סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
היה לי שבוע מאד עמוס...

בדברים בעבודה וכל מיני אירועים שונים...
&nbsp
לכן גם בפורום לא הייתי כל כך הרבה.
&nbsp
שיהיה לכולם שבוע טוב
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
חתונה מנייר

שבוע שעבר ראיתי את הסרט במסגרת הקרנה מיוחדת יחד עם מפגש של במאי הסרט.

הסרט בעיני היה ממש מקסים ומומלץ בחום.
הגעתי לסרט בלי לקרוא עליו שום דבר - ידעתי שמדובר בסרט ישראלי יחסית חדש - אבל לא ידעתי על מה הסרט וכד'...
הסרט מדבר על בחורה עם לקות מסוימת העובדת במפעל בעירה שכוחת אל בדרום הארץ - חלומה הגדול הוא להתחתן....

הצילום של הסרט היה בעיני מיוחד ויפה (נופי מצפה רמון שובי לב), גם המשחק של השחקנים (בכל אופן אסי לוי ומורן רוזנבלט זכו בפרסים...) היה מאד יפה.

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp
&nbsp

is00

New member
השבוע...

נוח וויל(ER, "השמיים נופלים") קפץ לעוד ביקור ב"שומרי אוצרות".
דומיניק קופר(הווארד סטארק ב"קפטן אמריקה") וקורטווד סמית'(רד ב"מופע שנות ה- 70") קפצו לעוד ביקור אצל "הסוכנת קרטר".

גםצופה

Member
מנהל
אני צופה באיחור ענק

באנריל (UnReal) השחקנית הראשית נראית לי כ"כ מוכרת - אז חוץ מזה ששירי אפלבי הופיעה בתפקידי אורח בסדרות שאני רואה (כמו רופא להשכיר ואלמנטרי) וכן היא משחקת בסדרה בנות (Girls - ראיתי את הפרקים הראשונים של הסדרה ונדמה לי שהיא באמת הופיעה שם...) יש לה גם שורשים ישראליים
(אמא שלה היא ישראלית שירדה לארה"ב...)
מעניין אם היא גם מידי פעם הבליחה בגיא פינס...

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp
&nbsp

למעלה