אפריל 2016 בערוצי הסדרות וה-VOD של yes

גםצופה

Member
מנהל
לגבי 'עמק הסיליקון'...

אני מבינה שההחלטה שקיבלתי כבר בפרק הראשון (היא שודרה לפני שנה בשידור יומי חוזר...) למחוק את ההקלטה/הזמנות היתה נכונה
לא התחברתי לדמויות/סיפורים כבר על ההתחלה ולא היה לי כח להתמודד עם הסדרה..

LeRanch

New member
התכנון שלי

אני אצפה במשחקי הכס, Veep, עמק הסיליקון, זרה, באנשי וכמעט מלכותיים.
אתן צ'אנס למאהבת בתשלום מראש, ד"ר ת'ורן וללא גבולות.
על כל השאר אוותר.

Reutk

Active member
שלי

אמשיך עם משחקי הכס ועמק האושר. אנסה את ד"ר ת'ורן (כי זה רק 3 פרקים). את ללא גבולות אני רוצה לבדוק אבל לא נראה לי שאני אמצא זמן לראות אותה.

גםצופה

Member
מנהל
אז ככה...

בטוח שאראה את זרה 2 (אוף למה עוד לא סיימתי את הספר...)
אולי אראה את ד"ר תורן וכמעט מלאכותיים 2

פרוייקט גרינלייט - Project Greenlight

פרוייקט גרינלייט - Project Greenlight

החל מ-9 באפריל 2016, ימי שבת בשעה 22:00 ב-Yes Oh HD וכבר עכשיו
בקטגוריית Yes Binge ב-Yes VOD.

הסדרה הדוקומנטרית "פרויקט גרינלייט" מבית HBO, עוסקת ביצירת סרטים.

בן אפלק ומאט דיימון חוברים פעם נוספת במטרה לטפח ולאמן יוצר סרטי קולנוע חדש, על ידי אספקת המשאבים הנחוצים ליצירת סרט ולהפקתו.

הסדרה נותנת מבט חושפני ולא מצונזר על האתגרים העומדים בפני במאי, בפעם הראשונה שלו מאחורי המצלמה, משלב טרום ההפקה והליהוק, דרך הצילומים ועד לאחר ההפקה.

העונה מתחילה בתחרות דיגיטלית בפייסבוק. מתוך אלפי פונים נבחרו 200 יוצרים, ששלחו סרטוני וידאו באורך 2 דקות, מתוכם נבחרו 20 ומאט ובן, יחד עם קבוצת מפיקים בכירים, צימצמו את הרשימה ל-13, שקיבלו תסריט לקומדיה שכתבו האחים בובי ופיטר פראלי וחודש לצלם וידאו קצר, בתקציב של 1,000 דולר.

בסוף תהליך הבחירה, נבחר במאי אחד, ג'ייסון מאן, שיוצא לדרך ארוכה, שבסופה הוא צריך לספק סרט עבור HBO, משימה לא פשוטה בכלל.

המופע של טרייסי אולמן - Tracey Ullman's Show

המופע של טרייסי אולמן - Tracey Ullman's Show

כבר כעת בקטגוריות Yes Binge ו-Yes Binge ב-Yes VOD.

תוכנית מערכונים בריטית חדשה מבית ה-BBC, בכיכובה של השחקנית והקומיקאית הוותיקה טרייסי אולמן, אשר שבה למסך הקטן הבריטי ומביאה איתה את כל הדמויות הצבעוניות והאהובות עליה בעולם. פוליטיקאים, סלבריטאים ואנשי בידור - איש לא נותר חסין.

סדרות ועונות שמסתיימות בחודש אפריל

שבת, 2 באפריל 2016 בשעה 22:50 ב-Yes Oh HD - טריפליום

יום ראשון, 3 באפריל 2016 בשעה 22:45 ב-Yes Action HD - שומרי האוצרות 2

יום שני, 4 באפריל 2016 בשעה 05:00 (ובשידור נוסף ביום שלישי, 5 באפריל 2016 בשעה 22:00) ב-Yes Oh HD - המתים המהלכים 6

יום רביעי, 13 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Oh HD - כולנו יחד 2

יום ראשון, 17 באפריל 2016 בשעה 22:50 ב-Yes Oh HD - ד"ר ת'ורן

יום שני, 25 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Drama HD - אמריקה נגד או. ג'יי. סימפסון

יום רביעי, 27 באפריל 2016 בשעה 22:00 ב-Yes Oh - בנות 5

למעלה