון(או שמא לא?). כבר חשבתי שזה ואן גוך. מצד שני לרגע לא האמנתי לסיפור של ג'ייקוב לשרה בשבוע שעבר. חוץ מזה סוכרה חזר לעלילה. חשבתי שהוא רק היה אמור להופיע לרגע בפרק הראשון וזהו. גם לא ברור לי מי תפס את מייק בתחילת הפרק. אולי זה יהיה הבסיס שיעזור לחלץ את שרה ומייק ממצב הביש שלהם. בכל זאת עדיין לא ידוע עם מי מייקל דיבר בתחנת הדלק בפרק הקודם(אה חוץ מזה אני מאוכזב ששרה לא ירתה ירייה לא קטלנית בג'ייקוב). הפרק עצמו היה מוצלח למדי. הרבה בזכות זה שהוא לא היה עמוס בקטעי אקשן מופרכים 'tkt בעובדה שהם ניסו לתת קצת עומק לדמויות בפרק באמצעות שיחות ביניהן. ציון: 9.
&nbsp
"ללא מילים" - הפיילוט היה לא רע, אבל שוב מדאיג אותי שהחליטו ללכת עם הסדרה לכיוון של סיטקום ולא של דרמה(קומית). היו בפרק כמה קטעים משעשעים, אבל לעיתים הם הרגישו קצת חוזרים על עצמם וזה מדאיג. בסה"כ היה פרק מוצלח ונראה שיש לדמויות פוטנציאל לא רע, אבל נחכה עם זה. ציון: 7

is00

New member
ראשון-שלישי 21-23/5/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
19:00 – שובו של לוקאס(שידור יומי).
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 19.
22:00 – תובעת על עקבים – פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 21.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 20.
&nbsp
YES OH
22:00 – רצח בדם קר – עונה 2 פרק 2.
22:45 –צ'אנס – פרק 9.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 24(פרק אחרון לעונה).
22:00 – דוקטור רוזווד – עונה 2 פרק 1.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 23.
22:45 - חוצה את הקווים – עונה 4 פרק 2.
&nbsp
YES OH
22:00 – טווין פיקס(2017) – (עונה 3) פרק 1+2.
23:55 - הנותרים – עונה 3 פרק 6.
&nbsp
AMC
21:00 – אדמת הפקר – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 4 פרק 8+9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 21.
&nbsp
YES OH
21:15 - האמריקנים – עונה 5 פרק 11.

is00

New member
אדמות ההפקר של צ'אנס והסוכנים.

"סוכני שיל"ד" - הייתי שם את הפרק הזה ברשימה של הפרקים הכי חלשים בסדרה. בוודאות הייתי מכתיר אותו כהפרק הכי חלש בעלילת התשתית וזה לא שהעלילה הזאת הייתה כל כך מוצלחת מההתחלה, לצערי. אני מקווה ש- 2 פרקי סיום העונה שיחזרו לעולם האמיתי יהיו הרבה יותר מוצלחים. העלילה בפרק המשיכה להרגיש כמו "פילר". המתח לא ממש היה קיים שם ובנוסף כל קטע המתקפה על ה"זפיר" וכל הקטע הזה של הסכנה לכך שייגמר הדלק הייתה בעיקר לטעמי תוספת כפויה של דרמה מיותרת. בקיצור התאכזבתי מהפרק ובסך הכל כל עלילת התשתית הייתה חלשה מאז שהיא התחילה. כמובן שהיו גם לה פרקים מוצלחים, אבל בסך הכל - היא לא הייתה מעניינת במיוחד. כעת נשאלת השאלה... האם מאק יחזור לעולם האמיתי? ומה עם וורד - האם הוא יימצא דרך להיכנס לעולם האמיתי? ציון: 5.
"צ'אנס" - היה פרק מותח ואפילו מאוד אינטסיבי. קיבלנו בפרק עוד גילויים על ג'קלין. למשל שלבלקסטון כנראה אין באמת קשר להיכן שנמצאת הבת שלה. האמת אני לא משוכנע שיש לה בת. אולי אני טועה. ניקול חזרה מהר מאוד לצ'אנס. חשבתי שזה לא ייקרה כל כך מהר, אבל כנראה בלקסטון יודע לעמוד במילה שלו. כל ההתנהגות של ג'קלין גם מאוד לא ברורה לי. למשל לא נראה לי שהיא חזרה בגלל שחטפו את הבת של צ'אנס, כי לא הייתה לה שום דרך לדעת את זה, למיטב הבנתי, אז נשאלת השאלה - למה היא חזרה? בכל מקרה היה פרק מרתק למדי, נראה איך זה ייגמר בשבוע הבא. ציון: 8.
&nbsp
"אדמת הפקר" - עד שהגענו לקרבות הראווה בסוף דווקא היה פרק טוב. לטעמי כל הקרבות בסוף פשוט הרסו אותו. אני מקווה שהפעם קווין באמת מת. האם הופתעתי שגם את וייל חיסלו. אולי קצת, אבל אני מניח שמישהו מ"הטובים" היה חייב למות. אני תוהה האם גם באג'י נפח את נשמתו בסוף, כי זה לא היה ברור. לא נראה לי, אבל אולי. בכל מקרה העונה הייתה מאכזבת. מאוד. רוב הזמן הרגשתי שהיא בעיקר נמתחה לחינם. אל עונה 3 אני לא חוזר. ציון: 6.

