חדשות ועדכונים

קדימון חדש לקראת העונה השישית של "משחקי הכס"

רשת HBO שחררה קדימון חדש לקראת העונה השישית של סדרת הפנטזיה המצליחה "משחקי הכס", שתעלה בארה"ב ביום ראשון, 24 באפריל 2016, בשעה 21:00.

העונה השישית - כמו כל קודמותיה - תכלול 10 פרקים.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, החל מיום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום, בשעה 22:00 ב-Yes Oh.

את הקדימון אפשר לראות כאן:

קדימון ראשון לקראת העונה השנייה של "קשר דם"

שירות ה-Streaming של Netflix פרסם קדימון ראשון לקראת עליית העונה השנייה של סדרת הדרמה "קשר דם", בכיכובם של קייל צ'אנדלר, סיסי ספייסק, בן מנלסון, לינדה קארדליני ואחרים.

העונה השנייה של הסדרה תשוחחר במלואה ביום שישי, 27 במאי 2016 דקה אחת אחרי חצות.

העונה השנייה של הסדרה תכלול 10 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh.
טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.

נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "ריי דונובן"

רשת Showtime הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה "ריי דונובן", בכיכובו של ליב שרייבר, תעלה בארה"ב ביום ראשון, 26 ביוני 2016 בשעה 21:00.

העונה הרביעית - כמו קודמותיה - תכלול 12 פרקים.

אצלנו, תשודר הסדרה ב-Yes Oh בצמוד לשידור בארה"ב.

רשת Showtime גם שחררה קדימון ראשון לקראת עליית העונה הרביעית.

החל מ-22 במאי: עונות נוספות של NCIS ב-Yes Action

לאחר המתנה ארוכה ופניות רבות של צופים, הודיעה Yes על שידור עונות נוספות של סדרת הדרמה המצליחה "NCIS".

עונות 6-9 של הסדרה, ישודרו ב-Yes Action בשידור יומי, החל מ-22 במאי 2016 בשעה 22:00.

העונה השישית של הסדרה כוללת 25 פרקים ועונות 7-9 כוללות 24 פרקים בכל עונה.

הסדרה "NCIS", בכיכובו של מארק הרמון, היא סדרת הטלוויזיה הנצפית ביותר בטלוויזיה האמריקאית במדידת מספר הצופים הכולל.
בימים אלו, משודרת בארה"ב העונה ה-13 והסדרה כבר חודשה לשתי עונות נוספות.

במקביל לסדרה, משודרות שתי סדרות-בת, שגם הן נחשבות להצלחה:
"NCIS: לוס אנג'לס" שבימים אלו משודרת בארה"ב עונתה השביעית והיא כבר חודשה לעונה נוספת ו-"NCIS: ניו אורלינס", שבימים אלו משודרת בארה"ב עונתה השנייה וגם היא כבר חודשה לעונה נוספת.

didalf

Well-known member
מזל טוב באמת

ועדיין יש עוד 3 עונות שלא ישודרו

אבל שעה 10 זה לא שעה של סדרות חדשות?

העונה החמישית של "אפיזודס" תהיה האחרונה

רשת Showtime הודיעה כי העונה החמישית של הסדרה הקומית "אפיזודס", בכיכובו של מאט לה-בלאנק, תהיה העונה האחרונה של הסדרה.

העונה החמישית והאחרונה של הסדרה תהיה קצרה ותכלול 7 פרקים בלבד.

צילומי העונה יחלו בבריטניה בשבוע הבא והסדרה צפויה לעלות בארה"ב, במהלך 2017.

"כשגבר פוגש אישה" חודשה לעונה שלישית

רשת FX הודיעה על חידוש הסדרה הקומית "כשגבר פוגש אישה" לעונה שלישית, שתשודר בתחילת 2017.

העונה השלישית של הסדרה תכלול 10 פרקים.

