סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
&nbsp
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת)

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

שלי

ראיתי אתמול את סרט ילד 44 עם השחקן ג'ואל קינמן . בסרט משחקים גם גארי אולדמן שהוא שחקן מוכר אבל בהתחלה לא חשבתי שראיתי איתו איפשהו אבל בדיקה קצרה גילתה שהוא שיחק בחברים למרות שבסרט הוא משחק חייל רוסי עדיין לא נפל אסימון מה בדיוק הוא שיחק בחברים למרות שהוא שיחק בפרק כפול

חוץ ממנו שיחק גם פארס פארס שאני מכירה בעיקר מסרטים אחרים של ג'ואל

והכי הופתעתי לראות בסרט את ניקולאי שמשחק בסדרה בעקבות הכסף ממש הייתי בטוחה שזה סתם מישהו שדומה לו (כי זאת סדרה דנית) אבל זה באמת הוא

חוץ מזה ניסיתי לראות ארגו
אבל זה לא היה מעניין
אבל היו שם מלא מוכרים בן אפלק . בריאן קרנסטון ג'ון גודמן (שהוא שחקן מוכר אבל לנצח היה בשבילי דן קונר גם לא ראיתי אותו בדברים אחרים)
טייט דונובן (הוא גם הופיע בחברים ) קייל צ'נדלר וכמובן כריס מסינה

גםצופה

Member
מנהל
נחמד

וואלה לא ידעתי שיצא סרט - אני קראתי את הספר...
&nbsp
איך הסרט ? הספר קצת היה אלים בעיני...

is00

New member
מתארחים.

נתחיל מ"שומרי האוצרות" שם שוב התארח נואה וויל.

נמשיך עם "הסוכנת קרטר" שם התארחה סאמייר ארמסטרונג(אנה סטרן ב"או.סי" ואיליין ריצ'ארדס ב"תחיית המתים").

ב"האישה הטובה" היו אלה ג'ודי רייס(זוילה דיאס ב"עוזרות בית נחושות") ושרה סטיל שהמשיכה עם התפקיד של מריסה.

ונסיים עם "תיקים באפילה: התחייה" שם התארחה לורן אמברוז(קלייר פישר ב"עמוק באדמה") שהיום יש לה יום הולת, אגב, אז מזל טוב לה.

חוטהשני

New member
האם השם כריס קולפר מוכר לכם ?
האמת שלי השם מוכר בתור סופר שהוציא ספרים לבני הנוער הקשורים לאגדות (סדרה בשם ארץ האגדות...) כשחיפשתי פרטים על הספרים כדי להכניס אותם לרשימת ההזמנות ראיתי ערך עליו בויקיפדיה והתמונה שלו היתה קצת מוכרת ואז להפתעתי מצאתי שהוא בכלל הופיע בגלי בתפקיד קורט האמל

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

השבוע היה את שיר - Hello בגולדברגים

לא השיר מעפן של אדל
אלא של ליונל ר'יצי

לגמרי עשו לי תיקון בעניין

גםצופה

Member
מנהל
שיר יפה

ולא ידעתי שאת רואה את הגלודברגים - אני נטשתי אותה די מהר...

אני כמעט ולא נוטשת סדרות

אני אוהבת את זה גם כי בכל תוכנית יש שיר מפעם וגם בניגוד לסדרה חמוץ מתוק יש ממש דגש על כל מיני דברים משנות 80

(מה שגם חצי מזמן אני סקרנית לדעת עם הדברים אלו באמת קרו ליוצר ותמיד שפרק נגמר מראים קטעים של יוצר כילד)

גםצופה

Member
מנהל
יכול להיות שאתן צאנס נוסף

להגלודברגים - בכל זאת שנות ה-80 אלו שנות נעורי (אם כי מאד לא התחברתי לסדרה 'שנות ה-80'
)

למעלה