is00

New member
רביעי-שבת 24-27/5/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 15.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 20(פרק אחרון לעונה).
22:00 – אימפריה – עונה 3 פרק 15.
&nbsp
YES ACTION
21:15 – נמלטים – עונה 5 פרק 8.
22:00 – בול – פרק 22.
22:45 - אלמנטרי – עונה 5 פרק 24(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 – סמוך על סול – עונה 3 פרק 7.
22:45 – Veep– עונה 6 פרק 6.
23:15 - עמק הסיליקון – עונה 4 פרק 5.
&nbsp
YES COMEDY
20:30 – השוטר הטוב – עונה 2 פרק 8.
&nbsp
AMC
21:00 – הבן – פרק 4.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מלכת הדרום – פרק 12.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 23(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 – הון שלטון – פרק 5.
22:45 – סליפי הולו – עונה 4 פרק 5.
&nbsp
YES OH
22:00 – בעקבות הכסף – עונה 2 פרק 4.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES OH
22:00 – כבודו – פרק 8.
&nbsp
YES COMEDY
17:00 - איש משפחה –עונה 15 פרק 19+20(אחרונים לעונה).
17:50 – תכנית אבא – פרק 1.
18:15 - הבחורה החדשה – עונה 6 פרק 1.
18:40 – המיק – פרק 1.
19:05 – מרחבים סגורים – פרק 1.
19:30 – ללא מילים – פרק 2.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 21. מנחה: דווין ג'ונסון(פרק אחרון לעונה).
21:05 - האיש האחרון בעולם – עונה 3 פרק 12.

is00

New member
שלטון הנמלטים ללא המיק.

"נמלטים" - עוד פרק אחד זה נגמר והסדרה ממשיכה לספק את הסחורה לטעמי. אני הכי מתרשם מכל הקצוות שהם מצליחים לקשור בעונה הזאת. נראה שלכל סצנה, לא משנה עד כמה היא הייתה קצרה או נראתה חסרת חשיבות, יש תרומה לעלילה. הפעם אלו היו העבריינים שלינקולן הסתבך איתם. מה עוד? ובכן מתברר שלטי-באג יש ילד. מעניין איך מייקל גילה את זה. עדיין לא ברור מי תפס את מייק בתחילת הפרק הקודם. אני תוהה אם נגלה תשובה לזה. בכל מקרה זה היה עוד פרק מותח ומהיר ששפך לא מעט אור על כל מיני אירועים העונה ועל השתלשלות האחרועים שקרו מאז העונה אחרונה, אבל עדיין יש דבר אחד שלא קיבלנו תשובה לגביו - איך מייקל שרד את הסרט שסגר את הריצה הראשונה של הסדרה. ציון: 8.
&nbsp
"הון שילטון" - זה לקח לי כמה זמן, אבל בסוף השלמתי את כל הפרקים ששודרו עד היום, אבל אני אכתוב רק על הפרק האחרון ששודר, כרגע. סה"כ היה פרק אינטנסיבי. הרבה קרה בו. כמה דברים קצת מופרכים, אבל זאת סדרת מד"ב, אז...בסדר. היה מעניין ללמוד קצת על העבר של הדמויות ואיך שהן הגיעו לאן שהן הגיעו. השחקן שמשחק את בן/אהרון ממשיך, לטעמי, להיות בינוני למדי. יש משהו בהבעות פנים שלו ובאמירת השורות שלו שמפריע לי. הכתיבה בסה"כ לא רעה וגם הפרקים ממשיכים לשמר את העניין שלי בהם ואת המתח. אם זה ימשיך ככה, אני ממש אצטער על זה שביטלו את הסדרה כל כך מהר. ציון: 7
&nbsp
"המיק" - הפרק הראשון לא הרשים. אם זה סיטקום הוא לא עשה את העבודה שלו. אם זאת היה אמור להיות סוג של דרמה קומית גם את זה הוא לא סיפק. הדמויות נראות מאוד סטריאוטיפיות, בינתיים ו"רגילות" לסוג כזה של סדרה. העלילה לא גרמה לי לרצות להמשיך לצפות בסדרה, אבל אני אתן לה עוד הזדמנות.. ציון: 5.
&nbsp
"ללא מילים" - הפרק השני היה משעשע לעיתים, אבל לא טוב כמו הפיילוט. העלילות בפרק היו בעיקר משעממות, אם אני אהיה כנה. אני גם מנסה להבין לאיזה כיוון החליטו לקחת את הדמות של ג'יי ג'יי, כי בינתיים הכיוון שנראה ולקחו אותו נראה לי מאכזב. בכלל ממבט כללי על כל הדמויות נראה שרובן די בלתי נסבלות, אבל אולי הרעיון של כותבי ויוצרי הסדרה לפתח אותן על ידי פיתוח שלהן לכיוון יותר... נסבל. בכל מקרה אם 2 הפרקים הבאים יזכירו יותר את הפרק השני מאת הפיילוט, לא נראה לי שאתמיד בצפייה. ציון: 5

