ינואר 2017 בערוצי הסדרות של

is00

New member
ינואר 2017 בערוצי הסדרות של

בשרשור זה יכולים להופיע
ים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
-ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

is00

New member
פותחים שנה חדשה 1-3/1/17 בערוצי הסדרות

יום ראשון –
&nbsp
YES OH
22:00 – The Fall – עונה 3 פרק 6(פרק אחרון לסדרה).
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 5.
&nbsp
YES COMEDY
21:10 – מלאכית מהגיהינום – שידור יומי של 2 פרקים ברצף

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 3.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 3.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 3.
&nbsp
YES OH
23:00 – נובל – פרק 2.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 9+10.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 7.
&nbsp
YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 1.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 3.
&nbsp
YES COMEDY
21:35 – מלאכית מהגיהינום – עונה 1 פרק 13(פרק אחרון לסדרה).

is00

New member
רביעי-שבת 4-7/1/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - מלכות הצעקה – עונה 2 פרק 9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 8.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 9.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 3.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 5.
23:00 - סקס, סמים ורוקנרול – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
AMC11
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 1.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 6.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 1.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 – קוורי – פרק 5.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 16.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 7.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 8.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 10.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 8.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 10.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 8.

is00

New member
אוצרות אנושיים שיש.

"אנושיים" - העונה נפתחה עם פרק מוצלח בסך הכל. חידתי ולא ממש ברור, אבל ככה גם היה בעונה הראשונה. התחלנו עם זה שניסקה, איכשהו, החליטה לפצוח במערכת יחסים עם אישה. מאיפה זה הגיע אין לי מושג, אבל בסדר, אולי נבין בהמשך העונה. בנוסף היא גם החליטה להעיר את כל הסינטטים בעולם ולתת להם מודעות, אבל עם הצלחה מאוד חלקית. אני מניח שבהמשך העונה אולי יחקרו את זה קצת. מיה בחרה להסתתר תחת זהותה של אניטה בעסק קטן, אבל סובלת מפליטות פה... אני חושב שאפשר להניח שהיא קצת מאוהבת בבוס שלה? או אולי יותר מקצת. בכל מקרה רוב העלילות שנפתחו בפרק הזה מעוררות עניין לקראת המשך העונה וזה כבר טוב. גם הכתיבה הייתה בסה"כ טובה בפרק, אבל אני מקווה לראות יותר עומק לדמויות בהמשך העונה. ציון: 7.
&nbsp
"הכי גרועים שיש" - פרק שלם שמתרכז באדגר... זה היה שינוי מרענן. עדיין גם הפרק הזה לא הרשים במיוחד. היו לו את הרגעים שלו(הסרט האילם והשיחה של אדגר ונהג הגרר, למשל), אבל בסך הכל הפרק לא המריא ממש. מצד שני היה פרק שלם שלינדזי כמעט לא הופיעה בו והאמת... לא התגעגעתי אליה. זה כבר פרק שלישי ברציפות שלא מבריק ובעיקר לא ממריא. מה קרה לאיכות מהעונות הקודמות? נכון גם בהן היו נפילות, אבל לא כאלה. אני חייב להגיד שאיך שזה נראה לי כרגע - אם משהו לא יישתפר בהמשך העונה, אני לא בטוח שלא אנטוש לפני שהיא תגיע לסופה. ציון: 6.
&nbsp
"שומרי האוצרות" - פרק מוצלח בסה"כ. גם מבחינת העלילה וגם מבחינת הכתיבה שלו. פה ושם אפילו היו כמה קטעים משעשעים. הדבר הכי בולט בו מבחינתי היה שסוף סוף נתנו גם לפלין קצת עומק והתפתחות של הדמות שלו. החלק ב"עולם המראה" נראה לי קצת מזורז וטיפה מטופש, אבל מצד שני זה מה שנתן לפלין קצת עומק, אז אפשר לסלוח על זה. החלק הראשון של הפרק(עד המעבר של פלין ב"משולש ברמודה") היה כנראה עשוי ממש טוב, כי הוא זרם די טוב ועבר מהר וגרם לי להיות משוכנע שהסוף של הפרק הוא אחרי המטוס, אבל אז הסתכלתי בשעון וראיתי שנותרה עוד רבע שעה. כמובן שבנקודה הזו חששתי שאני הולך להרגיש שהפרק נמתח יותר מדי והסוף שלו אולי ירגיש מבוזבז, אבל אני שמח שטעיתי. ציון: 8.