הסדרה, המשודרת בערוץ הקומדיות של הרשת - ערוץ FXX, מצטרפת לשתי סדרות קומיות נוספות, שחודשו לאחרונה ע"י הרשת: "פילדלפיה זורחת" - שעונתה ה-12 תשודר בתחילת 2017 וכבר חודשה לעונת 13 ו-14 ו"הכי גרועים שיש" - שחודשה לעונה שלישית, שתשודר גם היא ב-2017.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Oh. טרם נמסר מועד לשידור העונה השנייה.

"הבחורה החדשה" חודשה לעונה שישית

רשת Fox הודיעה אמש על החלטתה לחדש לעונה שישית את הסדרה הקומית "הבחורה החדשה", בכיכובה של זואי דשאנל.

העונה החמישית משודרת בארה"ב בימים אלו, מידי יום שלישי בשעה 20:00.

אצלנו, יחל שידור העונה החמישית בשבת, 21 במאי 2016, בשעה 18:40 ב-Yes Comedy.

"אימת המתים המהלכים" חודשה לעונה שלישית

שבוע לאחר פתיחת העונה השנייה, הודיעה רשת AMC על חידוש סדרת הדרמה "אימת המתים המהלכים" לעונה שלישית, שתשודר ב-2017.

העונה השלישית של סדרת הבת של סדרת הזומבים המצליחה "המתים המהלכים" תכלול 16 פרקים (פרק יותר מהעונה השנייה).

הסדרה "אימת המתים המהלכים" היא הסדרה השנייה הנצפית ביותר בערוצי הכבלים בארה"ב, כשמקדימה אותה רק הסדרה האם "המתים המהלכים".

אצלנו, משודרת בימים אלו עונת הבכורה של הסדרה, מידי יום שני, בשעה 21:00 בערוץ AMC.

האם "משחקי הכס" קרובה לסיום ?

בשנים האחרונות התבטאו יוצרי "משחקי הכס", דן וייס ודיוויד בניוף, מספר פעמים לגבי העתיד שהם רואים לסדרה המצליחה.

השניים טענו כי 8 עונות נראות כמו יעד ריאלי לסיים בו את הסדרה, אבל כעת מתברר שהן לא יהיו בהכרח עונות "רגילות":

בראיון למגזין "וראייטי" סיפר בניוף: "אני חושב שהגענו ל-13 הפרקים האחרונים שלנו (אחרי העונה השישית), אנחנו לפני הסיבוב האחרון. זאת התחושה כי שום דבר לא חקוק עדיין באבן, אבל לשם אנחנו מתכווננים".

על פי הדיווח בכתבה, את 13 הפרקים הללו מתכוונים שני היוצרים לפרוש על פני שתי עונות: 7 פרקים לעונה השביעית ו-6 נוספים בעונה השמינית.

רשת HBO מיהרה לפרסם הודעה שסותרת את הדברים: "כל שיחה לגבי סיומה של 'משחקי הכס' ומספר הפרקים שנותרו בעתידה היא ספקוליטיבית לחלוטין בשלב זה. בנוהל המקובל, ראשי הרשת יישבו עם דן ודיוויד לדון בפרטים ולאחר מכן נצא בהודעה מסודרת לגבי העונה השביעית".

יש לציין כי באופן רשמי העונה השביעית כלל לא זכתה לאור ירוק רשמי מטעם HBO, אם כי זהו עניין פורמאלי בלבד.

שיטת פיצול העונה האחרונה אינה חדשה ובשנים האחרונות נקטה רשת AMC בטריק דומה של פיצול עונה אחרונה עם סדרות הדגל שלה: "שובר שורות", "מד מן" ו"גיהינום על גלגלים", צעד שזכה לביקורות רבות מצד מעריצים.

עם זאת, נראה של-HBO יהיה קשה מאוד להיפרד מהצלחה עצומה כמו "משחקי הכס" ובמידה והיוצרים יתעקשו לסיים עם שתי עונות מקוצרות, הדבר יקנה לרשת זמן מספיק כדי לחשוב על יורשת ראויה.

העונה השישית של "משחקי הכס" תעלה בארה"ב ברשת HBO, ביום ראשון הקרוב, 24 באפריל 2016 בשעה 21:00.