is00

New member
ראשון-שלישי 28-30/5/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
18:52 – שובו של לוקאס(שידור יומי).
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 20.
22:00 – תובעת על עקבים – פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 22.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 21.
&nbsp
YES OH
22:00 – רצח בדם קר – עונה 2 פרק 3.
22:45 –צ'אנס – פרק 10(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – יריית פתיחה – פרק 1.
22:00 – דוקטור רוזווד – עונה 2 פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 24.
22:45 - חוצה את הקווים – עונה 4 פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 – טווין פיקס(2017) – (עונה 3) פרק 3+4.
23:55 - הנותרים – עונה 3 פרק 7.

&nbsp
&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 4 פרק 10+11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 22(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
21:15 - האמריקנים – עונה 5 פרק 12.

&nbsp

is00

New member
סוכני שיל"ד וצ'אנס.

"סוכני שיל"ד" - הם יצאו מהתשתית והאיכות חזרה, ואז הם החזירו את אלנה לתשתית... בכל מקרה היה פרק מעולה. מעניין איזה עוד כוחות יש לאיידה, ואיך החזרה של ה"גוסט ריידר" אמורה להשפיע על הקרב הסופי. כי ברור שהוא יגיע בפרק האחרון לעונה. גם מעניין מה יהיה עם פיץ' וג'מה. העלילה הייתה מהירה, מותחת, מעניינת, ואפילו הצליחה להחזיר קצת הומור לסדרה. חוץ מזה איזה שם איידה אימצה לעצמה כאדם? אופליה או שנשארה עם איידה, אלא אם היא נתנה לעצמה שם אחר...
בכל מקרה היה פרק טוב שגם היה כתוב טוב, למרות כמה קטעי
. ציון: 9.
"צ'אנס" - הפרק שסיים את העונה היה... בעיקר משעמם. אומנם סוף סוף קיבלנו היסטוריה אמיתית של ג'קלין ומה קרה לפסיכיאטרית שטיפלה בה בעבר. גם גילינו שדווקא הייתה לה בת, אבל היא כנראה נפטרה בגיל מאוד צעיר. הבעיה העיקרית לטעמי הייתה כל השכחה של צ'אנס, שליוותה את הפרק, שבסופו של דבר השתלשלות העניינים לא הייתה כזאת מעניינת. חוץ מזה מעניין אותי מה הקטע של די נגד שוטרים. נראה שהוא ממש נהנה להתמודד מול שוטרים. בכל מקרה היה פרק משעמם בעיקר. אם יש עונה 2, אני לא מתכוון לחזור אליה. ציון:5.

is00

New member
התחלתי. הגעתי לפרק 6. אוטוטו מדביק אותכם.

is00

New member
השלמתי אותם רק בסופ"ש.

פרק 3 היה מבדר, אבל בהחלט משעמם. גם פרק 5 לא ממש הרשים. מיתר הפרקים די נהניתי.
אל תדאגי ביקורת על הפרק האחרון תעלה, ואני גם אקדיש בה כמה מילים לכל העונה.

פרק 5 היה עם קטע באונייה?

בכל אופן אני לא זוכרת מה קרה בפרקים 1-2 אבל זכור לי שדברים שלא אהבתי בעונות 1-2 לא היו בה אז נהנתי אבל מאז להוציא את פרק 4 לא נהנתי בכלל וחיכיתי שיהיה שוב פרק כמו פרק 4 ולא היה

אבל אני כן דואגת
כי לא אכפת לי ממנו וכי ממש רציתי סיכום על פרק 4
לפחות חשבת כמוני על פרק 3
כי ראיתי שבפורום שכן אהבו אותו

למעלה