is00

New member
ראשון-שלישי 8-10/1/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 6.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
2:00 – גלובוס הזהב 2017.
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 4.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 4.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 4.
&nbsp
YES OH
23:00 – נובל – פרק 3.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 11+12.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 9.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 7.
&nbsp
YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 2.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 4.

is00

New member
רביעי-שבת 11-14/1/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - מלכות הצעקה – עונה 2 פרק 10.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 8+9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בול – פרק 9.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 10.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 4.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 5.
23:00 – דברים טובים – פרק 1.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 2.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 7.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 2.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 7.
&nbsp
YES OH
22:00 – קוורי – פרק 6.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 17.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 8.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 9.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 11.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 9.
19:05 – משפחה מודרנית – עונה 8 פרק 11.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 9.

תוספת

ביום רביעי, בשעה 20:30, ב-Action
:
&nbsp
שרלוק: הכלה השנואה - פרק ספיישל חג המולד.
(שידור העונה הרביעית יחל ביום רביעי בשבוע הבא).

is00

New member
הכי אנושיים ושומרי דברים.

"אנושיים" - הפרק התחיל טוב, אבל לטעמי די מהר איבד את התנופה. עיקר הבעיה שלי בפרק השני היא שנראה שנותנים לדמויות הסינטטים יותר עומק מלדמויות בני האדם. לא ברור לי למה זה. מעבר לזה ההידרדרות העיקרית לטעמי במהלך הפרק הייתה לקראת הסוף שהוא בעיקר הרגיש לי נמרח ובגלל זה אולי גם משעמם. הדמות של הסטר מסקרנת אותי כי אני מנסה להבין למה ה"אישיות" שלה אחרי ההתעוררות שלה כל כך... "אפלה" יחסית לכל יתר הסינטטיים שנראה ולהם יש מוסר הרבה יותר גבוה. מעניין אותי אם יינסו "לחקור" את זה בסדרה. האם זאת השפעה של הסביבה בו העבידו אותה, משהו במודל שלה... בכל מקרה היה פרק בינוני בסה"כ לטעמי. אה ואני חייב להגיד שהקטעים אצל הפסיכולוגית... מרגישים לי נקודת תורפה עיקרית בעונה, בינתיים. ציון: 7.
"הכי גרועים שיש" - לשם שינוי היה פרק טוב עד שלינדזי שוב הרסה אותו בבר. עד הרגע הזה היא יחסית הייתה נסבלת. כל עלילת חיפוש המטמון נעשתה בצורה די מוצלחת בסה"כ ואפילו היו כמה קטעים משעשעים פה ושם. את מה שעושים עם אדגר אני לא בטוח שאני אוהב, אבל אולי פשוט הם מרגישים צורך להפוך גם את הדמות שלו בלתי נסבלת, כדי שלינדזי לא תהיה היחידה. לכל השאר יש את המגרעות ווהרגלים המעצבנים שלהם ואדגר הוא יחסית נורמלי. ציון: 7.
&nbsp
"דברים טובים": הפיילוט פתח בצורה טובה, אומנם, אבל היו המון קטעים לא ברורים. למשל אני מנסה להבין מי מהאורחים המוכרים שהופיעו גילמו את עצמם ומי גילמו תפקיד(חוץ מג'ולי בואן). חוץ מזה מצאתי את הפיילוט נוגע ללב עם לא מעט הומור מריר, אני לא יודע אם זאת התכנית בסדרה הזאת - ה...מרירות הזאת, אבל אם כן אני תוהה איך אני ארגיש עם זה בהמשך. אומנם הייתה הרגשה שזה נתן יותר איכות לסדרה ואולי תרם ל...קסם של הפיילוט, אבל עדיין אני לא בטוח כמה זה הולך לעבוד עלי בהמשך, כי... ובכן היה את זה גם ב"לא בטוחה" וזה ממש לא עבד בשבילי, ובגלל זה נטשתי אותה די מהר. נו, נראה. ציון: 8.
&nbsp
"שומרי האוצרות" - עוד פרק מוצלח. אפפ חזר, מעניין עוד כמה פעמים זה יהיה העונה. העלילה הייתה לא רעה בסה"כ וגם זה היה אחד הפרקים היותר משעשעים העונה, הייתי אומר. הפעם נראה שאייזיקל קיבל קצת עומק. כעת אני רוצה לדעת מתי איב וקסנדרה ייקבלו קצת עומק. מאז שהסדרה התחילה אני מרגיש שהדמויות של שתיהן יותר מדי שטוחות ולא מקבלות את הטיפול שהדמויות הגבריות מקבלות בנושא הזה. ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 15-17/1/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 1.
&nbsp
YES ACTION
22:50 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 9.
&nbsp
YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 7.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – רגליים קרות – עונה 6 פרק 8(פרק אחרון לעונה).
22:00 – החיים עצמם – פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 5.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 5.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 5.
&nbsp
YES OH
הומלנד – עונה 6 פרק 1.
22:55 – נובל – פרק 4.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 13+14.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 10.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 8.
&nbsp
YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 3.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 5.

is00

New member
סוכני שיל"ד ו"החיים עצמם".

