פברואר 2017 בערוצי הסדרות של
.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
פברואר 2017 בערוצי הסדרות של
.

בשרשור זה יכולים להופיע
-ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
-ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

is00

New member
רביעי-שבת 1-4/2/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 9.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 3.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 3.
22:00 – בול – פרק 12.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 13.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 7.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 9.
23:00 – דברים טובים – פרק 4.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 5.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 2.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 5.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 13.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 20(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 11.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 12.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 12.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 12.

is00

New member
הכי טובים הם שומרים אנושיים.

"אנושיים" - בגלל שהסדרה מתקדמת כל כך לאט הרגשתי שהפרק הסתיים מהר מדי. מצד אחד זה אולי אומר שהוא היה מעניין, אבל מצד שני זה רק מראה כמה לאט הסדרה מתקדמת. אז מה היה לנו בפרק... ניסקה ברחה. סופי כנראה הולכת בדרכה של רני. אני תוהה מתי יכניסו את סופי לטיפול פסיכולוגי. כנראה זאת המטרה עם העלילה של רני ודומיה - לנסות להבין למה יש בני אדם ש...מתנהגים ככה. נראה לי שקיבלנו תשובה לגבי המטרה של מאטי עם אודי ו"קוד המודעות". העלילה של את'ינה הרגישה קצת די עומדת במקום בפרק. מצד שני נראה לי שיש מצב ש"הבינה המלאכותית - וי" קיבלה דחיפה קדימה בהתפתחות שלה בעלילה הזאת. הדרך שמיה/אניטה יצאה ממצב הביש שהיא מצאה את עצמה בו הייתה... נוחה מדי. מצד שני מעניין לאן זה ייקח אותה אחרי ה...בגידה שהיא חוותה. ציון:7.
"הכי גרועים שיש" - פרק שלם שסבב סביב פול וורנון ובלי שום הופעה של הקאסט הראשי ו...זה היה הרבה יותר מוצלח מכל פרקי העונה עד כה וזה אומר משהו על הצורה הגרועה שהעונה הסדרה מטפלת גם בדמויות שלה וגם בעלילות שלה. זה לא שלא היו בפרק כמה קטעים חלשים, או יותר מדי הומור, אבל לפחות הוא היה מעניין, ואפילו נתן לפול וורנון קצת יותר עומק. ציון:8.
&nbsp
"דברים טובים" - עוד פרק מוצלח בסך הכל. עוד פרק שגם הצליח לספק כמה קטעי הומור טובים ולעלות לי חיוך על הפנים. יש לי רק בעיה אחת... התקציר לפרק היה שונה לחלוטין ממה שהיה בפועל בפרק, כך שלא ברור לי אם הבעיה הייתה ששידרו את הפרק בסדר הלא נכון, או שזה רק היה התקציר לפרק הלא נכון. בכל מקרה הייתה עלילה מהנה בסה"כ. פרנקי קיבלה קצת יותר זמן מסך בפרק וקצת עומק הייתי אומר. כל העלילה עם הפיילוט, בסופו של דבר, נראתה לי אולי קצת מיותרת בסופו של דבר, אבל אולי זה קו עלילה שפשוט מתכננים לחזור אליו גם בהמשך. ציון: 8.
&nbsp
"שומרי האוצרות" - הפרק שסיים את העונה היה סה"כ די טוב, אבל לטעמי הסוף שלו קצת הרס. בכנות הייתה הרגשה של אנטי-קליימקס מוחלט לסיום של העונה. אני באמת חושב שמן הראוי היה שפלין אכן יקריב את עצמו ושלא יקריצו את ה..."סיום החלופי". אני הרגשתי שזאת היתה סוג של השתפנות וגם סוג של "דאוס אקס מכינה". איב היא לא באמת חפרפרת(כצפוי), אלא זאת רק הייתה תכנית מורכבת שלה ושל פלין. האמת מזה אולי גם התאכזבתי קצת. לא שבסוף היא לא הייתה חפרפרת, אלא כל התוכנית ה...הזויה. בכל זאת אני חייב להודות שהיו רגעים בפרק שבאמת האמנתי שאיב בוגדת. צריך להצדיע לכותבים ואולי אפילו לרבקה רומיין על כך שהיא הצליחה למכור את זה כמו שצריך. מחכה לעונה הבא. ציון: 8.

is00

New member
ראשון-שלישי 5-7/2/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 11.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 12.

