מרץ 2017 בערוצי הסדרות של
.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
מרץ 2017 בערוצי הסדרות של
.

בשרשור זה יכולים להופיע
-ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
-ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

is00

New member
רביעי-שבת 1-4/3/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
20:34 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 3.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 13.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 7.
22:45 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – אחת, במיסיסיפי – פרק 1.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 13(פרק אחרון לעונה).
22:55 – דברים טובים – פרק 8.
23:20 – נופל וקם – פרק 2.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 6.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 5 פרק 14.
22:45 – 24: מורשת – פרק 5.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 4.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 16.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 16.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 15.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 15.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 16.

is00

New member
"דברים טובים".

הפעם הפרק היה יותר קליל מהרגיל, אבל לצערי היו בו קטעים שאני הרגשתי שהפרק תקוע. קטעים שהרגשתי שלא הייתה להם סיבה טובה להיות שם, ולא ברור לי למה הם נועדו בתמונה הגדולה, אם בכלל יש אחת כזאת. את רוב הפרק גם הפעם מצאתי לא מעניין במיוחד, אבל היו בו קטעים מוצלחים. הכתיבה, הפעם, לטעמי הייתה קצת חלשה, אני חייב להודות. בכל מקרה אני לא רואה את עצמי חוזר לעונה 2. אני אראה עד סוף העונה, אבל זהו. ציון: 6.

is00

New member
ראשון-שלישי 5-7/3/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – טאבו – פרק 1.
22:55 – המישור – פרק 6(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 12.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 12.
&nbsp
YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 4.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 7.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 12.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 5+6.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 3.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – קומנדו 6 – פרק 1.
22:41 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 3.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 3.

is00

New member
כי בארה"ב......

ערוצי הברודקאסט בארה"ב נוהגים למתוח עונה של 22 פרקים(+/-) על פני 9 חודשים ולכן יש המון פגרות במהלך העונה.

גםצופה

Member
מנהל
ניסיתי לחשוב באמת איזה חג יש עכשיו

בארצות הברית

&nbsp
גם בג'יין הבתולה יש השבוע פגרה...
&nbsp
(אולי הם מנצלים את זה למשחקי בליגות השונות...)

shulak14

New member
תודה על התשובה וגם על כל העידכונים!

זה מה שאוהבת בבינג'. יש רצף. :)

is00

New member
קרב השקרים.

"הטובות לקרב" - היה פרק מוצלח בסה"כ. היו כמה התפתחויות שגרמו לי לתהות לאן זה ייתפתח. עלילת המשפט הייתה טובה ואני מניח שגם מאוד רלוונטית למציאות עם דעא"ש, כמה מציאותית היא הייתה...זה אני כבר לא יודע. גם העלילה הצדדית של המשרד החדש של דיאן וכל הפוליטיקה מסביבה הייתה לא רעה, ואולי אפילו משעשעת לפרקים, אבל באותו הזמו גם בטח מאוד ביקורתית. העלילה של המשפחה של מאיה קיבלה איזה תפנית, אבל אני כרגע בעיקר תוהה אם זה רק עוד קצת זריקת חול על העיניים של הצופים בעניינה. ציון: 9.

"שקרים קטנים גדולים" - נראה שהסדרה ממשיכה להשתפר והשיפור הזה כן גורם לי לרצות לדעת איך זה יימשך וזה כבר טוב. עדיין מפריע לי שאין לנו מושג מי הקורבן, ואני מקווה שלא נגלה את זהותו רק בפרק האחרון של העונה או בסוף הפרק הלפני אחרון, כי ל...סוד הזה יש אפקט הפוך נראה לי ממה שיוצרי הסדרה וכותביה מקווים לו - שזה מה שייגרום לצופים להמשיך לצפות בסדרה. אם כבר לי זה בעיקר מוריד את החשק, כי זה בעיקר מעצבן אותי. אני שמח לדעת שקיבלנו תשובה לסיבה שג'יין לא מדברת על האבא של זיגי. העלילה עם סלסט והטיפול הזוגי שהיא הלכה אליו הייתה בעיקר... משעשעת לדעתי, כשראינו כמה קשה היא ניסתה להסתיר את האמת - שמופעלת עליה אלימות פיזית לפעמים. כל הניסיונות ללכת סביב זה מצידה או לתת לזה שם אחר היו מבדרים, בעיקר, לטעמי. העלילה של מדליין הייתה בסדר, אבל הכי חשוב - היא הייתה הרבה פחות מעצבנת הפעם. ציון: 8.

is00

New member
רביעי-שבת 8-11/3/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 1.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 8.
22:45 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 13.
&nbsp
YES ACTION
22:00 –"הרשימה השחורה:גאולה - פרק 1.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – אחת, במיסיסיפי – פרק 2.
22:30 – הליצן העצוב – עונה 2 פרק 1.
23:00 – דברים טובים – פרק 9.
23:25 – נופל וקם – פרק 3.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 7.
21:15 – מלכת הדרום – פרק 1.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 14.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 5 פרק 15.
22:45 – 24: מורשת – פרק 6.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 5.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES ACTION
22:00 –"הרשימה השחורה:גאולה - פרק 2.
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 17.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 17.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 16.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 16.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 17.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 15. מנחה: אוקטביה ספנסר.
21:05 - האיש האחרון בעולם – עונה 3 פרק 1.

