חודש מרץ 2016 בערוצי הסדרות של יס

is00

New member
מתוק לכולנו.

"כולנו יחד" - חוץ מ- 10 הדקות האחרונות של הפרק היה פרק מוצלח. הרבה דרמה, מעט הומור, כמו שהתרגלתי מהעונה כנראה. בעיקר חסר היה לי שטינה ומישל הופיעו די מעט בפרק. הפרק התמקד בעיקר בבריחה של ברט ואלכס מהגילוי של ברט על הבגידה של מישל. אני רק מקווה שהפתרון של ברט לא יהיה גם לבגוד בה. בפרק הזה זה היה מאוד קרוב, אבל נראה שיש מצב שהוא עצר את זה בזמן, אבל אנחנו לא באמת יודעים. מה שקרה בשירותים בדטרויט אחרי שברט התוודה שהוא נשוי הוא, כרגע, סוג של תעלומה, כנראה. ציון: 7.

"חמוץ מתוק" - הם חזרו מהפגרה(האחרונה או שיש עוד אחת או שתיים בדרך?) והיה פרק סביר פלוס, אבל אני אהיה חייב להודות שהוא לא היה מוצלח מדי בצד של ההומור ולא בצד של העלילות המשניות בפרק. לא שהעלילות היו רעות, הן פשוט לא התבלטו יותר מדי. ההומור שלא ממש היה קיים היה יותר מאכזב, אבל בסה"כ הפרק היה מספיק מעניין כדי שאני לא אשתעמם. וכן היו קטעים אחדים, מעטים אומנם, שגם ההומור הצליח. בעיקר בעלילה של הביליארד. ציון:7.

is00

New member
ראשון-שלישי 13-15/3/16 בערוצי הסדרות...והודעה.

יום ראשון –

YES DRAMA
19:00 – נקמתה של אריאנה.
21:15 – עלילות דיקנס – פרק 1.
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 13.

YES ACTION
22:00 – שומרי האוצרות – עונה 2 פרק 6.
22:45 - הסוכנת קרטר – עונה 2 פרק 8.

YES OH
22:00 - אחוזת דאונטון – עונה 6 פרק 2.
23:07 – מלחמה ושלום – חלק ו'.

YES COMEDY
22:00 – האחיות המוצלחות שלי – פרק 1+2.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 12 פרק 13.
22:00 – אמריקה נגד או. ג'יי סימפסון – פרק 4.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 16.

YES OH
22:00 – וייניל – פרק 5.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 3.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – עונה 2 פרק 13.

YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 11 פרק 13.
22:45 - הרשימה השחורה – עונה 3 פרק 13.

YES OH
22:00 – המתים המהלכים – עונה 6 פרק 13.
22:45 - בית הקלפים – עונה 4 פרק 2.

וההודעה... השבוע יהיה השבוע האחרון שאני אכתוב גם את "נקמתה של אריאנה" כחלק מלוח השידורים. אם שמתם לב גם המנהלת רושמת את הסדרה ב"שידורים היומיים". אין סיבה שהיא תופיע פעמיים.

is00

New member
סוכנת האוצרות.

