סופשבוע הגיע

אה כן? מה היא עשתה לו?

לו רק היה ניתן לסנן קטעים בסדרה הזאת זה היה היה נהדר
כי עלילה איתם מעניינת אותי . וקארל גם

is00

New member
רשימה חלקית...

ב"ללא גבולות" התארחו אנה-לי טיפטון(לי יצא כבר להיתקל בה בעבר, אבל סביר להניח שלרובכם היא לא תהיה מוכרת במיוחד) וקולין סלמון(וולטר סטיל ב"החץ")

ב"האישה הטובה" שברו את השיא שלהם מהשבוע שעבר והרבה אורחים הגיעו(רשימה חלקית)...סטוקארד צ'יינינג חזרה לתפקיד אמא של אלישיה, גרי קול חזר לתפקיד בעלה של דיאן, מרי בת' פיל חזרה לתפקיד אמא של פיטר, מייקל ג'יי פוקס חזר לעוד הופעת אורח וכך גם שרה סטיל,

ב"סוכני שיל"ד" בת'אני ג'וי לנז שוב התארחה וכך גם ריד דיאמונד שחזר לכמה דקות לתפקיד דניאל וויטהול.

ולסיום..."חמוץ מתוק". נתחיל בכך שנציין שנראה לי שבמקום לשדר את פרק 20 יס שידרו את פרק 21, ככה שראיתי כמה פנים מוכרות, אבל מאחר שהפרק עדיין לא שודר בארה"ב אין לי רשימה של שמות השחקנים המתארחים, אבל אני בטוח שזיהיתי לפחות 3 פנים מוכרות, אבל לא יכולתי לבדוק את זה. היחיד שאני בטוח לגביו שאני גם זוכר את שמו הוא ג'ון פרנסיס דיילי(ד"ר לאנס סוויטס ב"בונז").

LeRanch

New member
אנה-לי טיפטון גם כיכבה בקומדיה עם ג'ייק מק'דורמן

זה היה איחוד של השניים אחרי שהם כיכבו יחד בסיטקום (הכושל) Manhattan Love Story של רשת ABC בשנה שעברה.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp

למעלה