הנותרים עונה 2 פרק 8 יש לי שאלות בקשר למרי

היא מתה ? בעיקרון אני יודעת שנשארו לי 2 פרקים וכנראה אני אדע את תשובה בהמשך(אלא אם כן התשובה מתגלה רק בעונה 3) אבל אני כבר רוצה לדעת אז תרגישו חופשי לגלות לי
&nbsp
&nbsp
בכלל לא הבנתי איך היא נהיית צמח . היה פעם אחד של מאט היו כל מיני הזיות אז הראו שברגע שאנשים נעלמו אז היא נהיית צמח. אז זה באמת מה שקרה לה?
כי חשבתי שאלו היו סתם הזיות

is00

New member
"דברים טובים".

היה פרק לא משהו האמת. כרגיל נראה שאין שום היגיון עלילתי בפרקים או איזה קו סיפורי. הפרק הזה ממש הרגיש כמו ערמה של סצינות לא ממש קשורות. האמת היא שבאיזה אופן הפרק הרגיש כמו תכנית מערכונים, ואולי זאת בעצם המטרה האמיתית של הסדרה - לא שיהיה לה מבנה של סדרה, אלא שהיא סוג של תכנית מערכונים שפשוט במקרה הדמויות במערכווים האלה די קבועות. בקיצור 3 עלילות לא ממש מעניינות היו גם בפרק הזה. לסיום יש לי שאלה למי שצפה פה בסדרה "לואי"... האם הסדרה הזאת מזכירה את "לואי" במבנה שלה? ציון: 6.

is00

New member
ראשון - שלישי 12-14/3/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 11.
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 9.
&nbsp
YES OH
22:00 – טאבו – פרק 2.
23:00 –צ'אנס – פרק 1.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 6.
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 15.
22:00 – החיים עצמם – פרק 17.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 13.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 13.
&nbsp
YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 5.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 8.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 13.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 7+8.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 4.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – קומנדו 6 – פרק 2.
&nbsp
YES OH
21:15 - האמריקנים – עונה 5 פרק 1 .
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 4.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 4.

is00

New member
צ'אנס לקרב החיים הקטנים.

"צ'אנס" - הפרק שפתח את הסדרה היה מוצלח למדי ומספיק מעניין כדי שארצה לחזור גם לפרק הבא. היסודות שניבנו בפרק להמשך היו תמוהים לעיתים, אומנם, אבל מצד שני זה משהו שהרבה סדרות משתמשות בו. כרגע אני מנסה להחליט מה העלילה המרכזית של העונה אמורה להיות ואיך כל המטופלים שצ'אנס הזכיר במהלך הפרק אמורים לתרום להמשך העונה, אבל אני בהחלט חושב על האפשרות שהם רק יהווי סימני דרך לאיזה הדרדרות מנטאלית או אולי אפילו מורלית אצל צ'אנס עצמו. נראה. ציון: 9.
"החיים עצמם" - היה עוד פרק טוב. עוד פרק שהצליח ללחוץ כל הכפתורים בלי להגזים או להיות נדוש מדי. הפעם אבל זה היה תודות לכל הדמויות ולא רק לשניים מהן. אומנם משהו בסוף קצת הרגיש לי כאילו הוא קצת הרס, אבל בסה"כ היה פרק מוצלח. העלילה של רנדל הייתה כנראה הכי מוצלחת. של קייט ושל קווין אולי קצת פחות. מעניין אותי גם האם קווין יעמוד במילה שלו לסופי, או שהוא ייקפוץ על ההזדמנות שרון הווארד נתן לו. אני מניח שנגלה כבר בפרק הבא. אה ויהיה מפתיע אם נגלה שג'ק מת בגיל צעיר יחסית. בכנות אני מקווה שלא. ציון: 9.
&nbsp
"הטובות לקרב" - בסה"כ לטעמי היה פרק בינוני. היו בו דברים טובים, פחות טובים, אבל בסה"כ לא הרגשתי שהפרק המריא ממש. עלילת המשפט הייתה קצת הזויה לטעמי. בעיקר כל ה...הקבלות לעולם חוקי הרכב. העלילה של מיה הייתה ביקורתית ורלוונטית(אני מניח), אבל לא באמת מעניינת(אגב "התמונות של מיה", אלה באמת היו תמונות של רוז לזלי?!
) העלילה עם ה...חקירה נגד המשרד החדש של דיאן היא עלילה לעוסה ומאוסה מהאישה הטובה וכבר נמאס מזה. בכל מקרה אני חייב להגיד שהסדרה כרגע לא גורמת לי לרצות להמשיך לצפות בה, אז אני לא בטוח מה אעשה לגבי הפרק הבא. ציון: 7.
&nbsp
"שקרים קטנים גדולים" - טוב השיפור נפסק. האמת היה פרק שרוב העלילות שהוא התמקד בהם היו קצת משעממות. העלילה עם ההצגה שמדליין מנסה להעלות הכי חלשה בסדרה, בינתיים, לדעתי. מצד שני גילינו עם העלילה הזאת שמאדי לא ממש נאמנה לבעלה, כנראה. העלילה של ג'יין ואבא של זיגי קיבלה עוד דחיפה וכעת אני תוהה אם ג'יין הולכת... לפגוש אותו. סלסט ממשיכה להתגלות כקורבן לאלימות מצד בעלה ומתברר שהיא הייתה עו"ד לא רעה. מעניין אם היא תחזור למקצוע קודם או תתגרש קודם. בכל מקרה היה פרק קצת חלש, שלעיתים אפילו הרגיש קצת כמו פילר. ציון: 5.

