דיוני ועדכוני צפייה

גםצופה

Member
מנהל
דיוני ועדכוני צפייה

שרשור בו נספר אלו סדרות אנחנו רואים, מה סיימנו, אלו סדרות הפסקנו ועוד...

is00

New member
השאלה היא...מהתקופה האחרונה?

בכל מקרה אני השבוע נפרדתי מ"אש נגד כוחות הרשע" אחרי 4 פרקים. הספיק לי.
שבוע שעבר נפרדתי מ"לא בטוחה", אחרי 3 פרקים די משמימים.
עוד סדרה שנטשתי היא "גן חיות"(ZOO) שנטשתי אותה בפרק ה-3 של העונה השנייה.
&nbsp
במה אני צופה? "ווסטוורלד"(הסדרה הכי טובה בינתיים של הסתיו, לטעמי). אני גם צופה ב"משפחת פוסטר", למרות שאני חייב להגיד שעיקר התחושה שלי ממנה היא ש...היא נסבלת,
מה עוד? אני צופה ב"החיים עצמם", מחכה בקוצר רוח לחזרה של "סוכני שיל"ד" השבוע. תוהה מתי יס מתכננת לעלות את העונה השלישית של "הכי גרועים שיש", והאם השנה נקבל את "שומרי האוצרות" יותר מוקדם מהרגיל.
אה וגם מעניין אותי מתי תעלה עונה 2 של "אנושיים" בערוץ AMC, שכבר התחילה בבריטניה, למיטב ידיעתי.
גם היה נחמד לקבל קצת חדשות לגבי העונה הבאה של "תיקים באפילה" שהובטחה, אבל בינתיים אפילו לא התחילו להפיק אותה.

גםצופה

Member
מנהל
מה מיוחד בווסטוורלד ?

אפילו בעיתונים המגזריים (כלומר הדתיים...) מדברים עליה - אני לא ממש התרשמתי ממה שקראתי על הסדרה...

is00

New member
רק קראת עליה?

את צריכה לנסות לראות אותה.

לטעמי היא כתובה טוב והעלילות המרכזיות שלה מעניינות ומסקרנות.
צפית אולי ב"אנושיים"?

גםצופה

Member
מנהל
את אנושיים גם לא ראיתי

כי הבנתי שהיא לא בשבילי...
ואם אתה מפנה אותי לסדרה הזאת אז הבנתי שגם ווסטוורלד לא בשבילי

גם את העונה האחרונה של 'תיקים באפילה' נטשתי...

is00

New member
למה החלטת ש"אנושיים" לא בשבילך?

מה לא אהבת במה שקראת?
&nbsp
בכל מקרה "ווסטוורלד" היא כמו "אנושיים" על סטרואידים.

&nbsp
אגב איזה סדרות של HBO ראית ואהבת?

גםצופה

Member
מנהל
נדמה לי

שהיא אלימה מידי עבורו... או לפחות מד"ב טו-מאץ...
בעיני וזה הסיבה שאני למשל עדיין רואה את 'עד עצם היום הזה' (למרות שהעונה היתה לי התלבטות אם לא לפרוש ממנה.. ) הסדרה לא יותר מידי פנטזיה/מד"ב וגם לא כזאת אלימה..
ובתקציר שראיתי בגיא פינס על ווסטוורלד - הבנתי שהיא באמת לא בשבילי....

is00

New member
"אנושיים" בכלל לא אלימה.

אולי פה ושם יש התקפות אלימות או ניצול של אנדרואידים, אבל ממש אי אפשר להגיד שהיא אלימה.
לגבי "ווסטוורלד"... היא בהחלט גם אלימה, אבל לא רק.
כדאי לך לנסות את "אנושיים".

גםצופה

Member
מנהל
ולגבי HBO

לא יכןלה לכמת - יש סדרות שאני אוהבת שם ויש סדרות שבאיזה שלב נשבר לי מהם (ע"ע הומלנד..)

