אפשר עזרה סדרה שהיתה פעם

אפשר עזרה סדרה שהיתה פעם

אני מחפשת בנרות, היתה פעם לפני שנים סדרה ביס. כל פרק היה סיפור על אדם שנפטר בתאונה כלשהיא ונניח היה רע ואז מחזירים אותו לחיים והוא מבצע מעין תיקון. מישהו זוכר משהו? לא מצליחה לאתר את הסדרה.

is00

New member
צריך הבהרות קודם.

היה קאסט קבוע לסדרה או שבכל פרק הקאסט(רובו אם לא כולו) השתנה?
&nbsp
בכל מקרה... תבדקי את pushing daisies(החיים על פי נד) או את הסדרה Reaper. אולי את חושבת על אחת מהן.

LeRanch

New member
אולי "הלוחשת לרוחות"?

אמנם לא היו מחזירים אף אחד לחיים בסדרה, אבל הדמות הראשית כן הייתה מתקשרת עם רוחות רפאים ומסייעת להן לסגור את הקצוות הפתוחים שנותרו בחייהם לפני שהמשיכו הלאה אל העולם הבא.

לא זה לא זה ולא זה -

מכירה את כל הסדרות שציינתם זאת אף אחת מהן.
בגלל זה ככ קשה לי לאתר את הסדרה והיא היתה חזקה מאוד.
כל פרק היה סיפור אחר, זאת לא עלילה כמו הסדרות שציינתם שיש גיבור ראשי.
בסדרה שאני מחפשת בנרות כל פרק היה סיפור אחר, אין דמות ראשית קבועה.
יצא לי לראות אולי 2 פרקים. יש גיבור משתנה שמתנהג רע ואז בתאונה כלשהי מת, ואז כשהוא עולה למעלה, נותנים לו הזדמנות נוספת לחזור לחיים אבל הפעם לתיקון.
לא יודעת איך אמצא את הסדרה היא ממש חזקה. סדרה לא סרט, זה היה ביס!

לא בטוחה שזאת מיני סדרה

חושבת שזאת היתה סדרה רגילה. כמו שכתבתי, כל פרק היה מישהו שמתנהג ברוע לסביבה פתאום עובר תאונה עולה למעלה, נותנים לו הזדמנות נוספת לשנות את דרכיו ושולחים אותו חזרה לא בטוחה אם באותה דמות או בתור דמות אחרת. כל פרק היתה דמות אחרת וסיפור חדש ואין קשר בין הפרקים. אוף לא יודעת איך מאתרת את הסדרה.

is00

New member
גם אני חושב שיש יותר סיכוי שמדובר במיני סדרה, אם כבר.

קשה לי להאמין שניתן ליצור סדרה "רגילה" עם כזה קונספט שכל הקאסט שלו מתחלף מפרק לפרק. זהכ נראה לי יקר מדי. גם הקונספט עצמו לא נראה לי יעבוד כסדרה רגילה.
אלא אם היא בריטית... או אולי משהו מצוייר.
&nbsp
&nbsp

is00

New member
צריך לדעת מה שמה, אבל פה לא נוכל לעזור לך, כנראה.

אולי תנסי בפורום טלוויזה בתפוז?

למעלה