"שומרי האוצרות" - אז רצף הפרקים הטובים הפסיק. 20 דקות אל תוך הפרק זה עוד נראה טוב, אבל אז חלה הדרדרות רצינית ברמה של הפרק. 3 הדק' האחרונות של הפרק קצת פיצו על זה, אבל בסך הכל לא היה פרק מוצלח במיוחד. הבעיה הכי גדולה הייתה העלילה. יותר מדי דברים השתנו בה והיא עצמה פשוט הרגישה כאילו היא נסחבת ולא הולכת לשום מקום באמת. היה נחמד לראות את ג'נקינס כחלק מהצוות בפרק הזה, אבל למרות זה הפרק פשוט לא הצליח להתרומם או להחזיק את עצמו. שוב היה בפרק את הסממן של הפרקים האחרונים ש..."אין מספיק בשר" לפרקים כדי להצדיק את אורכם. ציון: 7.
&nbsp
"הסוכנת קרטר" - פרק יותר מוצלח מזה של שבוע שעבר. התקדמות רצינית בעלילה לא הייתה, אבל הוא העביר הרגשה כאילו הרבה קרה בו. תומפסון כנראה בחר צד. ג'רוויס לקח צעד אחד אל הצד האפל, אבל בסוף גילה שלא משנה כמה הוא רצה, ליריות שלו על וויטני כנראה לא ממש הייתה השפעה עם כל מה שקורה אצלה. אנה שרדה את אירוע הירי שהיא נפגעה ממנו, אבל גם איבדה את היכולת ללדת. מעניין אותי איך זה ישפיע עליה ועל הנישואים שלה לג'רוויס, כשהיא סוף סוף תגלה על זה. גם אני תוהה ממי היא תגלה את זה. חוץ מזה היה פרק די רציני, יחסית, הפעם. כמעט ולא היה בו הומור. אה וקצת התאכזבתי שלא הייתה שום התייחסות בפרק לבריחה של דוטי. אה וגם מעניין מה יהיה עם ווילקס ופגי, אחרי המהלך שהוא עשה בפרק הזה לגבי "חומר האפס". נחכה ונראה. ציון: 8.

is00

New member
רביעי-שבת 16-19/3/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 – דוקטור רוזווד – פרק 6.
22:00 - חליפות(Suits) – עונה 5 פרק 16(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 4 פרק 23(פרק אחרון לעונה).
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 11.

YES OH
22:00 – כולנו יחד – עונה 2 פרק 4.
22:30 - בנות – עונה 5 פרק 4.

יום חמישי –

YES DRAMA
22:00 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 20(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 8 פרק 14.
22:45 - אלמנטרי – עונה 4 פרק 16.

YES OH
22:00 – בעקבות הכסף - פרק 9.

יום שבת –

YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 13.

YES OH
21:15 – סמוך על סול – עונה 2 פרק 5.
22:00 – טריפליום – פרק 4.

YES COMEDY
18:15 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 18.
18:40 - חמוץ מתוק – עונה 2 פרק 16.
19:05 - משפחה מודרנית – עונה 7 פרק 16.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 9 פרק 18.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 13.
20:20 - קרב הליפסינק – עונה 2 פרק 4.
21:50 – הכריש – פרק 18.

קאסל והמפענחת

לא שהיא חסרה לי אבל מה נסגר עם זה שלא מראים בכלל את בקט כל פרק בפעם השנייה העונה?

בהמפענחת אני לא הבנתי מי בסוף רצח את שומר ראש ואת זה שהוא שמר עליה (אני לא זוכרת איזה תפקיד משפטי היה לה) אם זה מי שרצח את שוטר או מי שרצח את אמא ובן?

גםצופה

Member
מנהל
לגבי קאסל...

לדעתי זה עניין של תשלום לשחקנים - כלומר הם לא מופיעים בכל פרק וכך יכולים לקצץ בשכרם....
&nbsp

אני לא חושבת שזאת הסיבה

זה גם מאוד נדיר . לא זכור לי בשום סדרה אחרת שאני רואה שלא הראו את אחד משני השחקנים ראשיים במשך פרק שלם

אולי לשחקנית יש סיבות אישיות שבגללן היא נעדרת . לא נראה לי שלא היה מה לעשות עם תפקיד שלה בפרק הזה

is00

New member
זה קצת חמוץ מתוק לראות את כולנו יחד.

