סדרות אחרות.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
סדרות אחרות.

הפורום הזה מיועד לערוצי הסדרות שמשודרות רק ביס(דרמה, אקשן, OH, קומדי), אבל יש הרבה ערוצים אחרים שמשדרים סדרות או תכניות בתירגום לעברית שהן לאו דווקא של יס בבלעדיות. למשל CBS Drama, הויוות למיניהן ועוד.
אני רוצה להקדיש את האשכול הזה לערוצים האלה. הערוצים שאנחנו לא מדברים עליהם כאן עם 2 שאלות בלבד...
1. באיזה ערוצי נישה אחרים של סדרות(או תכניות) אתם צופים בנוסף בתדירות גבוהה?
2. באיזה תכניות(או סוגי תוכניות/סדרות) אתם אוהבים בעיקר לצפות? האם אלה טלנובלות? האם אלה תכניות ספורט? תכניות/סדרות מדע וטבע? תכניות בידור? איזה?

כמובן שאתם מוזמנים לפרט.

is00

New member
משמש דוגמא.

בחודשים האחרונים אני מוצא את עצמי צופה יותר ויותר בערוצי המדע והטבע. מה שמצחיק זה שזה לא בתכניות המדע והטבע, אלא משום מה יש לי קצת אובססיה עם הסדרות של ערוצי דיסקברי שסובבות סביב שוק מציאות. תכניות כמו "מלחמות הנדל"ן","מלחמות המחסנים" ודומיהן. אה ומעל לכל זה "מדע הטיפשות", כי זה פשוט מצחיק!

didalf

Well-known member
מדע הטפשות זה באמת מצחיק

אני גם אוהבת את מכסחי המיתוסים, נדמה לי שזה בערוץ דיסקברי.

didalf

Well-known member
מה? מכסחי המיתוסים או מדע הטפשות?

שניהם נראה לי בערוץ דיסקברי ואין לי מושג מתי. מלא זמן לא ראיתי.
מדע הטפשות זה בעיקר כל מיני אנשים נופלים נפילות נורא מטומטמות ואז מישהו מסביר את הפיזיקה מאחורי זה.
במכסחי המיתוסים הם כל פעם לוקחים מיתוס מוכר או כל מיני תרחישים שקורים בסרטים וסדרות ובודקים בכל מיני ניסויים אם זה יכול להתרחש במציאות. בד"כ זה פשוט כיפי והרבה פעמים מסתיים במשהו מתפוצץ

גםצופה

Member
מנהל
באמת אני די זונחת את ערוץ הדיסקברי...

על מכסחי המיתוסים נדמה לי שראיתי פעם איזה פרומו - אבל לא על מדע הטפשות... באיזה מקום לקחו את התוצאה של 'הפספוסים' והפכו אותו לקצת מדעי :-O

&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
האמת שכבר

שנים שלא ראיתי את ערוץ/צי ויוה...
&nbsp
פעם ראיתי - לא יודעת למה הפסקתי - אולי בגלל שהערוץ נדד למספרים גבוהים (נכון שאפשר לשמור אותו במועדפים וגם לשמור סדרה במקס...) או שלא מצאתי משהו שווה בשנים האחורנות...
&nbsp
מדי פעם אני רואה סדרות ב-CBS
&nbsp
בנוסף ל'רקדניות קטנות' שהבת שלי רואה (לא מבינה מה יש בסדרה הזאת חוץ מזלזול...) נדמה לי בערוץ הלייף טיים (שפעם כמדומני נקרא ערוץ הביוגרפיות
) יש סדרה של מחפשי האוצרות או משהו כזה - שם הם מהמרים על תכולת מחסן ורוכשים אותם ובודקים אם הסכום שהם השקיעו היה שווה את הקניה או לא....
&nbsp
&nbsp

is00

New member
אלו בדיוק תכניות המציאות שאני מדבר עליהן.

אלה שמחפשים אוצרות במחסנים, רק שהם נקראים "מכולות".

למעלה