דיוני סדרות/עדכוני צפייה

גםצופה

Member
מנהל
דיוני סדרות/עדכוני צפייה

נראה לי שמזמן לא היה כאן אז בואו ספרו מה אתם רואים. מה נטשתם ועוד...

גםצופה

Member
מנהל
היפה והחיה

אני יודעת שהסדרה כבר הסתיימה מזמן (בעצם - נדמה לי שהתחילו שידורים חוזרים שלה...)
מה דעתכם על הסדרה ? האם אהבתם את פרקי הסיום ?

טוב ערכתי את הודעה שלי

כי חשבתי בהתחלה שהכוונה לציין איזה סדרות אני רואה
אחר כך הבנתי שזה שירשור מסוג אחר

גםצופה

Member
מנהל
את בהחלט יכולה לציין אלו סדרות את רואה

השרשור הזה משותף

Reutk

Active member
טוב, גם אני

עדיין צופה ב:
ג'ין הבתולה
דברים טובים
משפחת פוסטר
החיים עצמם

סיימתי עם:
סוג א
אטלנטה

רוצה להשלים את:
הכי גרועים שיש
עמק האושר
מילארדים

אוקי אז שלי

אז אני רואה מקגיוור בול אלמנטרי המפענחת שחור כזה והגולדברגים
מתכוונת לראות הנותרים שמתחילה בשידור חוזר בשבוע הבא
ואני מאמינה שאחרי שעונה 5 של ncis תסתיים תתחיל עונה 6 אז גם אותה

ופרשתי רק מרשימה שחורה

נ.ב אני רואה גם המבוקש אבל לא ביס לצערי הם משדרים רק מעונה 3
נ.ב 2 לא נראה לי שמישהו פה רואה את סדרות שלי

didalf

Well-known member
טוב גם אני

עדיין רואה:
החיים עצמם
מחשבות פליליות
המפץ הגדול

סיימתי:
אטלנטה

תולשת שערות בציפייה:
קבלו אותי

is00

New member
עדכונים...

רואה: את כל הסדרות שאתם יכולים לראות בדו"חות הצפייה שאני מעלה. בין השאר "אנושיים", "דברים טובים", "סוכני שיל"ד", "החיים עצמם".
&nbsp
נטשתי... הנטישה הטריה שלי היא "הכי גרועים שיש". לצערי העונה השלישית(הגרועה לדעתי) הוציאה לי את כל החשק לצפות בה. ניסיתי את "סוג א'', אבל נטשתי אותה אחרי 4 פרקים. פשוט הגעתי למסקנה שהיא לא מספיק מעניינת אותי, כדי לדבוק בה עד הסוף. ותאמינו לי ניסיתי. צפיתי ב-3 הפרקים הראשונים של מקג'יוור, באיחור, ואחריהם הבנתי שמדובר בסתם עוד סדרה נוסחתית שלא מצליחה לשמור את העניין שלי בה, אז הפסקתי. פה ושם אולי יוצא לי לראות קטעים, או יותר מכמה קטעים, אבל בסה"כ אני לא באמת צופה בה. עוד סדרה ששודרה ביס ונטשתי היא... "ויקטוריה". היא החזיקה אותי 5 פרקים, אבל בסוף גם אותה נטשתי כי היא לא עניינה אותי מספיק. וכמובן אני חייב לציין את "משפחת פוסטר"... ניסיתי להכריח את עצמי לסיים את העונה הראשונה, אבל פשוט לא הייתי מסוגל. יש בה את כל הדברים הרעים של סדרות מסוגה.

&nbsp
לא ניסיתי(או הולך לנסות). .. "24:מורשת"(אחרי עונה 5 של הסדרה המקורית איבדתי כל עניין בה). "אטלנטה"(לא משכה אותי מספיק), קוורי ועוד הרבה.
&nbsp
מצפה: עונה 4 של "שומרי האוצרות", אבל עד אז יש כמעט שנה. בנוסף אני מצפה לעונה האחרונה של "הנותרים" ולעונה 2 של "אדמת הפקר"..

גםצופה

Member
מנהל
סדרות שנטשתי... (יתכנו ספולירים...)

יש בטח עוד אבל כמה שעולות במוחי והתקופה האחרונה הם
* עד עצם היום הזה - העונה האחרונה (הקטע שהם ירדו לאופל או משהו דומה...) היתה פשוט מייגעת - אפילו העונה של הסדרה בעולם של פיטר פן היתה פחות מייגעת עד שהחלטתי לנטוש אותה - ולא יודעת אם מתכוננת לסדרה עוד עונה - נראה שלא אחזור אליה....
&nbsp
* תיקים באפלה - העונה החדשה ששודרה השנה - ראיתי פרק וחצי וכשראיתי שיש בו כל מיני דברים מוזרים לגמרי - הבנתי שזה כבר לא בשבילי ואין מה למשוך עוד פרק....
&nbsp
בגזרת הישראליות השנה נטשנו את:
* האחיות המוצלחות שלי
* מלאך של אמא
&nbsp
אולי יש עוד כמה סדרות שנטשתי אבל כרגע את אלו אני זוכרת...
&nbsp

מה עם הסמויה ראית? לא מזמן היה שוב שידור חוזר

ואני דווקא אהבתי את העונה הזאת של היה היה ואת העונה של פיטר פן הכי אהבתי מעונות שראיתי עד עכשיו (לא ראיתי את עונה6)

גםצופה

Member
מנהל
את הסמויה לא התחלתי...

לפי תוכן הפרקים החלטתי לוותר עליה.
&nbsp
העונה של פיטר פן היתה שונה מהעונות הקודמות ובהתחלה נראה שלא אשרוד אותה ובסוף דווקא התחברתי אליה - העונה האחרונה (אולי יהיו שיחלקו עלי...) היתה עבורי כ"כ מייגעת שנטשתי אותה...

זה מובן

לכן לא שאלתי אותך למה
אלא מה חשבת שהיא לפני כי אני למשל חשבתי שזאת סדרה על איזה בחורה שפותרת תעלומות כמו דמג'ס (לא שאני יודעת על מה היא אבל ככה היא נשמעת לי )
&nbsp
בכל אופן ידעתי שהסמויה היא סדרה שהיא מחוץ לתחום בשבילך ובלי קשר אני לא הייתי ממליצה עליה לאיש

גםצופה

Member
מנהל
הבנתי

וכן גם אני בהתחלה באמת חשבתי כמוך שמדובר בפתרון תעלומות
(משהו כמו פרשיות סמויות...) אבל מהתקציר הבנתי שזה לא כך...

כמו כן, שם הסדרה לא עלה לי כשחשבתי על מה ויתרתי, כי ויתרתי עליה כבר ממש מזמן

גםצופה

Member
מנהל
רופא להשכיר

עוד סדרה שסיימתי סוף כל סוף לצפות בתקופה האחרונה

&nbsp
סה"כ חיבבתי את הסדרה - למרות שאולי לא היה בה משהו מיוחד איך שהוא אהבתי אותה.
&nbsp
ומה שכן לא הבנתי למה היא היתה חייבת פרק 'מחזמר'
(הפרק לפני פרק סיום העונה היה כזה....)
למרות שאני אוהבת מחזות זמר - פרקי המחזמר (כמדומני היה כזה גם בהאנטומיה) כל כך מיותרים....
&nbsp
ופרק אלטרנטיבי הרבה יותר נחמד ומעניין מפרק 'מחזמר'...(לא זוכרת אם בסדרה היה פרק כזה...)

למעלה