YES OH
22:55 – המישור – פרק 3.

יום שני –

YES DRAMA
20:30 - 22:00 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 1.
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 11.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 8.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 8.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 8.

YES OH
22:00 - נובל – פרק 7+8(פרקים אחרונים לעונה).

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 19+20.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 10.

YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 12.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 11.

YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 6(פרק אחרון לעונה).
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 8.

is00

New member
סוכני שיל"ד.

הרבה דברים קרו בפרק, אבל למרות זאת מצאתי את הפרק חלש, יחסית. העלילה רצה, אבל לאורך רוב הפרק אני חייב להודות שהרגשתי קצת שיעמום. היו כמה קטעים מאוד משעשעים בפרק. בעיקר עם דייזי, קנינג וספרות המעריצים על Quake. מעניין אם דייזי תהיה מספיק סקרנית, כדי לקרוא אחד מהם.
. בפרק התגלה שמיי שבשיל"ד היא רובו-מאי, אני מניח שעכשיו יתחיל מסע חיפושים נרחב אחרי מיי האמיתית בסדרה, במקביל למסע ציד אחרי קולסון. בפרק הזה אני חושב שהייתה הכי הרבה ריאקציה בין פיץ' לסימונס, מאז שהתחילה העונה. אה וה"דארק-הולד" נמצא בידיים של רדקליף, מעניין מה התכניות שלו לגביו. בכל מקרה היה פרק די אינטנסיבי, אבל אני נאלץ גם להגיד שהוא היה קצת משעמם. ציון: 6.

is00

New member
רביעי-שבת 8-11/2/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 10.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 4.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 13(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 8.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 10.
23:00 – דברים טובים – פרק 5.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 6.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 3.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – 24: מורשת – פרק 1+2.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 1.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 13.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 13.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 12.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 13.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 13. מנחה: קריסטן סטיוארט.

is00

New member
דברים אנושיים גרועים.

"אנושיים" - סוף סוף פרק שלם שהצליח לשמור על רמה אחידה. לא רק זה גם הייתה הרגשה שדברים מתקדמים. אניטה חזרה להיות מיה ונראה שהיא החליטה ללכת בדרך שהסטר מובילה את ליאו... מלחמה בבני האדם? עדיין לא ברור, אבל בהחלט נראה שהסטר היא סינטטי מודע מיליטנטי. ניסקה חזרה לאקסית שלה, אבל לא ברור איפה - גרמניה או אנגליה? מעניין איך זה יעזור לה להסתתר מהצייד אחריה. סופי ממשיכה ללכת בדרכה של רני ונששאלת השאלה - מתי יגיע הטיפול הפסיכולוגי. מאטי הגיעה לליאו, אבל נראה שיש סיכוי שהיא הולכת להצטער על זה עכשיו כשהסטר בתמונה. הי אולי מיה תפתיע, למרות שאני תוהה מה הולך לקרות בין הסטר ומיה. הסינטטים מרגישים קנאה, אתם חושבים? העלילה של את'ינה ממשיכה להרגיש כעומדת במקום, אבל אולי עכשיו שגם החבורה של ליאו וגם קארן מתחילים לרחרח סביב החברה ששכרה אותה זה הולך להפוך ליותר מעניין. אה וגם היו כמה רגים מאוד נוגעים ללב בפרק הזה. ציון:8.
"הכי גרועים שיש" - אני חייב להודות -כשצפיתי בפרק הגעתי למסקנה שאיבדתי את העניין בסדרה לגמרי. המשכתי לצפות בה רק מכורך של הרגל ו....אני חושב שזה אומר שהספיק לי מהסדרה. זה לא שהפרק היה גרוע, מצד שני הוא גם לא היה טוב. כל קווי העלילה בפרק, אני חייב להגיד, הרגישו לי קצת...עקומים. משהו שם לא עבד - בכל אחת מהן. גם נראה שלאף עלילה לא הייתה פואנטה אמיתית. התפתחויות היו, אבל בכנות זה הרגיש כסוג של פרק פילר. נו לפחות יש סיכוי שלפול יהיו חיים טובים יותר, אם לינדסי אכן תתגרש ממנו. אני מאחל לדמות שלו שזה אכן ייקרה. בכל מקרה אני חושש שהגעתי להחלטה - אני נוטש. ציון:6.
&nbsp
"דברים טובים" - פרק חלש מהרגיל. גם הרגשתי שבכמה אופנים הוא היה מאוד כבד, ובאופנים אחרים מריר וביחד זה לטעמי היה יותר מדי. הפרק בכנות לא היה מעניין מדי, אבל אני חייב להודות שאני תוהה אם הפרק של "הכי גרועים שיש" פשוט השפיע עלי לרעה במהלך הצפייה בסדרה שבאה אחריה. גם נראה לי שניסו להכניס לדמות של מקס קצת עומק כמו שהיה בשבוע שעבר עם פרנקי, אבל אני חושב שלא ממש הצליח להם. אה ו...שיחת הסלון שהייתה בפרק - הרגשתי שהתוכן שלה ממש לא התאים לילדים מתחת לגיל 13, אז לא ברור לי למה הבנות הקטנות של סם היו שם איתה בסלון. הקטע במסעדה עם הדייט הראשון היה משעשע לפרקים. גם הסצנה של סם ודיוק בבנק הייתה לא רעה. ציון: 5.

