מה אתם מעדיפים דמות מצחיקה או דמות קודרת?

מה אתם מעדיפים דמות מצחיקה או דמות קודרת?

באחת הסדרות שאני רואה יש דמות מצחיקה כזאת שתמיד יש לה את המשפטים הכי טובים
מכיוון שאני בפיגור של עונה יצא לי להיחשף למידע אז בין היתר לדמות הזאת הולך לקרות משהו עצוב . שבעקבותיו היא תהפוך להיות דמות אפלה וקודרת . אז בהתחלה שקראתי את זה מאוד התלהבתי כי זה תמיד מעניין שדמות משתנה ומתפתחת אבל מצד שני הקטעים המצחיקים שלה הם עיקר עניין שלי בסדרה אז אני פוחדת שזה בסוף של דבר יהרוס לי את הסדרה

מצד שלישי דברים דומים קרו לאחת הדמויות בוורוניקה מארס שגם אז קראתי אותם לפני שהם קרו ונורא חיכיתי לראות איך זה יבוא לידי ביטוי . אבל השונינמשך בדיוק 20 דקות ודמות חזרה לאופי הראשוני שלה.אז אני לא יודעת עד גם לקחת ברצינות דברים שנכתבים בויקפדיה

גםצופה

Member
מנהל
נדמה לי שהמפיקים מאד אוהבים לעשות

את זה...
&nbsp
לא יודעת אם זה טוב או רע - ולא בטוחה שזה מעניין ומשנה...
הנה ב'עד עצם היום הזה' הפכו את אמה ה'מושיעה' לדמות האפילה.. אני עדיין רק התחלתי לראות את העונה - לא יודעת מה עתיד לקרות עם הדמות שלה, אבל בעיני זה די מיותר ומרגיז שהפכו אותה לדמות אפילה...

ואי שכחתי מזה לגמרי אולי כי לא התחלתי את העונה הזאת

תאמת זה שונה מה שאני כתבתי כי אמה תהיי רעה ודמות שעליה כתבתי לא תהיי רעה רק עצובה

אני מחכה שיס ישדרו את עונה הזאת בשידור יומי כי בשבילי זאת לא סדרה שכיף לראות פעם בשבוע (מקווה שזה לא יקרה בקרוב)

אבל בהחלט מסקרן אותי איך אמה תהיי כי היא הדמות אהובה עליה בסדרה אז אני מקווה שאני אמשיך לאהוב אותה גם אחרי השינוי

גםצופה

Member
מנהל
השאלה

לגבי אמה כמה היא תוכל באמת להיות רעה...אפילה - האם לא ימצא איזה פתרון עבורה ??
&nbsp
לגבי דמות עצובה (אגב, מי הדמות? סקרנת אותי...) זה יכול להיות וזה מה שמיוחד אצל שחקנים טובים שהם יכולים לעבור מדמות שמחה לדמות מאד עצובה...

אני לא בטוחה שהבנתי למה התכוונת

את מתכוונת שבטח היא לא תוכל להיות אפלה ובטח עוד יימצא לה פתרון שיחזיר אותה להיות טובה ?

זה באמת מעניין כמה ימשכו את זה. לרוב הם פותרים דברים במהירות אבל פעם יש לי הרגשה שזה יהיה יותר ארוך

את לא אוהבת דמויות רעות ? מה חשבת על פיטר פן?

אני לא אוהבת את ורג'ינה ומיסטר גולד (אבל איתו את עוץ לי גוץ לי אני כן אוהבת) אבל לא כי הן רעות הן סתם לא עושות לי את זה
יש סדרות שבהן אני אוהבת את רעים כמו בשרלוק הבריטי

בקשר לדמות למרות שבכוונה כתבתי את הודעה שלי כאן כי כמעט אף אחד לא רואה את הסדרה הזאת פה
אני עדיין מעדיפה להימנע מלכתוב פה אם תרצי אני יכולה לשלוח לך במסר אבל את ב100 אחוז לא תכיר אותה אז לא נראה לי שיש טעם

אני בטוחה ששחקן ישחק את הדמות עצובה בצורה מעולה הוא שחקן נהדר אבל תחשבי סתם צ'נדלר או קאסל עצובים שלהיות מצחיקים זה חלק מהותי בדמות שלהם אז לא חשוב באיזה צורה זה יעשה זה יהיה פחות מהנה מאשר לראות אותם כמצחיקים

מה שכן רעות הזכירה לי שבהמנטליסט היו פרקים שג'יין היה מדוכא אבל אני לא זוכרת איך ולמה אבל נראה לי ככה תהיי הדמות שאני מדברת עליה

גםצופה

Member
מנהל
יש סדרות שהרשע הוא גיבור הסדרה ואתחבר אליו ולסדרה...

כמו 'בית הקלפים' - אבל אני פחות אוהבת שלוקחים דמות טובה והופכים אותה לרעה/רשעית כדי ל'משוך' את העלילה...
&nbsp
דווקא יכול להיות מעניין לראות את נתן פיליון בסיטואציה קצת עצובה - באזה מקום מגוכח שהוא כל הזמן משחק את הילדותי....

למעלה