"סוכני שיל"ד" - לצערי הם חזרו עם פרק חלש. האמת היא שבסוף הפרק הרגשתי גם קצת מרומה. כי הייתי משוכנע שהם סגרו כמה עלילות שהם פתחו, אבל בסופו של דבר גילינו שכל הפרק היה סוג של "מבצע עוקץ" אחד גדול. מה שאני אומר בעצם הוא שלא אהבתי את הטוויסט בסוף עם רדקליף. בכל מקרה גם אם נתעלם מזה, לטעמי, הפרק היה בעיקר משעמם והאמת היא שבמבט לאחור יש לי הרגשה שהיה מדובר בפרק "פילר" ולא יותר מזה. התאכזבתי. ציון: 6.
&nbsp
"החיים עצמם" - הם חזרו מההפסקה עם פרק מוצלח בסה"כ שגם היה כתוב טוב למדי.כמה מהדמויות קיבלו עוד קצת עומק.העלילה בעברם של ג'ק ורבקה נעשתה בצורה טובה בסה"כ וגם העלילות בהווה של השלישייה היו מוצלחות ברובן. העלילה הכי משעשעת(למרות הדרמטיות שלה) הייתה זאת של טובי וקייט. בעיקר בגלל שטובי הוא דמות מבדרת. העלילה של קווין הייתה טובה בסה"כ. זאת של רנדל וויליאם לטעמי היתה חלשה יותר, אבל גם לה היו את הרגעים שלה. בסה"כ היה פרק מוצלח ששוב הראה שנכון לעכשיו זאת הסדרה החדשה הכי מוצלחת, לטעמי שיס הביאה השנה. ציון: 9.

is00

New member
רביעי-שבת 18-21/1/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 1.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 10.
&nbsp
YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 1.
22:00 – בול – פרק 10.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 11.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 5.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 6.
23:00 – דברים טובים – פרק 2.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 3.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - רקדניות קטנות – אנגליה – עונה 2 פרק 8(פרק אחרון לעונה).
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 3.
22:00 – מזכירת המדינה – עונה 3 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 8.
&nbsp
YES OH
22:00 – קוורי – פרק 7.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 18.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 9.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 10.
18:15 - הגולדברגים – עונה 4 פרק 12.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 10.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 9.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 11. מנחה: פליסיטי ג'ונס.

למה כתוב בפרק של בול שסדרה יוצאת לפגרה וחוזרת ב24.1?

גם כי שבוע הבא זה כבר 24.1 אז אין פגרה ותאריך בכלל לא יוצא ביום שידור שלה

אז זה סתם טעות בתקציר?

העתיקו את התקציר של ה-VOD

ב-VOD כל פרק עולה יומיים אחרי השידור בארה"ב, כך שאכן הייתה פגרה.

מישהו לא שם לב והעתיק בדיוק את אותו התקציר לשידור בערוץ.

נכון, אבל

החל מהשבוע השידור בארץ יהיה בסמוך לשידור בארה"ב, כך שמעכשיו כל הפסקה בארה"ב תגרור גם הפסקה אצלנו.

is00

New member
דברים אנושיים גרועים ואוצרות .

