סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

&nbsp
איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp
&nbsp

is00

New member
די הרבה.

השבוע היה אורח חוזר ב- 2 סדרות שונות. קן מרינו. בראשון הוא התארח ב"הסוכנת קרטר" והיום הוא התארח ב"חמוץ מתוק". ואם כבר ב-2 הנ"ל עניינינו אז ב"הסוכנת קרטר": חזרה להתארח בריג'ט רגאן ואליה הצטרפה שחקנית שהייתה קבועה בעונה הראשונה וחזרה בפרק הזה - לינדזי פונסקה. היא חזרה לתפקידה של אנג'י בסדרה. ל"חמוץ מתוק" חזר ריי וויז להופעת אורח.
&nbsp
וכעת ליתר... אל "האישה הטובה" חזר מת'יו מוריסון ואליו הצטרף בלייר אנדרווד(אנדרו, בעלה לשעבר של הסוכנת מיי ב"סוכני שיל"ד"). אליהם הצטרפה סוזנה זדקואסקי(אם ראיתם את הסדרה "אחת שיודעת"/Gossip Girl היא שיחקה שם את דורוטה. בסדרה שמשודרת ביס "The knick" היא משחקת את האחות פל, אגב)
&nbsp
ואם כבר הזכרנו את "סוכני שיל"ד"... שם התארחו השבוע, פעם נוספת, וויליאם סדלר(ופאוור בות'), ואני לא חושב שאני צריך להזכיר שוב מי הם.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

&nbsp
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

למעלה