is00

New member
ראשון-שלישי 12-14/2/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 12.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 13.
&nbsp
YES OH
22:55 – המישור – פרק 3.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 2
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 11.
22:00 – החיים עצמם – פרק 14.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 9.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 9.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 9.
&nbsp
YES OH
21:15 - בנות – עונה 6 פרק 1.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 4.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 9.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 21(פרק אחרון לעונה).
22:00 - משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 1.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 13.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 12.
&nbsp
YES OH
22:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 9+10(פרקים אחרונים לעונה).

is00

New member
עצמם ושיל"ד.

"סוכני שיל"ד" - אני חייב להגיד שאני לא ממש אוהב את הכיוון שלקחו את העונה הזאת. משהו בעלילה הכללית של העונה עם רדקליף והחיפוש שלו אחרי... חיי נצח פשוט לא עובד בשבילי(רק אני חושב על "מטריקס"?). חוץ מזה חשבתי שמנסים לצוד את קולסון, אבל בפרק הזה לא היה שום צעד בכיוון הזה, אז למה בכלל העלו את זה בסוף הפרק הקודם אין לי מושג. בכל מקרה העלילה בפרק הייתה סבירה פלוס, אבל לא משהו מעניין או מוצלח במיוחד, לטעמי. אה ואני קצת מאוכזב מאיך שהדמות של הסנטורית נדיר סיימה את דרכה בסדרה. זה היה אנטי קליימקס רציני, לטעמי. חוץ מזה אני ממש מופתע שלא התגלה שלקולסון היה עוד תרגיל בשרוול בנוגע לאגנס, עליה רדקליף ביסס את אידה מתברר. מה שום משדר? שום מכשיר מעקב? שום כלום. נו לפחות הוא יודע שמיי עדיין חיה. גם זה משהו. אה וטוב לראות את פיץ וסימונס רוב הזמן ביחד שוב כבר פרק שני ברציפות. ציון: 7.
&nbsp
"החיים עצמם" - הפרק היה ממש חלש, לטעמי. הרבה יותר מדי... מופרח ורגשני ואז קלטתי -"ולנטיינס דיי" היה בשבוע שעבר, לא? ואז כל החלקים נפלו למקום. לא פלא שלא נהניתי מהפרק כי בספיישלים האלה הכל הופך רגשני מדי ובהחלט מופרך לעיתים. הפרק הזה לא היה יוצא דופן. דווקא קיוויתי שלפחות בסדרה הזאת הם ייתעלו על זה, אבל זה לא קרה. הכי גרוע היה העבר של ג'ק ורבקה... זה היה כל כך דביק.
גם העלילה שלהם שוב העלתה באוב את הבעיה הכי גדולה שלי עם הדמות של ג'ק - הם פשוט עשו את הדמות שלו יותר מדי...מושלמת, וזה פשוט לא מעניין. דמויות עם פגמים הן הרבה יותר מעניינות, לטעמי. חוץ מזה קייט הכי אכזבה אותי בפרק והיא ממש תאכזב אותי אם היא תלך לדיוק. העלילה של רנדל הרגישה לי קצת כמו "פילר". ציון: 4.

is00

New member
רביעי-שבת 15-18/2/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
20:34 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 1.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 11.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 13.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 9.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 11.
23:00 – דברים טובים – פרק 6.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 7.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 4.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – 24: מורשת – פרק 3.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 2.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 14.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 14.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 13.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 13.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 14.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 14. מנחה: אלק בולדווין.

is00

New member
אנושיים טובים.

