ספטמבר 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של

tg151

Well-known member
שאלה קצרה

יצאה היום ידיעה של סלקום (ביומיים האחרונים הם הוציאו בערך 4 ידיעות לעיתונות) שהם חתמו על הסכם רכש עם סוני, ואחת הסדרות שישודרו בסלקום היא הספין אוף של הרשימה השחורה.

http://www.ice.co.il/hotnews/news/article/444982

אני זוכר שנכתב פה בפורום שהספין אוף כנראה ישודר ביס. המידע עדיין רלוונטי? או שמכיוון שהם חתמו עם סוני על הסכם רכש, הסדרה כבר לא תשודר ביס? או שישודר בשתי הפלטפורמות ביחד? (ביס ובסלקום במקביל. כמו רוב הסדרות שיש בסלקום).

באסה לגבי "Timeless" קראתי בוואלה שהוט רכשו את הסדרה. הנחתי שהסדרה לא תגיע לארץ כי היא שייכת לסוני.

אני מקווה שאני לא נודניק עם כל השאלות שלי, כי אם כן, אני אפסיק. לא בא לי להיות נודניק.

LeRanch

New member
אתה ממש לא נודניק

אני לא גורם מוסמך, אבל אני מאמין ששידור הסדרה בסלקום לא מונע מ-yes לשדר אותה מכיוון ש"הרשימה השחורה" עצמה כן משודרת בשתי החברות.

tg151

Well-known member
זה הניחוש שלי גם כן

פשוט תהיתי, מכיוון שפירסמו שסלקום חתמה עם סוני, אולי זה הסכם רכש בלעדי לסלקום.
&nbsp
מצד שני לפי ההודעה נשמע שזה הסכם רק ל-3 הסדרות שהוזכרו בידיעה.
&nbsp
תודה

תשובה

נכון לעכשיו -
ABC Studios - חוזה עם
ועם סלקום TV
CBS Television Studios - חוזה בלעדיות עם

20th Century Fox TV - חוזה בלעדיות עם

NBCUniversal Studios - חוזה עם סלקום TV וסדרות בודדות עם

לעומת זאת, אולפני סוני חותמת על מכירה של סדרות בודדות - וכך גם קרה גם במקרה זה.

נכון לעכשיו, נמכרו שתי סדרות חדשות ל-
- "סטארט אפ" (שהיא סדרת כבלים) ו-"Timeless"/
שתי הסדרות הללו נמכרו גם לסלקום TV ובנוסף עליהן, גם הסדרה "הרשימה השחורה: גאולה".

כפי שציין אורן, גם הסדרה האם "הרשימה השחורה" משודרת הן ב-
והן בסלקום TV ויש לציין שלעיתים אולפני סוני מוכרים סדרות לכל הפלטפורמות גם יחד - הסדרות "בית הקלפים" ו"הסקס של מאסטרס" משודרות בכל 3 הפלטפורמות הרב ערוציות.

אני מניח (על סמך הנחה מבוססת) שנתבשר בהמשך גם על מספר רכישות של
מאולפני סוני, כש"הרשימה השחורה: גאולה" היא אחת מהסדרות הללו.

נוסף על "הרשימה השחורה: גאולה", יש עדיין סדרות של "Sony Pictures Television", שאמורות לעלות בערוצי הברודקאסט בארה"ב במהלך עונת השידורים 2016-2017 וטרם נרכשו לשידור בארץ, כמו:

Notorious - סדרת דרמה חדשה, בהשראת סיפורים אמיתיים של הסנגור הפלילי המפורסם מארק גראגוס ומפיקת החדשות בכבלים, וונדי ווקר. הסדרה מספקת מבט ייחודי ופרובוקטיבי על יחסי הגומלין המסוכנים בין עולם המשפט הפלילי לתקשורת. בסדרה מככבים פייפר פראבו ("פרשיות סמויות") בתפקיד ג'וליה ג'ורג' ודניאל סאנג'אטה ("גרייסלנד") בתפקיד ג'ייק גרגוריאן.

Imaginary Mary - סדרה קומית חדשה מהיוצר של "הגולדברגים", אדם אף גולדברג. אליס (ג'נה אלפמן, "דרמה וגרג") היא אשת קריירה עצמאית. חייה משתנים מהקצה אל הקצה, כשהיא פוגשת את אהבת חייה – בן (סטיבן שניידר, "הכי גרועים שיש"), אב גרוש לשלושה ילדים: אנדי (ניקולאס קומב), דורה (מטראיה סקארוונר, "השמיים נופלים") ובאני (אריקה טרמבליי). הדברים מסתבכים עוד יותר, כשחברתה הדמיונית מרי (קולה של רייצ'ל דראץ'), אותה יצרה בילדותה, שבה לחייה כדי לסייע לה לנווט בשינוי הגדול מחיי רווקות לאשת משפחה.

kevin Can Wait - כוכב הסדרה המיתולוגית "מלך השכונה", קווין ג'יימס חוזר לטלוויזיה, בסדרה קומית חדשה. ג'יימס מגלם קצין משטרה בדימוס, שמחליט לפרוש מהשירות כדי לבלות זמן איכות עם אשתו ושלושת ילדיו, אך מגלה שההתמודדות שמצפה לו בבית קשה הרבה יותר משירותו במשטרה. הוא מצפה לבלות זמן רגוע עם משפחתו, לצד הרפתקאות עם חבריו: גודי (לאונרד ארל הוז), שותפו לשעבר וחברו הקרוב; דאפי (לני וניטו), חברו הוותיק וקייל (גארי ולנטיין), אחיו הכבאי. אך תוכניותיו עומדות בסכנה, כאשר אשתו מזה 20 שנה, דונה (ארין הייז) ממדרת אותו מהנעשה במשפחתו, ביתו הבכורה קנדרה (טיילור ספרייטלר) מחליטה לנשור מלימודיה בקולג', כדי לממן את ארוסה המובטל, צ'אי (ריאן קרטרייט), בעוד זה חולם על המצאת האפליקציה הגדולה הבאה, לביתו האמצעית שרה (מרי צ'ארלס ג'ונס) יש בעיות בבית הספר ובנו הצעיר, ג'ק (ג'יימס דיגי'אקמו) הוא היפוכונדר.