"כולנו יחד" - עוד פרק מוצלח לאוסף. היה טוב לראות את טינה מקבלת יותר זמן מסך. בכנות לדעתי העלילה של טינה בפרק הייתה היותר מוצלחת בו. בפרק הזה גם נראה לי שניסו לספק קצת יותר קטעים קומיים ולנסות להרגיע קצת עם הדרמה, אבל בכנות הדרמה שנבנתה מאז הווידוי של מישל פשוט מטילה צל מאוד כבד על כל השאר. בעיקר כשנראה שהם לא ממש מטפלים בזה. הכימיה בין ברט וטינה הייתה מאוד מוצלחת בדו שיח שלהם בסוף הפרק, ושוב הראה שמה שבעיקר עושה את הסדרה היא הכימיה בין השחקנים ובין הדמויות בה. מה עוד? הקטע היותר משעשע בפרק היה כנראה השכתוב של תפקיד האורח המתמשך של אלכס בסדרה שהוא משתתף בה. למרות שגם הקטעים של טינה שמנסה להשתלט על הדודנים שלה סיפקה כמה קטעים לא רעים. ציון: 8.
&nbsp
"חמוץ מתוק" - היה פרק מאוד חלש לטעמי. שום עלילה לא באמת עבדה או הייתה מעניינת. האמת היא שאם אני אהיה כנה היו בפרק קטעים שהרגשתי שאני צופה באיזה ספיישל לחג, ואני בטוח שרובכם, אם לא כולכם יודעים כמה אני...לא מחבב את הספיישלים האלה. כל הדברים הרעים שיש בספיישלים האלה היו בפרק הזה - הדביקות, הקלישאות... העלילה במסעדה קצת הצילה את הפרק, אבל לא ממש. ציון:3.

is00

New member
ראשון-שלישי 20-22/3/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עלילות דיקנס – פרק 2.
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 14(פרק אחרון).
&nbsp
YES ACTION
22:00 – שומרי האוצרות – עונה 2 פרק 7.
22:45 - הסוכנת קרטר – עונה 2 פרק 9.
&nbsp
YES OH
22:00 - אחוזת דאונטון – עונה 6 פרק 3.
23:07 – מלחמה ושלום – חלק ז'.
&nbsp
YES COMEDY
22:00 – האחיות המוצלחות שלי – פרק 3.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 12 פרק 14.
22:00 – אמריקה נגד או. ג'יי סימפסון – פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 17.
&nbsp
YES OH
22:00 – וייניל – פרק 6.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 4.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – עונה 2 פרק 14.
22:00 - האישה הטובה – עונה 7 פרק 17.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 11 פרק 14.
22:45 - הרשימה השחורה – עונה 3 פרק 14.
&nbsp
YES OH
22:00 – המתים המהלכים – עונה 6 פרק 14.
22:45 - בית הקלפים – עונה 4 פרק 3.

is00

New member
הטובה של שומרי הסוכנת.

"שומרי האוצרות" - טוב הקטע הזה של הסדרה העונה לספק פרקים טובים, למשך 25 דק' ואז להדרדר, מתחיל ממש לתסכל. בעיקר אחרי פרק כל כך טוב שעוד חשבתי שיש לו סיכוי לקבל 10 עגול ממני. בכל מקרה העלילה בפרק הייתה מבטיחה ואפילו זרמה ממש טוב. גם הכתיבה הייתה טובה ואפילו משעשעת למדי. התלבושת של איב במועדון הייתה מעניינת... עד לצווארון - לטעמי הוא היה מזעזע. התלבושת של קסנדרה נראתה הכי לא קשורה לסיטואציה, אבל היא ללא ספק הייתה הכי משעשעת בפרק. בנוסף לזה כל העלילה עם...דוריאן גריי הייתה מעניינת, אבל הסיום של העלילה...פשוט היה כל כך לא מוצלח בשום צורה ,כמעט. נו לפחות כל הספרנים היו ביחד ואפילו ג'נקינס שוב לקח חלק בצוות. אני חושב שבאמת צריך לשקול לקצר את אורך הפרקים בסדרה הזאת, אולי ככה הם יצליחו לשמור על רמה גבוהה לאורך כל הפרק. ציון: 7.