"אנושיים" - היה יכול להיות עוד פרק מוצלח ששומר על הרמה לאורך כולו, אילולא ב- 20 הדקות האחרונות היו קורים כל כך הרבה דברים לא ממש הגיוניים. קודם כל - איך פיט הצליח להגיע כל כך מהר למעבדה של אתינה, ואם כבר...איפה כל האבטחה או המאבטחים במתקן? איך בדיוק לורה איתרה בכזאת קלות את ניסקה, אבל אלה שרדפו אחריה היו צריכים לעקוב אחרי לורה כדי להגיע אליה? העלילה עם סופי ורני הייתה יכולה להיות יותר מוצלחת, אם רני לא הייתה חותכת בכזאת קלות את "אישיות הסינטטי" שלה, אה ואומנם זה לא מה שחשבתי, אבל כצפוי ערכו איזה "טיפול פסיכולוגי" לסופי רק שמי שהושפע זה "המטפל" ולא היא... העלילה עם קארן גם הייתה תמוהה לעיתים. בקיצור היה יכול להיות פרק טוב, אילולה החצי השני התמוה שלו. ציון:6.
"דברים טובים" - הפרק לטעמי היה קצת עמוס מדי וגם לו היו רגעים שהרגישו לי מאוד כבדים. סביר להניח שבגלל זה גם אותו לא מצאתי מעניין במיוחד. השבועיים האחרונים איכזבו לטעמי, כי... לא היה שם הומור כ...לבבי, כמו שהיה לפני הפרקים האלה. בכנות יש תחושה שבמקום להיות יותר קומדיה מדרמה, הסדרה האת בחרה דווקא להיות יותר דרמה מקומדיה. אני בהחלט מזהה את האיכות בסדרה, אבל עם כל הכבוד לאיכות, אני צריך גם עניין בפרקים ובשבועיים האחרונים זה לא קרה. אם אהיה כנה התחושה שלי היא שאם הסדרה תמשיך להיות איכותית, אבל לא... מעניינת, אני לא אחזור לעוד עונה. ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 19-21/2/17 בערוצי הסדרות.

YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 13.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 14.
&nbsp
YES OH
22:50 – המישור – פרק 4.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 3
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 13.
22:00 – החיים עצמם – פרק 15.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 10.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 10.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 2.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 5.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 10.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 2+1.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 1.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 12(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 14.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 13.
&nbsp
YES OH
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 1.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 1.

is00

New member
הטובות לשיל"ד והחיים גדולים.