אצלנו, תשודר הסדרה במקביל לשידור בארה"ב, החל מיום שני, 25 באפריל 2106 בשעה 04:00 ובשידור נוסף באותו היום בשעה 22:00 ב-Yes Oh.

האם "קאסל" יישאר לבד?

רעידת אדמה בסדרת הדרמה הוותיקה "קאסל":

כוכבת הסדרה סטאנה קאטיק, המגלמת את הבלשית קייט בקאט מיומה הראשון של הסדרה וכן טמאלה ג'ונס, המגלמות את לייני פאריש, גם היא מהעונה הראשונה של הסדרה, יסיימו את דרכן בסדרה בסוף העונה הנוכחית.

העזיבה היא פרי יוזמה של אולפני ההפקה של הסדרה, ABC Studios וזאת על מנת להוזיל את עלויות ההפקה. על פי הפרטים שפורסמו, החוזה עם השתיים מסתיים בסוף העונה הנוכחית וכלל לא נערך עימן משא ומתן במטרה לחדשו.

יש לציין, שרשת ABC, המשדרת את הסדרה טרם החליטה האם לחדשה לעונה תשיעית.

העונה השמינית של הסדרה משודרת בארה"ב בימים אלו, מידי יום שני בשעה 22:00.

אצלנו, משודרת הסדרה בהפרש של 3 ימים מהשידור בארה"ב, מידי יום חמישי בשעה 22:00 ב-Yes Action.

גםצופה

Member
מנהל
מעניין מה יהיה בגורל הסדרה...

הכי טוב לדעתי יהיה לסיים אותה ולא להתמרח איתה...

אני דווקא מקווה שהיא תמשיך
זה מעניין שדווקא

עם בנות יש בעיות
בדרך כלל הקאסט כולו בא בדרישה להעלאת שכר או חבר מסוים בצוות
זה שמדובר בשתי בנות לא מריח לי טוב

ואגב את לייני בקושי מראים אז חסרונה לא יורגש
ובקט לא הופיעה בשני פרקים ואני לא יכולה להגיד שהיא הייתה חסרה לי

גםצופה

Member
מנהל
באיזה מקום אני מרגישה שהסדרה מיצתה את עצמה....

העלילות די חוזרות על עצמן.
אני בטח אראה את העונה אם הסדרה תמשיך - אבל זאת דעתי

למה?

את לא נראת לי אחת אם עודף זמן פנוי . לא תעדפי לראות משהו אחר בזמן הזה
אם את מרגישה שעלילות חוזרת על עצמן?

אצלי מרוב שאני רואה מלא אבל מלא סדרות משטרה אז קורה שאני רואה עלילה בסדרה מסוימת שזכורה לי מסדרות אחרות
אבל אין אני עדיין מתה על זה ומקבלת בברכה כל סדרה משטרה שיש (אני אפילו מתבאסת שאני לא צופה כמו שרוב אנשים צופים דרך אינטנרט ואני מפסידה הרבה תוכניות או פרקים של סדרות שהתחלתי לעקוב אחריהן באמצע הסדרה)

נקבע מועד לעליית העונה הרביעית של "מאהבות"

רשת ABC הודיעה כי העונה הרביעית של סדרת הדרמה "מאהבות" תעלה בארה"ב, ביום שני, 30 במאי 2016 בשעה 22:00.

העונה הרביעית של הסדרה תכלול 14 פרקים.

אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Drama.
טרם נקבע מועד לשידור העונה הרביעית.

נקבע מועד לעליית העונה השנייה של "בולרז"

רשת HBO הודיעה כי העונה השנייה של סדרת הדרמה הקומית "בולרז", בכיכובו של דווין ג'ונסון ("דה רוק") תעלה בארה"ב ביום ראשון, 17 ביולי 2016, בשעה 22:00.

העונה השנייה תכלול 10 פרקים.

הסדרה תשודר בסמוך לשידור בארה"ב, אך טרם נקבע מועד מדוייק.

למעלה