אוקטובר 2016 בערוצי הסדרות של יס.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
ראשון-שלישי 30/10-1/11/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
19:00 – לילה ויום – פרק 1(שידור יומי).
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 6 פרק 3.
22:00 – ויקטוריה – פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – החץ – עונה 5 פרק 4.
&nbsp
YES OH
22:00 - גיהינום על גלגלים – עונה 5 פרק 11.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 13 פרק 6.
22:00 – החיים עצמם – פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – אש נגד כוחות הרשע – פרק 4.
22:30 - הנגיף – עונה 3 פרק 4.
&nbsp
YES OH
22:00 – ווסטוורלד – פרק 5.
23:00 - המתים המהלכים – עונה 7 פרק 2.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – משפחת פוסטר – פרק 12+13.
&nbsp
YES ACTION
21:50 - הרשימה השחורה – עונה 4 פרק 3.
22:35 – גן חיות(Zoo) – עונה 2 פרק 11.
&nbsp
YES OH
22:00 –לכודים – פרק 10(פרק אחרון לעונה).

is00

New member
פוסטר הרשע בווסטוורלד והחיים.

"אש נגד כוחות הרשע" - אני חושש שהספיק לי. למרות ה...טירוף של הסידרה קיוויתי לאיזה סוג של היגיון פנימי בה, אבל אין כזה, אני חושש. גם הסדרה לא מצליחה להיות מעניינת, לצערי. הכתיבה לא עוזרת והדמויות... לא מפותחות ולא ממש מעניינות. פרשתי. ציון: 4.
&nbsp
"ווסטוורלד" - הפרק הצליח לשמור על הרמה הגבוהה של השבועות האחרונים, למרות שלטעמי בפרק היה יותר מדי עירום מיותר. הכתיבה ממשיכה לשמור על רמה גבוהה, ודברים ממשיכים להתקדם בקצב טוב בעלילה. העלילה עם דולורס, לטעמי, ממשיכה להיות קו העלילה היותר מעניין ומסקרן בסדרה. השתלשלות העלילה של "האיש בשחור" בפרק הזה, נראה לי, מוטטה לא מעט תאוריות שרצו לגבי הסדרה. אומנם לטעמי הפרק לא היה חזק כמו זה משבוע שעבר, אבל עדיין היה פרק טוב. ציון:8.
&nbsp
"החיים עצמם" - אז מתברר שבעבר של הסדרה אנחנו מתקרבים לשנות ה- 90. או לפחות ככה זה היה בפרק הזה.בכל מקרה הפרק, לטעמי, לא היה מוצלח כמו הפיילוט. היה פחות הומור(לפחות ככה הרגשתי). היה פחות מעניין. גם הכתיבה הייתה פחות טובה, לטעמי. חוץ מזה אני רוצה לדעת למה הוחלט שרנדל נולד ביום של התאומים קווין וקייט. זה שהוא הגיע לבית החולים באותו היום לא אומר שהוא נולד בדיוק ביום הזה. חוץ מזה איפה אמא שלו? אני תוהה אם ייתייחסו לזה מתי שהוא. מה עוד? מסקרן לדעת מה קרה לאבא שלהם - הוא נפטר ואמא שלהם נישאה מחדש או שהם התגרשו באיזה שלה? נחכה ונראה. אני רק מקווה שהפרקים הבאים לא ימשיכו במגמת ההיחלשות. ציון: 7.
&nbsp
"משפחת פוסטר" - אני מנסה להחליט האם העובדה שהם משדרים 2 פרקים ברצף, גורם לי להרגיש שהיו פרקים טובים. או שזה באמת ככה. בכל מקרה הפעם הפרק השני היה מוצלח יותר, לטעמי. אני מחבב את קו העלילה של קאלי בבית המשותף. את קו העלילה של מריאנה פחות. ברנדון וטליה שוב נפרדו. האם הם יחזרו שוב? אני לא בטוח מה אני חושב על ההצטרפות של חזוס לקבוצת ההיאבקות. וגם לא מה אני חושב על הבחורה החדשה בחייו... באמת? כל כך מהר?אה רגע זה הגיוני, אחרי הכל יש בסדרות מסוג זה אובססיה למשולשי אהבה. טליה-ברנדוו-קאלי הסתיים(אולי). צריך למלא את החסר, לא?
ציון ממוצע: 7.

למעלה