"סוכני שיל"ד" - בקצב הזה סוכני שיל"ד עוד יהפכו למטריקס החדש העונה(היי הם אפילו הזכירו את זה בפרק). מהסוף לא ברור לי... דייזי, פיל, מק ומייס הוחלפו כולם באנדרואידים בדמותם? אם כן... זה לא ממש הגיוני לי. איך אידה ורדקליף חשבו לחקות את היכולות של דייזי? את היד המכאנית המשופרת של פיל? אולי מההתחלה רדקליף ואידה לא תכננו בכלל "לרמות"? בכל מקרה הפרק... סוף סוף קיבלנו הצדקה למה שהציגו לפני 2 פרקים- המצוד אחר קולסון, מה שגורם לי לחשוב שהפרק הקודם היה בעיקר סוג של "פילר". הפרק הנוכחי היה מוצלח למדי, לטעמי. גם בהווה וגם במשימת העבר של קולסון ומיי. אבל הכי חשוב - פיץ וסימונס ממשיכים להיות ביחד באותן סצנות. אגב אני חייב להודות שלרגע חשבתי שיחטפו את ג'מה. דבר אחד נוסף... אני ממשיך לא לחבב את קו העלילה שמתחיל להזכיר את "המטריקס". ציון: 9.
&nbsp
"החיים עצמם" - אז הפרק משבוע שעבר לא היה ספיישל ולנטיינס, אלא הוא סתם היה גרוע. לשמחתי הפרק השבוע שתפקד כספיישל ולנטיינס הראה שגם ספיישלים לוולנטיינס יכולים להיות טובים. הוא לא היה רגשני מדי גם לא מופרך מדי, כמו שספיישלים לוולנטייס נוהגים להיות. כל העלילות לטעמי היו מוצלחות - בעבר ובהווה, אבל הכי חשוב - סוף סוף הראו שגם לג'ק יש פגמים וככה גם נתנו לו קצת עומק. מזל טוב! אה ואתם יודעים שרק עכשיו קלטתי מי הוא הבעל השני של רבקה. עד עכשיו זה פשוט לא נקלט אצלי! בקיצור היה פרק מוצלח שהחזיר לי את האמון בסדרה. ציון: 9.
&nbsp
"הטובות לקרב" - ספרתי 6 קללות במהלך הפרק שלא אמורות להופיע ברשת ארצית בארה"ב... הסדרה לא משודרת ב- CBS‏?‏ בכל מקרה הפיילוט היה בסדר. בעיקר לקראת הסוף שלו, אבל בסה"כ רוב הרושם שנשאר אצלי היה מ- 6 הקללות שציינתי למעלה.
העלילה לא ממש זרמה בקלות, לטעמי ולעיתים אף הרגשתי תחושת שיעמום, אבל ב- 15 הדקות האחרונות שלו השיפור היה מאוד מורגש ככה שאני אנסה גם את הפרק הבא. ציון: 7.
&nbsp
"שקרים קטנים גדולים" - טוב, זה היה די משעמם. אני חייב להגיד שאין שום עלילה או דמות בפרק שכרגע מעוררות בי עניין. טוב חוץ מזהות הקורבן שעדיין לא נחשפה. אני לא יודע אם כל פרקי הסדרה כבר שודרו(או לפחות רובם), אבל אם כן אני חייב לשאול - האם זה משתפר? בכל מקרה אני חייב להודות שלא רק הפרק היה משעמם גם מצאתי את הכתיבה בו בינונית למדי, ואפילו משעממת. בהחלט ציפיתי ליותר מדיוויד, אי. קלי. הדמויות גם לא מעניינות במיוחד כרגע. בכל מקרה נראה לי שאנסה את הפרק השני, אבל זה רק בגלל הקאסט. אם דברים לא יישתפרו, המיני סדרה הזאת גם תצטרף לרשימה ההולכת וגדלה שלי של סדרות שנטשתי מהר מאוד. ציון: 4.

didalf

Well-known member

החיים עצמם - באמת רק עכשיו קלטת שהבעל שלה זה מיגל?

הטובות לקרב - אני לא רואה, אבל ממה שהבנתי זה משודר באיזה משהו אינטרנטי של CBS ולא בערוץ הרגיל אז הם יכולים לקלל.

שקרים קטנים גדולים - אני דווקא אהבתי ולא השתעממתי, למרות שחשבתי שזאת כן תהיה סדרה שמנסה להיות איכותית ובתכלס היא איטית ומשעממת. ועדיין אין עוד פרקים גם בארה"ב.

is00

New member
לא. רק השבוע עשיתי את הקשר.

השם שלו כבר נזרק לאוויר יותר מפעם אחת העונה, אבל רק השבוע עשיתי את הקשר בין מיגל - החבר של ג'ק למיגל - הבעל הנוכחי של רבקה.

is00

New member
רביעי-שבת 22-25/2/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
20:34 - חתונה ממבט ראשון – עונה 2 פרק 2.
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 12.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 6.
22:45 – חליפות(Suits) – עונה 6 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 14.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 14.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 12.
22:55 – דברים טובים – פרק 7.
23:20 – נופל וקם – פרק 1.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 8.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 5.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – 24: מורשת – פרק 4.
&nbsp
YES OH
23:00 – מדיצ'י – פרק 3.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 13.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 15.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 15.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 14.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 14.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 15.

גםצופה

Member
מנהל
ג'יין ה...