"הסוכנת קרטר" - בכנות הפרק לא הרשים מדי. הקטע הכי טוב בו היה חלום חוסר ההכרה של פגי בתחילת הפרק עם הקטע המוזיקלי והביקורים של דוטי ואנג'י. שאר הפרק לא היה מרגש מדי או מעניין מדי. האמת היא שהוא מאוד הרגיש לי כמו חלק ראשון של פרק(וזה מה שהוא, כמובן). ככזה הרגשתי המון פילרים ומריחות. מה שכן - לא ברור ממנו אם תומפסון באמת בחר צד בשבוע שעבר, כמו שחשבתי. ג'רוויס כנראה סיפר לאנה על זה שהיא כבר לא תוכל ללדת, אבל גם בזה אני לא בטוח, כי כל מה שראו היה אותו ואת אישתו מדברים בבית החולים מבעד לחלון, בלי לשמוע מה הוא אמר. בהחלט יכול להיות שהוא שוב השתפן ופגי תהיה זאת שתגלה לה את זה(גם אם בלי כוונה). מה שכן הפרק הצליח להיות די מותח לאורך רובו וגם היה מלא תככים ומזימות. נו, לפחות, רוב הזמן הכתיבה הייתה די טובה. ציון: 6.

"האישה הטובה" - פרק לא משהו בכנות. שום עלילה לא באמת הייתה מעניינת. לא זאת של גרייס ואלישיה. לא של משפט הנשק של דיאן וקרי(ולוקה) ובהחלט לא זאת של אלישיה וג'ייסון(האמת בחלקים האלה הרגשתי שאני צופה בסדרה של ה- CW). עלילת חבר המושבעים הגדול אולי הייתה הכי מעניינת(ומשעשעת) בפרק, אבל היא גם קיבלה מעט מאוד זמן מסך, ככה שבטווח הארוך היא לא באמת העלתה את הרמה של הפרק. מה עוד? אני לא יודע מה אני חושב על העלילה המשנית של החלק השני של העונה במסגרתה דיאן מנסה להפוך את המשרד למשרד בהנהלה נשית, בלבד. ציון: 6.

is00

New member
רביעי-שבת 23-26/3/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – דוקטור רוזווד – פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 3 פרק 11.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 12.
&nbsp
YES OH
22:00 – כולנו יחד – עונה 2 פרק 5.
22:30 - בנות – עונה 5 פרק 5.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 2 פרק 15.
22:00 - האיש האחרון בעולם – עונה 2 פרק 1.
22:30 – נשואים – עונה 2 פרק 1+2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 8 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – בעקבות הכסף - פרק 10(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 14.
&nbsp
YES OH
21:15 – סמוך על סול – עונה 2 פרק 6.
22:00 – טריפליום – פרק 5.
&nbsp
YES COMEDY
18:15 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 19.
18:40 - חמוץ מתוק – עונה 2 פרק 17.
19:05 - משפחה מודרנית – עונה 7 פרק 17.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 14.
20:20 - קרב הליפסינק – עונה 2 פרק 5.

is00

New member
סוכני יחד מתוקים.

סוכני שיל"ד - הם חזרו - שבוע לפני מה שאמרו, לא? האמת... מאוד התגעגעתי. איך היה הפרק? האמת לא התחיל משהו, אבל השתפר ככל שהפרק התקדם. דייזי מתחילה להרכיב את הצוות שלה של איניומנס. בובי הופיעה לכמה דקות בודדות בפרק וגם מיי. ולשתיהן לא היה קטע אחד של אקשן. בובי עולפה לפני שהייתה לה הזדמנות ואת שאר הזמן בילתה קשורה לכסא עד שדייזי והצוות שלה הגיעו. ומיי... לא עשתה כלום חוץ מלשבת מול מחשב וכמה דיאלוגים עם קולסון. פיץ' וסימונס ממשיכים להיות צוות לעניין וייתכן שהם אפילו הולכים להפוך לזוג רשמי, סוף סוף. באמת מזל טוב. הכוחות של האיניומנס החדשים היו מעניינים, אבל חבל לי שלא קיבלנו קצת מידע על הכוח של האיניומן של "היידרה". אה ווורד מת, אבל לא בדיוק. הגופה שלו נחטפה על ידי היצור מ"הכוכב הכחול". נו, לפחות, לא נצטרך לסבול יותר את וורד. ציון: 7.