"אנושיים" - טוב אני מתחיל לזהות תבנית... הפרקים מתחילים טוב, אבל מאבדים את התנופה ככל שהפרק מתקדם. הפעם זה היה ממש מורגש, כי מצאתי את החצי השני של הפרק קצת משעמם. הסדרה ממש מתקדמת לאט וזה האמת קצת משגע אותי. גם נראה שמנסים לבנות לקראת משהו העונה, אבל הבנייה נעשית כל כך לאט. אני חייב להגיד שמצאתי את כל קו העלילה של ניסקה קצת משעמם, למרות שבהרבה אופנים הוא היה גם משעשע למדי. משעשע, אבל עדיין משעמם. מיה/אניטה התוודתה והאמת שלטעמי היו יכולים לעשות את כל העניין הזה בצורה הרבה יותר טובה. העלילה עם מאטי ואודי כרגע נראית מאוד סתומה, אבל אני מקווה שבקרוב נבין סוף סוף מה הפואנטה שלה. ציון: 6.
"הכי גרועים שיש" - השיפור נמשך. אומנם הפרק לא התחיל טוב, אבל מהר מאוד הוא השתפר ואפילו הצליח לעשות לי משהו שהרבה זמן לא חוויתי כשצפיתי בסדרה...לצחוק! הרבה בזכות העלילה של גרטשן והאומן החדש שהיא ייצגה. פול ממשיך להיות משעמם, לינדזי ממשיכה להיות בלתי נסבלת וג'ימי... ג'ימי קיבל קצת עומק. העלילה הכי מוצלחת לטעמי התרחשה במהלך האזכרה לאבא של ג'ימי. העלילה של אדגר...הייתה בעיקר מבוי סתום וקצת בזבוז זמן, אבל לפחות עדיין לא הרסו את הדמות שלו. ציון: 8.
&nbsp
"דברים טובים": הפרק השני לא היה מוצלח כמו הפיילוט, אבל גם לו היו את הרגעים שלו.רגעים שבעיקר היו בחצי השני של הפרק. פה ההומור היה פחות מריר, אבל גם הרגשתי שהפרק היה פחות משעשע מהפיילוט - הומור מריר או לא. הבת הגדולה קצת מעצבנת, אבל זה מה שאומרים על כל הטינאייג'ריות, לא? האחות האמצעית קצת יותר מעניינת אותי כרגע, אבל היא עדיין מרגישה מאוד שולית. והבת הקטנה - בכלל לא מרגישים אותה, בינתיים. אמא של סם הייתה משעשעת לעיתים, אבל אני בעיקר תוהה כרגע איך היא אמורה להשתלב בסדרה, כי... היא גרה מול הבת שלה מתברר ועדיין בשביל לשמור על הילדות סם שוכרת שמרטפית... מה הקטע שם? בסוף של הפרק באסיפת ההעצמה הנשית היו רגעים שהרגשתי קצת חוסר נוחות. סביר להניח שבגלל הנושא. ציון: 8.
&nbsp
"שומרי האוצרות" - פרק חלש. קודם כל נזכרו בגידול של קסנדרה. חשבתי לרגע שזה נשכח מהם. אפרופו קסנדרה... נראה לי שניסו לתת לה קצת עומק בפרק, אבל אם זה מה שהם ניסו הם עשו עבודה ממש גרועה. אה ושאני אבין... מאיפה הגיעה העניין ה...רומנטי שלה בג'נקינס? למיטב זיכרוני הם אף פעם אפילו לא רמזו לזה. זה הזכיר לי את "מבוקש" ופרק הפרידה מקרטר, שפתאום משום מקום ריס נישק אותה והראה בה עניין רומנטי.
לא רק זה גם... שאני אבין - גם הפכו את קסנדרה לביסקסואלית, או שזה רק בגלל שהיה מדובר בערפדית? טוב נחזור לפרק - העלילה לטעמי הייתה די חלשה. העלילה הצדדית(והשולית) עם איב ופלין הרגישה לי תלושה לגמרי מהפרק והכתיבה גם לא הבריקה. נראה לי שהיו שם קריצות לסדרה אחרת שכריסטיאן(סטון) שיחק בה - "אנג'ל"), אבל אני לא בטוח. לקראת הסיום של הפרק חל קצת שיפור, אבל מעט מדי מאוחר מדי. ציון: 5.

הלדיל

New member
לגבי קסנדרה

יש שתי התייחסויות לכך בעונה הראשונה שקסנדרה היא, ככל הנראה, ביסקסואלית - א. בעיירת "הסיפורים קמו לתחייה", קסנדרה הופכת לנסיך מקסים.
ב. בפרק החותם של העונה, כשאיב מגיעה לקו הזמן בו קסנדרה היא הספרנית, נרמז שאיב הייתה, בנוסף להיותה השומרת, גם מושא האהבה של קסנדרה.
לגבי ג'נקינס, נודע לה שמותה קרב, למה לא להגשים את הפנטסיות שלה? קסנדרה מצטיירת לי כאדם מסוגר שבדרך כלל מתקשה להביע רגשות כאלו. זה בערך כמו לשאול מאיפה הופיע העניין של הראש האחר של איב באיזקיאל בפרק עם הקרנבל מהגיהינום. קרוב לוודאי שהמשיכה קיימת אבל איב היא אדם שממש לא מערב חובה עם שעשוע והיא לא תופסת את פלין כמישהו באחריותה אלא יותר כשותף בניגוד לאיזקיאל.

