סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

&nbsp
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
יצא לי השבוע

לסיים לראות שני סרטים במסגרת 'הבלתי נשכחים'
את הסרט 'סיפור פילדלפיה' משנת 1940. שהיה סרט ממש נחמד וקליל ובעיני ממש מוצלח (לא רק השחקנים גם העלילה נחמדה..) - הסרט מספר על בחורה מבית עשיר, גרושה, שעומדת לפני החתונה השנייה שלה. אל מקום החתונה מגיע כתב עיתון, יחד עם צלמת, כדי לסקר את האירוע... העלילה מסתבכת כשלמקום מופיע גם השכן - שהוא במקרה האקס של הכלה...
הסרט כאמור היה ממש יפה ואהבתי אותו מאד

וכן את הסרט, זוכה האוסקר, 'הסכם ג'נטלמנטי', משנת 1947.
הסרט מספר על עיתונאי שקיבל משימה לכתוב סדרה של מאמרים על גזענות בחברה האמריקאית. העיתונאי מחליט להתחזרות ליהודי בכדי לבחון את הבעיה באופן בלתי אמצעי...
למרות הנושא המעניין של הסרט (ולדעתי רק בגלל זה הוא זכה באוסקר...) הסרט היה אעפס קצת משעמם... משהו לא עבד בו... הרגשתי שהוא לא היה ערוך טוב... (נכון שהוא סרט יחסית ישן - אבל כבר יצא לי לראות כמה וכמה סרטים מאותם שנים שבעיני היו הרבה יותר מוצלחים...)

(ובעניין האוסקר - המועמדות של לה לה לנד, סרט כ"כ משעמם.. בהרבה פרסי אוסקר רק מוכיחה שלעתים סרטים כאלה יכולים לזכות בפרס...)

חוטהשני

New member
מלכוד 67
אני קוראת עכשיו את "מלכוד 67" של מיכה גודמן. וזה פשוט ספר מדהים.
למיכה גודמן יש עוד ספרים טובים שעדיין לא יצא לי לקרוא - אבל הספר הזה 'צד' עת עיני בחנות הספרים בחול המועד...
הכתיבה של גודמן מדהימה ואני רואה את זה בספר. כתיבה קולחת מאד ומעניינת.
&nbsp
רק כשהתחלתי לקרוא את הספר קלטתי את הרעיון המועד בו... את הניסיון של גודמן להציג את הפלונטר שישראל מצוייה בו בעקבות ששת הימים (שבשבילי היה ועדיין ניצחון נפלא... רק בכיתה ט' הבנתי שיש אנשים שרואים את הניצחון כבעיה...)
אהבתי גם את הרעיון של גודמן לכנות את הספר כ'מלכוד' ולא 'כבעיה'... ואולי זה שאנחנו עדיין בפלונטר נובעת מכך שאנשים רואים בתוצאות מלחמת ששת הימים 'בעיה'.... (בלי להיכנס לפוליטיקה - זאת היתה מלחמה שאנשים חששו שישראל עומדת להימחק... ולכן התוצאות שלה היו הצלחה אדירה...)
אחד הדברים למשל שהספר כבר נתן לי - זה להבין קצת את החרדים וההתנהלות שלהם...
ספר ממש מעניין.

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

השבוע ראיתי את סרט תברח Get Out

חייבת לציין שהוא לא מה שעושים ממנו והייתי נהנת ממנו אם הוא היה סתם סרט דרמה רגיל ובכלל כל מיני עובדות קטנות על סרט בעמוד שלו היו יותר מעניינות מהסרט עצמו (ואגב אחת מהן גרמה לי להבין בדיחה מוורוניקה מארס באיחור רב

בכל אופן בסרט מופיעים בראדלי וויטפורד אהובי החדש
AKA ג'ושוע ליימן מהבית הלבן .וגם השחקן שמשחק את בוב בבית הלבן שאגב התפלאתי שלא ציינו בעמודשל הסרט שהם שיחקו שם ביחד אבל כן ציינו שחקנים אחרים ששיחקו יחד

&nbsp
ושחקן שמשחק את הבוס של ג'ורג מסיינפלד
&nbsp
וגם אליסון וויליאמס מהסדרות בנות שאני לא רואה אבל היא ממש חמודה אז קצת נדלקתי עליה
ואולי אני כן אראה

אה בקשר למה שאלת על הסרט אני אכתוב לך במסר

כי אני חושבת שזה מסוג הסרטים שעדיף לראות בלי לדעת כלום מראש (כן אפילו לא מה שאת כתבת)
אבל מצד שני אף אחד לא רואה סרט בלי לדעת כלום אז זה לא שזה עוזר לי

אה הצפייה הראשונה שלי הייתה בזמן שלך

בזמנו עוד שמחתי שתכף יש סרט

אבל אחרי שנה ראיתי את סדרה מהתחלה שוב . בכל אופן אני סתם זוכרת את הקטע הזה למרות שאני בכלל לא יודעת שום דבר על סידני פואטייה חוץ מעבודה שהוא אפרו אמריקאי
שהוא היה אמור לשחק את אבא של וואלס בסדרה(ורוניקה) וגם את הנשיא בבית הלבן שמעניין אותי איך זה באמת היה הולך אם הוא באמת היה משחק אותו ולא מרטין שין

למעלה