"כולנו יחד" - אחרי רצף פרקים מוצלחים הגיעה פרק לא ממש מוצלח. קודם כל העלילות בו לא היו מעניינות במיוחד. לא העלילה של טינה והשינוי דעת שלה לגבי ילדים משלה(העלילה הזאת פתחה אפשרות למערכת יחסים יותר רצינית עם אלכס?). לא העלילה של ברט שממשיך במסע שלו לקראת הבגידה שלו במישל. לא העלילה של אלכס והסדרה בה הוא משתתף וגם לא זאת של מישל והשיפוצים. בקיצור הפרק הרגיש לי כמו פרק ששום דבר לא באמת קרה בו. היו פה ושם כמה קטעים מבדרים, אבל מאוד בודדים. הכי מאכזב אותי עד כה זה שהם פשוט לא באמת מטפלים בכל נושא הבגידה. כל קטע וקטע בין ברט ומישל רק מחזק את ההתרשמות שלי שהם מנסים לא לטפל בזה וחבל. ציון: 5.

"חמוץ מתוק" - בסך הכל פרק מוצלח. קודם כל סוף סוף אדי מתחיל להתקדם לקראת קריירת הבישול שלו(להזכירכם הסדרה מבוססת על חייו של שף מפורסם ואדי הוא השף. בהתחשב בכך שלמשפחה יש מסעדה חשבתי שזה ייקרה מזמן). העלילות היו די מוצלחות - גם של ג'סיקה ויום ההולדת, וגם של תחרות הצ'ילי. איזה מהן הייתה הכי מבדרת? האמת אף אחת מהן. בכל אחת מהן היו פה ושם קטעים מבדרים, אבל לצערי הסדרה כבר לא משעשעת כמו שהיא הייתה. ציון:8.

is00

New member
ראשון-שלישי 27-29/3/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עלילות דיקנס – פרק 3.
22:00 – בן לוקח בת – פרק 1.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – שומרי האוצרות – עונה 2 פרק 8.
22:45 - הסוכנת קרטר – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES OH
22:00 - אחוזת דאונטון – עונה 6 פרק 4.
22:50 – מלחמה ושלום – חלק ח' ואחרון).
&nbsp
YES COMEDY
22:00 – האחיות המוצלחות שלי – פרק 4.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 12 פרק 15.
22:00 – אמריקה נגד או. ג'יי סימפסון – פרק 6.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 18.
22:45 – החץ – עונה 4 פרק 16.
&nbsp
YES OH
22:00 – וייניל – פרק 7.
23:00 - הוויקינגים – עונה 4 פרק 5.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – עונה 2 פרק 15.
22:00 - האישה הטובה – עונה 7 פרק 18.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 11 פרק 15.
22:45 - הרשימה השחורה – עונה 3 פרק 15.
&nbsp
YES OH
22:00 – המתים המהלכים – עונה 6 פרק 15.
22:45 - בית הקלפים – עונה 4 פרק 4.

is00

New member
הסוכנת הטובה ושומרי האוצרות.

"שומרי האוצרות" - היה פרק משעשע, אבל גם מעיק. עיקר תחושת המועקה היייתה בחלק הראשון של הפרק כשעוד הם דבקו בכך שהצוות נלכד בלולאת זמן. עיקר הבידור בא כשלולאת הזמן שלכדה אותם הפכה ל...משחק מחשב שלכד את הצוות, שהם היו צריכים לעבור. אני חייב להודות שהיה שיפור בפרק אחרי ש"משחק המחשב" נכנס לתמונה, אבל הטוויסטים האלה לטעמי גם גרמו לפרק להיראות כאילו העסק נמרח. העלילה בפרק הייתה מסקרנת, אבל לא באמת מקורית, אם אני אהיה כנה. הכתיבה לא בלטה במיוחד. האמת היא הייתה די בינונית. מה שכן קיבלנו עוד קצת היסטוריה ואולי גם עומק לדמויות בפרק. ציון: 8.