is00

New member
ראשון-שלישי 22-24/1/17 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – סיילם – עונה 3 פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 4 פרק 10.
&nbsp
YES OH
23:00 - הנעדרת (הנעדר – עונה 2) פרק 8(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 – החיים עצמם – פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 3 פרק 6.
22:45 – מק'גייוור(2016) – פרק 6.
23:30 - אש נגד כוחות הרשע – עונה 2 פרק 6.
&nbsp
YES OH
22:00 - הומלנד – עונה 6 פרק 2.
22:55 – נובל – פרק 5.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – עונה 2 פרק 15+16.
22:45 - מקום בלב – עונה 4 פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 11.
22:45 – מחשבות פליליות – עונה 12 פרק 10.
&nbsp
YES OH
22:00 – סוג א' - פרק 4.
23:00 - קוד שרוף – עונה 3 פרק 6.

is00

New member
"סוכני שיל"ד" ו"החיים עצמם".

"סוכני שיל"ד" - הפרק הראה שיפור משבוע שעבר, אבל עדיין הוא לא היה טוב מספיק לטעמי. העלילה לטעמי נעה מאוד בעצלתיים. היא לא הייתה מותחת במיוחד והרבה התפתחויות לא היו שם. חוץ מזה שקולסון עכשיו יודע את הסוד של מייס. טוב 2 הסודות שלו. ושהוא כנראה חזר להיות המנהל המבצעי של שיל"ד. ולא לא שכחתי - גם העובדה שדרואמיי גילתה את הטבע האמיתי שלה כנראה. אני תוהה האם זה אומר שהיא כעת יודעת שהיא מושתלת של רדקליף. מעט מאוד הומור מוצלח היה בפרק. טלבוט הרגיש לי כאילו הוא לא באמת תרם איכשהו לפרק. אני גם לא יודע מה אני חושב של זה שפיץ' שוב מסתיר סודות מסימונס...סודות שקשורים לאידה. השורה התחתונה היא שלדעתי הפרק לא הצליח להמריא בשום שלב וגם הכתיבה בפרק הייתה עצלנית קצת, וחבל. ציון: 7.
&nbsp
"החיים עצמם" - את הפרק הזה שהתרכז ביום הלידה של השלישייה, אני חייב להודות שבעיקר מצאתי משעמם. העלילה היחידה אולי שהייתה סבירה היא דווקא זאת עם הרופא המיילד שלהם. את התועלת והתרומה של עלילת הכבאי לא הצלחתי להבין בתמונה הכללית, ככה שבעיקר מצאתי אותה מיותרת. ויש עוד בעיה אחת גדולה בפרק(ואולי גם בסדרה כולה) - הדמות של ג'ק כאבא מצויירת כיותר מדי מושלמת, ולדעתי זה פוגם קצת באמינות של הסדרה. לכל אחת מהדמויות, בינתיים, יש גם מגרעות, אבל נראה שלא לג'ק ואני לא בטוח כמה זה תורם לעומק או למורכבות של הדמות שלו. ציון: 6.

is00

New member
רביעי-שבת 25-28/1/17 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 3 פרק 8.
22:00 – כאילו אין מחר – פרק 2.
22:45 - האקסית המטורפת – עונה 2 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
20:30 – שרלוק – עונה 4 פרק 2.
22:00 – בול – פרק 11.
22:45 – אלמנטרי – עונה 5 פרק 12.
&nbsp
YES OH
22:00 – אטלנטה – פרק 6.
22:30 – הכי גרועים שיש – עונה 3 פרק 8.
23:00 – דברים טובים – פרק 3.
&nbsp
AMC
21:00 – אנושיים – עונה 2 פרק 4.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
20:30 - חתונה ממבט ראשון:שנתיים לחתונה – פרק 1.
21:15 – אימפריה – עונה 3 פרק 4.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – שומרי האוצרות – עונה 3 פרק 9.
&nbsp
YES OH
22:00 – קוורי – פרק 8(פרק אחרון לעונה).
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 19.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
17:25 - איש משפחה –עונה 15 פרק 10.
17:50 - שחור כזה – עונה 3 פרק 11.
18:40 – חמוץ מתוק – עונה 3 פרק 11.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 10 פרק 11.
19:55 – SNL – עונה 42 פרק 12. מנחה: עזיז אנסרי.

למעלה