סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

&nbsp
איך עבר עליכם השבוע ?
&nbsp
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
&nbsp
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

&nbsp
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp

is00

New member
המלצות.

דבר ראשון אני אמליץ על הסרט "עדיין אליס" שזיכה את ג'וליאן מור באוסקר בשנה שעברה.
דבר שני אני אמליץ על הספר "חוקי הבית" של ג'ודי פיקו.
&nbsp
רואים אם יש לי על מה להמליץ, אני ממליץ.

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

&nbsp
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

שלי

היו לי לא מעט אבל עד שמצאתי את עצמי מול המחשב כבר שכחתי חלק

נתחיל עם קאסל
עורך דין היה נראה לי מאוד מוכר ועוד בקטע רע . בדיקה קצרה גילתה שהוא שיחק את יד ימנו של ג'ק קיין בוורוניקה מארס

גם הבעל היה לי מוכר הוא שיחק את אחד הומואים בעב"ן
בפרק הזה היו עוד מוכרים אבל אני כבר לא זוכרת אותם

התחלתי גם לראות ארץ הפלאות אז חוץ מדמויות שכבר הכרתי מסדרה המקור כמו ויל (באמת דווקא עליו לעשות סדרה בת?
) רובין הוד ולירוי

הכרתי גם את אבא של ג'עפר בתור ארם מרשימה שחורה ואת אבא של ג'עפרבגרסה הבוגרת שלו הכרתי מסיינפלד . וכאבא של ראג' מהמפץ. כמו כן אחד משומרים של מלכת הלבבות הוא כומר מייק מדה קילינג

ראיתי גם את הסרט לפני השינה (שהוא מבוסס על ספר שקראתי
שם שיחקו ניקול קדימן וקולין פירת' . שלא ראיתי אותם בשום דבר אבל הם שחקנים מוכרים

במשפחה מודרנית שיחקה מי שרק לפני שבוע הופיעה כסבתא של שלדון בהמפץ

is00

New member
הרבה היו השבוע.

ב"שומרי האוצרות" התארח ג'ף פאהיי(פרנק לפידוס ב"אבודים").
ב"הסוכנת קרטר" התארח שוב ריי ווייז ואליו הצטרף קן מרינו(ויני ואן לואו ב"ורוניקה מארס")
ב"האישה הטובה" חזרה קרי פרסטון לגלם את אלסבת' טסיוני.
ב"תיקים באפילה" התארחו שוב לורן אמברוז וג'ואל מקהייל. אליהם הפעם הצטרפה אנאבת' גיש(שארלוט מילרייט ב"הגשר"), שחזרה לגלם את הסוכנת רייס, אותה היא גילמה בעונה האחרונה של הסדרה - בריצה המקורית שלה.
ב"כולנו יחד" התארח פיטר גלאגר.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

&nbsp
פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp

למעלה