is00

New member
רביעי-שבת 15-18/3/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 5.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 9.
22:45 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 14.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 16.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 16.
&nbsp
YES OH
22:00 – אחת, במיסיסיפי – פרק 3.
22:30 – הליצן העצוב – עונה 2 פרק 2.
23:00 – דברים טובים – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
23:25 – נופל וקם – פרק 4.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 8.
21:15 – מלכת הדרום – פרק 2.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 15.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 5 פרק 16.
22:45 – 24: מורשת – פרק 7.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 6.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES ACTION
22:00 –"הרשימה השחורה:גאולה - פרק 3.
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 18.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 18.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 17.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 17.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 18.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 16. מנחה: סקרלט ג'והנסון.
21:05 - האיש האחרון בעולם – עונה 3 פרק 2.

is00

New member
"דברים טובים".

אל העונה הבאה אין לי כוונה לחזור, אבל אני כן חייב להגיד שהופתעתי בפרק הזה. למה? כי ממש היה שם קו עלילה אמיתי. הפרק, לשם שינוי לא הרגיש כמו ערמה של סצינות לא קשורות. כמובן שהיו גם כאלה, אבל הפעם הרגשתי שיש ממש ניסיון לספר סיפור. מה עוד? הדמות של סם ממש מצטיירת כבת איומה. מצד שני, אפילו הדמות שלה יודעת את זה והודתה בזה. הדמות של מקס ממשיכה להיות יותר מדי כמו דמות בת הנוער הקלישאתית וחבל שכך. פרנקי ממשיכה להיות קצת לא ברורה, אבל אני לא אכחיש שמסקרן אותי לדעת מה הייתה הכוונה של מקס לגבי זה שפרנקי היא...בן. המראה שלה( והתסרוקת אני מניח) גרמו לי לתהות, כבר מההתחלה, אם יש מצב שהיא אמורה להיות לסבית, אבל אני תוהה האם מה שמקס אמרה יציב אותה כדמות של טרנס... נו, אין לי באמת כוונה לנסות לגלות את זה האמת, כי אין לי כוונה לחזור לעונה 2, כפי שציינתי. ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 19-21/3/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 12.
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 10(פרק אחרון לסדרה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 16.
&nbsp
YES OH
22:00 – טאבו – פרק 3.
23:00 –צ'אנס – פרק 2.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 16.
22:00 – החיים עצמם – פרק 18(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 14.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 14.
&nbsp
YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 6.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 9.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 14.

&nbsp
AMC
21:00 – אדמת הפקר – עונה 2 פרק 1.
&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 10+11.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – קומנדו 6 – פרק 3.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 16.
&nbsp
YES OH
21:15 - האמריקנים – עונה 5 פרק 2.
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 5.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 5.

is00

New member
שקרים לאדמות הצ'אנס של הקרב לחיים.