"הסוכנת קרטר" - חבל לי שהעונה(ואולי גם הסדרה) הסתיימה עם צמד פרקים לא מרשימים במיוחד. באמת האמנתי שהעובדה שהאירועים אמורים להגיע לשיא כלשהו בסוף העונה ייתרום לאיכות הפרקים והעניין בהם, אבל כל מה שאני הרגשתי היה בעיקר סוג של אנטי-קליימקס. וויטני פרוסט הייתה נבלית כל כך מוצלחת והדרך שהצליחו... לגבור עליה הייתה ממש מאכזבת. מה שכן צריך להעריך את זה שהם לא סגרו את העונה עם קליפ-האנגר. טוב לפחות לא אחד רציני מדי. מה לעשות ההתנקשות בתומפסון הוא לא באמת קליפהאנגר, לטעמי. אה וכנראה ג'רוויס אכן סיפר לאנה את האמת. טוב לדעת. האם אני מקווה לעונה 3? האמת שלא ממש. אני חייב להודות שאני לא באמת חושב שאפשר להגיד שהעונות של הסדרה היו מוצלחות מדי או מעניינות מדי. סוכני שיל"ד היא בהחלט לא. מבחינת הומור אולי היא הייתה מוצלחת יותר, אבל מבחינת כל השאר - לא ממש. מצד שני לסוכני שיל"ד זה לקח יותר מחצי עונה עד שהיא נכנסה לקצב והתחילה להיות מעניינת(פרק 17 של עונה 1 ליתר דיוק, אם אני זוכר נכון). ציון: 6.

"האישה הטובה" - והנה יש לנו עוד פגרה של שבועיים... תגידו חוץ מ"האישה הטובה" יש עוד סדרה, באחת הרשתות הגדולות בארה"ב, שמקבלת את היחס הזה העונה? בכל מקרה הפרק... היה פרק סביר פלוס. הוא הצליח להיות גם משעשע לפרקים, אבל גם להמאיס עלי יותר הסדרה עם כל העלילות הממוחזרות ועם עלילת ה- cw של אלישיה וג'ייסון. מה שכן, סוף סוף, אלישיה מבקשת מפיטר גט. זה לקח לה רק 7 עונות ומעל 150 פרקים. מזל טוב, באמת. מה עוד? משפט המזל"ט היה משעשע. אני תוהה כמה ממנו מבוסס על הסיפור מלפני כמה חודשים על הגבר האמריקאי שירה במזל"ט בטענה שהוא ריגל אחרי הבת שלו...
העלילה עם התביעה נגד פיטר ממוחזרת למוות ומאוסה לגמרי כבר. פשוט תגמרו עם זה כבר. מה עוד? יש גם את העלילה הממוחזרת בפירמה עם ההנהלה. האם אני יכול להבין מהסוף שקארי עזב את הפירמה, או שהוא עדיין לא עזב לגמרי? בכל מקרה היה פרק סביר, אבל ממוחזר ולעיתים מאוס. ציון: 7.

is00

New member
רביעי-שבת 30/3-2/4/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – דוקטור רוזווד – פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 3 פרק 12.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 13.
&nbsp
YES OH
22:00 – כולנו יחד – עונה 2 פרק 6.
22:30 - בנות – עונה 5 פרק 6.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 2 פרק 16.
22:00 - האיש האחרון בעולם – עונה 2 פרק 2.
22:30 – נשואים – עונה 2 פרק 2.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 8 פרק 16.
&nbsp
YES OH
22:00 – מיליארדים – פרק 1.
23:00 - האמריקנים – עונה 4 פרק 1.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 15.
&nbsp
YES OH
21:15 – סמוך על סול – עונה 2 פרק 7.
22:00 – טריפליום – פרק 6(אחרון).
&nbsp
YES COMEDY
18:15 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 20.
18:40 - חמוץ מתוק – עונה 2 פרק 18.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 16.
20:20 - קרב הליפסינק – עונה 2 פרק 6.

is00

New member
לך יחד עם הסוכנים, מתוק.

