מרץ 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של

LeRanch

New member
קרב הליפסינק 3

תוכנית הבידור הקומית המצליחה שהתחילה את דרכה כפינה אהובה בתוכנית הלייט נייט של ג'ימי פאלון, והפכה ללהיט ענק, בהנחייתו של הראפר אל.אל. קול ג'יי יחד עם הדוגמנית כריסטי טיגן בתפקיד כתבת מאחורי הקלעים, חוזרת בעונה חדשה.

בכל פרק של השעשועון, עומדים שני סלבריטאים מן השורה הראשונה, אחד מול השני, כשכל אחד מהם יבצע שני סבבי שירים מוכרים ואהובים בליפסינק (תוך שהם מנסים לחקות את המבצעים המקוריים של השירים ככל יכולתם) והקהל הנלהב הוא שיקבע מי מהם מנצח.

בעונה החדשה ישתתפו: סר בן קינגסלי, אמריקה פררה, לוורן קוקס, לופיטה ניונגו, טי.ג'יי. מילר, דון צ'ידל, וונדה סייקס, קרייג פורגסון, ג'יי לנו, שרה היילנד ועוד.

LeRanch

New member
נמלטים - כל העונות

לקראת שידורה של העונה החדשה והמצופה של "נמלטים" החל מה-5.4, יעלו ארבע עונותיה הראשונות ל-yes Binge.

סדרת המתח המצליחה עלתה לאוויר לראשונה ב-2005. במהלך שידורן של ארבע העונות שלה, עברה הסדרה ממעמד של דרמת מתח ואקשן אהובה, ללהיט בינלאומי, כשההצלחה המסחררת של הסדרה גרמה למפיקים לשנות את התסריט כדי לאפשר עונות נוספות מעבר לעונות שתוכננו מראש, והולידה גם סרט טלויזיה.

הסדרה עוקבת אחר מייקל סקופילד (וונטוורת' מילר), צעיר גאון שמחליט להיכנס לכלא פוקס ריבר, כדי להוכיח את חפותו של אחיו (דומיניק פרסל) הכלוא בו ולהצילו ממוות על ידי הברחתו החוצה. הסדרה הכניסה לחיינו דמויות צבעוניות שלא ישכחו במהרה כמו טי-באג, סוכרה, סי-נוט, דוקטור שרה טנקרדי ועוד.

LeRanch

New member
אזור הדיונים

באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

is00

New member
אממ...אממ... כנראה מעט מאוד.

אני מתכנן לצפות ב- 2 הסדרות של AMC.
בקרב הליפסינג אני אצפה רק כשהמתחרים יעניינו אותי(ג'יי לנו וקרייג פרגוסון, למשל).
אולי בצ'אנס ו...
רגע יס באמת הולכת לשדר את "תובעת על עקבים"?(ברצינות? זה השם שמצאתם???
).

לנו ?אתה בטוח שלא התכוונת לג'יי לו?
ושאלה אחרת

תגיד שצפית בעונה הראשונה של המבוקש אז כתבת עליה פה? מתלבטת אם לטרוח לחפש בארכיון של הפורום או שאין טעם?
אגב שתדע שאתה אחת מהסיבות שהחלטתי לצפות בה .סוף סוף סדרה שלא נטשת
הייתי חייבת לבדוק איך היא:)

is00

New member
ג'יי לנו. זה מה שכתוב בתקציר של אורן.

ליד קרייג פרגוסון.

&nbsp
לגבי "מבוקש".... וואי אני לא זוכר מתי התחלתי לכתוב באופן קבוע ביקורות לפרקים השבועיים ביס, אז... אין לי מושג.

&nbsp
מה את חושבת עליה בינתיים?

אה לא קראתי את תקציר

חשבתי שבאופן כללי התכוונת שתראה כשיהיה מישהו שמעניין אותך .בכל אופן מפתיע אותי שרשמת את לנו לא ידעתי שאתה מחבב אותו .זכור לי שכולם שמחו שהוא פרש .אני אוהבת אותו אבל הספיק לי הפרק שאוליביה מאן התארחה כדע להבין שתוכנית לא מעניינת ולא כיפית אז גם יתארחו בה שחקנים שאני מאוד אוהבת אני לא אטרח לצפות בה

בקשר למבוקש אז סיימתי את העונה 1 ולא נראה לי שאני אמשיך לצפות
היא סתם מוערכת יתר על מידה לדעתי למרות שאולי עונות הבאות יפות בגלל זה אוהבים אותה .אין לי גם מושג למה פרקים בה זוכים לציונים כאלה גבוהים

is00

New member
אנשים שמחו, אני די בטוח שלא הייתי אחד מהם.

תמיד חיבבתי את ג'יי לנו. פשוט את קונאן חיבבתי יותר, אבל בהחלט לא שמחתי כשג'ימי פאלון לקח את המשבצת של ג'יי. מצד שני ג'יי קצת מיצה את עצמו במשבצת של "תכנית הלילה", אני חושב. אין מה לעשות כולם מזדקנים והופכים פחות רלוונטיים.
&nbsp
אגב...על איזה תכנית עם אוליביה מאן את מדברת?

גםצופה

Member
מנהל
מצד אחד חודש עם

המון סדרות שעולות - מצד שני לא בטוחה שמשהו מהם תפס אותו ממש... עדיין לא סגורה במה אצפה...

הרשימה השחורה: גאולה - The Blacklist: Redemption

הרשימה השחורה: גאולה - The Blacklist: Redemption

בבכורה ב-VOD
החל מיום שישי, 3 במרץ 2017 והחל משבת, 11 במרץ 2017 בשעה 22:00 ב-Action
/

סדרת הבת החדשה של "הרשימה השחורה", בכיכובו של ראיין איגולד, השב לגלם את הסוכן לשעבר טום קין, בעלה של סוכנת ה-FBI, אליזבת' קין.

כשנסיעה שגרתית לניו יורק מקבלת תפנית מסוכנת, טום מגויס על ידי סקוטי הרגרייב, נשיאת חברת אבטחה פרטית ומי שמתברר כי היא אימו הביולוגית, לסייע בחקירת חטיפתו של סוכן CIA. במהלך המשימה מגלה טום ראיות לקונספירציה בתוך משפחתו שלו.

את הרגרייב מגלמת כוכבת סרטי "חטופה" פמקה ינסן, שידועה גם מתפקידה כג'ין גריי בסדרת סרטי "X-מן". לצידם של ינסן ואגולד מככבים גם אדי גאת'גי, השב לגלם את תפקידו כמתיאס סלומון מסדרת האם, טאוני סייפרס ("גיבורים), ת'יאודורה מירן ("הלילה שלפני") ואדריאן מרטינז ("פוקוס"). בסדרה מתארח גם כוכב "אבודים", זוכה האמי והמועמד ל"גלובוס הזהב" טרי או'קווין.

העונה הראשונה של הסדרה תכלול 8 פרקים.

ד"ר פיל 14 Dr. Phill

ימים ראשון - חמישי, החל מיום שלישי, 7 במרץ 2017 בשעה 15:15 ב-Drama

תוכנית האירוח המצליחה והאהובה חוזרת למסכים, עם עוד המון סיפורים אנושיים מרגשים ותובנות חכמות.

עד עצם היום הזה 6 חלק שני - Once Upon a Time 6B

ימי ראשון, החל מ-12 במרץ בשעה 21:15 ב-Drama
וב-VOD
.

למעלה