"צ'אנס" - הפרק השני לא היה טוב כמו הראשון. אם אני אהיה כנה הוא אפילו היה משעמם. הדבר היחיד שאולי הציל אותו היה המפגש בין צ'אנס לבעל השוטר של ג'קלין והתהיה מי הגיע בסוף הפרק לצ'אנס - ג'קלין או ג'קי(ההימור שלי הוא על ג'קי, אגב). מעבר לזה הכתיבה גם הייתה קצת משעממת ולפעמים הרגשתי שגם הקצב בפרק מאוד איטי. מה שכן נראה שיש כיוונים שמנסים לפתח את הסדרה אליהם ואני מקווה שזה יכניס יותר עניין להמשך העונה. ציון: 6.
"החיים עצמם" - אני קצת מופתע שזה היה הפרק שסגר את העונה. בעיקר בהתחשב בהצלחה של הסדרה ובזה שהרשתות הגדולות בארה"ב אוהבות לסחוט את זה עד הסוף - להאריך עונות למקס'(22 פרקים) בנוסף להזמין עוד פרקים נוספים(לפחות 1): בכל מקרה היה פרק טוב, אבל לא יותר מזה. העלילה בעבר עם ג'ק ורבקה הרגישה לי ארוכה מדי. כנראה בגלל שזאת לא הייתה רק עלילה אחת, אלא שתיים. זה הרגיש לי קצת יותר מדי. לרגע חשבתי שהפרק משבוע שעבר סגר את העלילות של השלישייה וזה של השבוע את של ג'ק ורבקה, אבל אז הייתה דקה בערך שקרתה בהווה. אה והיה ברור שהבליינד דייט של ג'ק ורבקה, לפני שהם נפגשו, לא היה אחד עם השני. בקיצור היה פרק טוב, אבל היו מוצלחים הרבה יותר העונה. אה ולטעמי זאת הסדרה החדשה הכי טובה שעלתה העונה ביס. ציון: 7.
&nbsp
"אדמת הפקר" - עונה 2 נפתחה בפרק לא משהו. קודם כל חבל לי מאוד שלא קיבלנו תקציר בתחילת הפרק של העונה הקודמת. לא ברור לי למה. בכל מקרה הפרק... היו בו יותר מדי קלישאות. יותר מדי דברים צפויים והכי חשוב היו כמה קטעים ממש מגוכחים(למשל כל הפשיטה של האלמנה על המפעל). אבל הבעיה הכי גדולה היא שהפרק היה די משעמם. הדבר היחיד שהמשיך להיות מהנה היה הכריאוגרפיה של הקרבות, וזה פשוט לא מספיק. אני מקווה שיהיה שיפור בהמשך העונה. ציון: 5.
&nbsp
"הטובות לקרב" - זה היה פרק ארוך. אבל ארוך וטוב. לא מעט בזכות אלסבת' טסיוני, הייתי אומר. אבל גם העלילה המשפטית הייתה מעניינת. אני גם מניח שהיא שאבה סוג של השראה מהפרק הזה של אחת מסדרות "החוק וסדר"(או אחת האחרות) בה צולם פרק שעסק בטראמפ, אבל לא שודר בסוף. מצד שני העלילה הזאת הייתה מיחזור של לפחות 3 עלילות דומות שהיו גם ב"האישה הטובה". אה ואני עדיין לא התרגלתי לקללות שנזרקות מפעם לפעם בסדרה. זה מוזר לי, עדיין. העלילה עם דיאן גם הייתה מוצלחת בסה"כ, אבל מצד שני הסוף שלה היה... נוח מדי, לדעתי. אה ולוקה בטוח דיברה על אלישיה כ"החברה שלה", נכון? העלילה של מאיה... היא הייתה קצת יותר מעניינת מבד"כ. ציון: 8.
&nbsp
"שקרים קטנים גדולים" - היה פרק... Meh. לא טוב מדי ולא חלש מדי. העלילה של ג'יין לא הייתה ברורה לי... "החשוד" שהוא אכן מי שאנס אותה או לא? פשוט נראה היה שהוא לא מזהה אותה, ואני לא בטוח אם ג'יין הייתה צלולה כשהיא ראתה אותו, ככה שלא ברור אם הוא אכן מי שהיא חשבה. המפגש של סלסט עם הפסיכולוגית היה... מעניין. אני תוהה כמה היא באמת מאמינה במה שהיא אמרה. העלילה של מדליין לא הייתה מעניינת במיוחד, אני חייב להודות. מה שכן הייתי בטוח שאחרי התאונה מישהו מהם ייפגע בצורה הרבה יותר רצינית, אבל נראה שהם יצאו סה"כ במצב טוב. קו העלילה עם אמאבלה וזיגי מתחילה להיות מעיקה כמו עלילת הרצח. אם הם מתכננים לחשוף את הקורבן או את הזהות של מי שפוגע באמאבלה, אז שיעשו את זה כבר. בקיצור מתחיל להימאס לי קצת. ציון: 6.

למעלה