סוכני שיל"ד - עוד פרק שהיה קצת רעוע בהתחלה, אבל השתפר מאוד. הפעם במקום דייזי בקטעי אקשן אלו היו בובי ומיי, למרות שאם אני אהיה כנה מיי כמעט ולא עשתה כלום בתחום הזה, אלא בעיקר בובי. נו לפחות הפעם מיי יצאה לשטח ולא נשארה במעבדה. היצור וורד לשעבר מסקרן אותי. לא ברור לי עדיין מה הכוחות שלו או מה עושה אותו כל כך מסוכן. גם לא ברור לי אם הקטע הקצרצר בסוף בו נראה היצור וורד לשעבר היה אמור לחשוף קצת מידע על זה. טלבוט וקולסון היו משעשעים. היי לרגע באמת האמנתי שטלבוט הוא בוגד. טוב לדעת שבסדרה יודעים עדיין איך לעשות את זה. פיץ' וסימונס הופיעו מעט מאוד בפרק, ובשום שלב לא התייחסו ל...מה שהיה ביניהם בשבוע שעבר. במקום קיבלנו את סקיי ולינקולן במבט קצת יותר "עמוק" על היחסים ביניהם. היי אפילו הייתה מריבה ואח"כ התפייסות ביניהם. ציון: 8.

"כולנו יחד" - פרק לא מרשים במיוחד. מה שכן הפעם, לשם שינוי, קיבלנו התייחסות אמיתית ליחסים בין ברט ומישל לאחר הבגידה ב- 2 סצינות: בין ברט ואלכס ובין טינה ומישל, אבל לא בין מי שצריך...משמע ברט ומישל. מתי זה ייקרה? בעיקר עכשיו כשגם ברט בגד בה - פעמיים, כבר, כנראה. עוד משהו שהציק לי בפרק היה... מי בדיוק שמר על הילדים של מישל וברט בזמן שברט הלך ל...מאהבת שלו ומישל הלכה עם טינה למסיבת ההתרמה לבית ספר שהיא מנסה להקים? אלכס? לא נראה לי. זה הולך להטריד אותי קצת. מה עוד? העלילות המרכזיות בפרק לא היו רעות. זאת של טינה ומישל אפילו הייתה משעשעת לפרקים. למרות זאת הפרק פשוט לא הרשים. לפעמים הוא אפילו היה משעמם. ציון: 6.

"חמוץ מתוק" - פרק סביר פלוס, אבל אני חושב שהיה אפשר להוסיף עוד עלילה או שניים במקום להתמקד כל כך בעלילה עם הכינים. חוץ מזה הרגשתי שהחצי האחרון של הפרק היה פחות טוב. דברים פשוט לא היו מעניינים ואת זה אני שוב תולה בכך שלטעמי היו מעט מדי עלילות. ולסיום שאלה אחת... מישהן שצופה בסדרה הזאת יכול בבקשה להגיד מה התרומה של הסבתא לעלילה? או פשוט להגיד לי מה לדעתכם הצורך בדמות שלה? ציון:7.

הסמויה חוזרת לשידור נוסף ביס

איתי אני מניחה שכבר ראית את זה נכון?
אורן אם אני לא טועה אתה לא ראית . ואני יודעת שאתה בן אדם עסוק ועמוס אבל אולי בגלל שזה ביס
תראה אותה הפעם?

Reutk

Active member
יום, תאריך, שעה?

אני מקווה שיסתדר לנו לראות יום כן יום לא, שני פרקים ברצף כל פעם. אבל רק שניה, את בכלל מתכננת לראות?

טוב שלא הזכרת לי את ניר כרגע

בכל אופן לא כתבתי כי לא הייתי בטוחה אם זה מתחיל בשלישי או רביעי
בכל אופן זה מתחיל בשלישי הקרוב

אני מתלבטת אם לראות אני רוצה אבל נפשית אין לי כוח לזה

למעלה