ובנוסף לכך מספר סדרות כבלים.

tg151

Well-known member
תודה רבה

תודה על כל המידע והתשובות שוב ושוב. באמת.

&nbsp
כל הנושא (רכש) מאד מעניין אותי, איך הדברים עובדים.
&nbsp
משום מה חשבתי שהמפיצה של - Notorious היא abc אז חשבתי שהיא תשודר בהוט. כמו ש- designated survivor בטוח תשודר בהוט.

הערה

חשוב להבדיל בין הרשת המשדרת לבין האולפנים שמפיקים את הסדרה.

כל רשת תמיד תיתן עדיפות לאולפני הבית שלה, אבל תמיד יהיה אחוז מסויים של הפקות מאולפנים אחרים, לפעמים בשיתוף אולפני הבית, כמפיקי משנה.

הסדרה Notorious משודרת ברשת ABC ומופקת ע"י Sony Pictures Television בשיתוף ABC Studios.
במקרה כזה חשוב לשים לב מי מהאולפנים הוא המפיק הראשי, כי הוא יהיה גם אחראי להפצה הבינלאומית של הסדרה.

לגבי Designated Survivor - הסדרה אכן מופקת ע"י ABC Studios ולכן סביר להניח שתגיע להוט.

tg151

Well-known member
טוב לדעת

בדקתי בויקיפדיה את הסדרות כמו שפירסמת בפוסט של הסדרות החדשות אז, לראות מי המפיץ של הסדרה. אז זכרתי שראיתי שהמפיצים הם abc studios אז הנחתי שהסדרה תגיע להוט.
&nbsp
טוב לדעת

מספר הפרקים של הסדרות העולות החודש

תאג"ד - 40 פרקים
סוג א' - 6 פרקים. הסדרה חודשה לעונה שנייה בת 6 פרקים.
האנטומיה של גריי 13 - 24 פרקים
אימה אמריקאית 6 - 13 פרקים
ולא נותר אף אחד - 3 פרקים
שלוש עשרה - 5 פרקים
הסקס של מאסטרס 4 - 12 פרקים
רקדניות קטנות בריטניה - עונה ראשונה: 9 פרקים, עונה שנייה: 8 פרקים
לרקוד כמו ביונסה 3 - 23 פרקים

עונות וסדרות המסתיימות בחודש ספטמבר 2016

יום חמישי, 1 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:00 ב-Comedy HD
:
בייבי דאדי 5 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שישית.

בשעה 22:50 ב-Oh HD
:
המרגלים של וושינגטון 3 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה רביעית ואחרונה.

שבת, 3 בספטמבר 2016 -
בשעה 19:55 ב-Comedy HD
:
המדריך לגבר - פרק סיום הסדרה.

יום ראשון, 4 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:45 ב- Action HD
:
ללא גבולות - פרק סיום הסדרה.

יום רביעי, 14 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:00 ב-Oh HD
:
כשגבר פוגש אישה 2 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שלישית.

בשעה 22:45 ב-Action HD
:
היפה והחיה 4 - פרק סיום הסדרה.

יום רביעי, 21 בספטמבר 2016 -
בשעה 21:15 ב-Drama HD
:
Suits 6 - פרק סיום עונת הקיץ.
הסדרה תשוב עם שישה פרקים נוספים של העונה השישית בתחילת 2017.
הסדרה חודשה לעונה שביעית.

בשעה 23:00 ב-Oh HD
:
דייס - פרק סיום העונה.

יום חמישי, 22 בספטמבר 2016 -
בשעה 21:15 ב-Drama HD
:
האקסית המטורפת - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

:
מגורש - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

בשעה 22:50 ב-Oh HD
:
ולא נותר אף אחד - פרק סיום המיני סדרה.

שבת, 24 בספטמבר 2016 -
בשעה 22:30 ב-Oh HD
:
סגני המנהל - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה שנייה.

יום שני, 26 בספטמבר 2016 -
:
ריי דונובן 4 - פרק סיום העונה.
הסדרה חודשה לעונה חמישית.

בשעה 22:55 ב-Oh HD
:
ליל האירוע - פרק סיום המיני סדרה.

נאנדה

New member
זאת רק אני

או שהפטנט הוא לשדר משהו ב-VOD ואז, אחרי שכבר ראינו, לשדר את זה כאילו זה חדש?
חודש עלוב מאד, לעומת שפע סדרות הסתיו-חורף שחוזרות בארה"ב. אני מאוכזבת קשות. כשייגמר NCIS, אני עוברת להקליט ערוץ 34 מהוט.

LeRanch

New member
זה לא פטנט ולא עלוב

לא לכל הלקוחות יש VOD, כך שלא כולם צופים בתכנים לפני שידורם בערוצי הסדרות.
ואמנם הרבה סדרות חוזרות עם עונות חדשות, אבל מרביתן חוזרות בסוף ספטמבר, כך שסביר להניח שישודרו כבר באוקטובר אצלנו.

למעלה