זאת הסדרה בין הבודדות שיוצא לי לאחרונה לעקוב בצורה סדרה יחסית (היתר מחכות לזמן בו אני צופה בבינג'...) אם כי את הפרק האחרון אחרון עדיין לא ראינו... אבל באמת |WTF| ככה להרוג את מייקל
זה בא לי ממש בבום שכבר מזמן לא חוויתי... ממש בלי שום איזה אזהרה (חוץ מהקריין שמלווה את הסדרה..)
הרי ב'האנטומיה' מהרגע שהוחלט להרוג את שפרד - כל העולם ואישתו ידעו מזה - ופה זה היה בשבילי ממש בום עצום...
יכול להיות שהשחקן רצה לצאת מהסדרה (אגב, האם מתוכננת עוד עונה לסדרה ?) אבל עדיין ככה ?

is00

New member
אנושיים ודברים טובים.

"אנושיים" - הפרק שסיים את העונה קצת אכזב בגלל יותר מדי אנטי קליימקס, לטעמי.קודם כל וי... לא ברור לי מה הייתה הפואנטה בעלילה שלה ושל את'ינה, אם בסופו של דבר שום דבר רציני לא באמת קרה עם זה. חשבתי שבסוף העונה היא תקבל גוף. כל היסודות שנבנו בעלילה הזאת הצביעו על כך ואז היא "שוחררה" ושום דבר לא יצא מזה.
קשה לי להאמין שכל קו העלילה של את'ינה נועד בשביל הרצח של פיט על ידי הסטר. קו העלילה עם סופי כמעט ולא קיבל התייחסות וגם לא ברורה הייתה לי הסצנה עם רני וטובי... היא נועדה להגיד משהו? לקדם משהו בעלילה. העלילה היחידה שכן הביאה שינוי כלשהו הייתה זאת של לורה בת הערובה, שבסופה כל הסינטטיים קיבלו מודעות, כך נראה. אני עדיין לא בטוח למה נועד קו העלילה של קארן בפרק הזה. נראה לי שזאת הייתה אמורה להיות הגירסא שלה להתאבדות, אבל.... אני לא בטוח מה בדיוק הסוף איתה ועם הילד הסינטטי ברכב נועד להשיג. אומנם מכל מה שכתבתי נראה שחשבתי שהיה פרק גרוע...זה לא נכון, היה פרק סביר פלוס בסך הכל, אבל כמו כל הפרקים שקדמו לו העונה הוא פשוט לא באמת התרומם או היה מוצלח במיוחד. מהעונה השנייה אני יכול להצטער בעיקר על 2 דברים: 1. שהיחידים שקיבלו עומק היו דמויות הסינטטיים 2. שבשום שלב העונה, הסדרה לא ממש הצליחה להתעלות על הבינוניות שלה בסופו של דבר. לטעמי זה היה יכול להיות כל כך הרבה יותר מוצלח. ולסיום שאלה: וי... היא "המכונה" או "שומרוני", מה אתם חושבים? ציון:7.
"דברים טובים" - עוד פרק כבד מדי, לטעמי. גם לו היו את הקטעים המרים שלו, ופה ושם כמה קטעי הומור סבירים, אבל בסה"כ התחושה שלי שמדובר בדרמה ולא קומדיה(גם לא מרירה) רק התחזקה. הבעיה היא שמדובר בדרמה כתובה טוב, אבל לא מעניינת ממש, לטעמי. הכל שם מאוד איטי, לפעמים מאוד כבד ויש רגעים שאני מרגיש שהסדרה פשוט מצליחה בעיקר בלהוציא ממני את החשק לצפות בה. אני מרגיש שהיא פשוט לא... עובדת בשבילי. זה רק מחזק את הדיעה שלי שלעונה 2 אין סיכוי שאחזור. אגב חבל לי מאוד גם שהחליטו לעשות את הדמות של מקס כל כך קלישאתית ובלתי נסבלת. אה ומה הקטע עם זה שלכל הבנות של סם יש שמות של בנים? ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 26-28/2/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 14.
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:50 – המישור – פרק 5.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - הוחלפו בלידתן – עונה 6 פרק 4
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 14.
22:00 – החיים עצמם – פרק 16.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 11.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 11.
&nbsp
YES OH
21:30 - בנות – עונה 6 פרק 3.
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 6.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 11.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 – משפחת פוסטר – עונה 3 פרק 3+4.
22:00 – הטובות לקרב – פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 15.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 14.
&nbsp
YES OH
22:00 – מיליארדים – עונה 2 פרק 2.
23:00 – שקרים קטנים גדולים – פרק 2.

למעלה