גםצופה

Member
מנהל
בזמנו ראיתי

את 'הבלתי רגילים' שדווקא חיבבתי - אבל אני מניחה שהסדרה שונה ממנה

LeRanch

New member
אז ככה

לאחר חודש בלי טלוויזיה והמון שעות תוכן שהצטברו לי, התחלתי לצפות אתמול בווסטוורלד ולאחר שני פרקים אני יכול להגיד שהיא הרבה יותר טובה ממה ששיערתי שהיא תהיה. עם כמה שאני רוצה להדביק את הפער ולהיות בקצב השידור הצמוד לארה"ב, אני לא רוצה שייגמרו לי הפרקים.
תאג"ד - התחלתי לצפות עוד לפני שטסתי והמשכתי בשבוע האחרון. אני מחבב את הסדרה הזו מאוד, יש לה קאסט נפלא והעלילה לא נמתחת אלא זורמת וכתובה היטב.
על הממיר ממתינות לי גירושים ולא בטוחה. על גירושים שמתי עין וככל הנראה אתחיל לצפות בה בקרוב. לא בטוחה - גם אני לא כל כך בטוח אם לצפות בה, בהתחשב בכך שלא קראתי עליה שום דבר מאז שעלתה (כלומר - שום ביקורת, לא לטובה ולא לרעה).
תודה ל-Yes שרכשו השנה את סטרדיי נייט לייב וחסכו לי את הצפייה בדרכים אחרות. עונה מצוינת עד כה. הבחירות פשוט עושות לה טוב והקומיקאים החדשים, שמקבלים המון זמן מסך ובצדק - פשוט נהדרים, בעיקר מייקי דיי.
התחלתי לראות גם את החיים עצמם (בפרק הראשון צפיתי יום אחרי ארה"ב, בשאר בקצב של yes). סדרה מאוד חמודה, הייתה חסרה לי סדרה בסגנון הורים במשרה מלאה שמאוד אהבתי.
גם העונה החדשה של אימה אמריקאית מצוינת וטובה הרבה יותר ממה שחשבתי עליה אחרי הפרק הראשון של העונה.

tg151

Well-known member
כמה סדרות

את גירושים לא ניסיתי בכלל. זה נראה לי מייגע ומשעמם רק לפי הפרומו.
לא בטוחה לעומת זאת דווקא נחמדה, אני מחכה משבוע לשבוע לפרק החדש.

כמובן ווסטוורלד והמתים המהלכים, אני קם ב-4:00 בבוקר כדי לראות את הפרקים החדשים (יותר בשביל המתים המהלכים, אבל גם משדרים את ווסטוורלד בשידור חי אז אני קם בשביל שתיהן) ווסטוורלד מצוינת ומעניינת. אני רק מקווה שהם לא יילכו בדרך של "אבודים" וייתנו יותר שאלות מאשר תשובות. אני אף פעם לא ראיתי אבודים אבל הבנתי שהיוצרים השאירו יותר מדי שאלות לא פתורות ואני לא אוהב את זה.

הסקס של מאסטרס, סדרה שהרבה לא רואים ואני מאד נהנה ממנה, למרות שהעונה שמשודרת עכשיו מעצבנת אותי אז אני מקווה שישתפר.

ניסיתי את ויקינגים ופרשתי אחרי 4 פרקים. משהו לא עבד לי. אני מאד אוהב את משחקי הכס ולא באתי לעשות השוואה מול משחקי הכס אבל זה קצת מזכיר אותה אז חשבתי שאני אוהב אבל לא תפס אותי, אולי צריך לראות יותר כדי להיכנס לסדרה.

החיים עצמם מאד חמודה. ראיתי את כל 5 הפרקים שעלו ל-vod ברצך וזה נחמד. קצת קיצ'י מדי אבל התחלתי את הסדרה בידיעה שזאת הסדרה, וכל הזמן מנסים לעשות לך ריגשי.

סוף סוף "משפחה מודרנית" ו"הגולדברגים" חזרו. תמיד כיף לראות את הסיטקומים האלה.

אני מחכה לאקסית המטורפת, שהיא גם סדרה חמודה ומודעת לעצמה ואני מחבב אותה.

אני חושב ש-You're The Worst עולה ביס בדצמבר, כך אני זוכר מהפייסבוק של יס. אבל יכול להיות שהם ישנו את התאריך כמו שעשו עם The Fall שהקדימו אותה מדצמבר לנובמבר.

הסדרות שאני מחכה להן במיוחד: You're The Worst,The Fall,סוכני שילד,המפץ הגדול. שכחתי עוד כמה..

גםצופה

Member
מנהל
שאלה על 'ללא גבולות'

נדמה לי שהסדרה משודרת עכשיו בשידור יומי (וכן אני מודעת שאני צריכה לחזור על פרסום לוח השידורים.. מקווה שאצליח לעשות את זה משבוע הבא
) ואני חושבת לראות אותה - איך הסדרה ? האם היא שווה ???

is00

New member
אני נטשתי אותה אחרי כמה פרקים, אבל...

זה לא אומר שאת לא תהני ממנה, בהתחשב בסוג הסדרות שנראה לי /שאת מעדיפה.

LeRanch

New member
סדרה חמודה

צפיתי בסרט ואז התחלתי לראות את הסדרה, אבל פרשתי קצת אחרי אמצע העונה כשכבר היה ברור ש-CBS עומדת לבטל אותה.

tg151

Well-known member
היא בוטלה אחרי

עונה אחת, אז אם בא לך על סדרה קצרה זה נחמד. הפורמט של הסדרה הוא כמו csi ודומיהן שבכל פרק יש case of the week בו הדמויות צריכות לפתור את התעלומה, אז אם את אוהבת את הסגנון, הסדרה נחמדה עד כמה שראיתי.

למעלה