דיון הסדרות השבועי.

is00

New member
דיון הסדרות השבועי.

עוד שבוע חלף לו. עוד 3 סדרות סיימו עונה. אם יש לכם מה להגיד על הסדרות הבאות - תרגישו חופשיים להגיב.
כמובן, תרגישו גם חופשיים להוסיף סדרות אחרות שיש לכם עניין לדון בהן בלי קשר.

is00

New member
כשגבר פוגש אישה.

הסדרה סיימה עונה ראשונה. אז מה חשבתם על העונה הראשונה של הסדרה? מצפים לעונה שנייה?
כל זאת ועוד לפה!

is00

New member
פילדלפיה זורחת.

הנ"ל סיימה עונה מס' 10. מה חשבתם על העונה העשירית? השתפרה יחסית לעונה שקדמה לה? דווקא לא? מה אתם חושבים על הסדרה? משתבחת עם השנים? מיצתה את עצמה? מה אתם חושבים על הדמויות? יש לכם דמויות מועדפות?
כל זאת ועוד - לפה.

is00

New member
הנותרים.

"הנותרים" סיימה עונה שנייה. השבוע התבשרנו שתהיה עונה שלישית שכנראה גם תהיה האחרונה של הסדרה. אז מה חשבתם על העונה השנייה של הסדרה? איך היא הייתה יחסית לעונה הראשונה שלה? הרגשתם שהיה שיפור? דווקא לא? מה התחושות שלכם לגבי ההודעה שיצאה על העונה הבאה? יש דמויות מהקאסט הראשי שאתם מקווים שלא יחזרו בעונה הבאה?
כל זאת ועוד - לפה!
&nbsp

is00

New member
חוו"ד.

לטעמי העונה השנייה הייתה יותר מוצלחת מהראשונה, אבל למרות זאת - בדומה לעונה הראשונה - היא היתה מאוד איטית ולעיתים הייתה מאוד משעממת. אחד הדברים שהכי אכזב אותי העונה זה ההופעות המצומצמות של חלק מהדמויות שמשתייכות לקאסט הראשי(אלה שמוזכרים בכתוביות תחת הקאסט הראשי). לדוגמא אני אזכיר את טום ומג. אין ספק שמדובר בסדרה איכותית, אבל אני לא חושב שהיא הרבה מעבר לזה.
האם אני שמח שתהיה עונה שלישית? כן ולא. למה כן? בגלל האיכות שלה וחלק מהדמויות. למה לא? קודם כל אני חושב שקיבלנו סוף מספיק מספק. דבר שני אני חושש מה יהיה עם הדמויות שהיו בקאסט הראשי - בעיקר אלה שהיו איתנו כבר מהעונה הראשונה ולטעמי הדמויות שהוספו העונה לסדרה לא היו ממש מעניינות, ולא אהבתי שהן קיבלו הרבה זמן מסך על חשבון אלה שמלוות אותנו מהעונה הראשונה, אז אני חושש מה יהיה בעונה הבאה. בעיקר אם הסדרה עדיין תתרחש ב"מירקל".
בכל מקרה, כמו שכבר ציינתי - לעונה הבאה אני אחזור רק לצפייה ברצף. אין מצב שאני אנסה לצפות בה משבוע לשבוע.

גםצופה

Member
מנהל
האם היא באמת טובה ?

ראיתי את הפרק הראשון של העונה הראשונה וכ"כ השתעממתי מהסדרה... לא ידעתי שיש פה בפורום 'חסידים' של הסדרה...

is00

New member
איכותית. ולעיתים גם מצליחה להיות טובה.

בכל מקרה אני לא חושב שכל הסדרות האיכותיות הן טובות או שכל הסדרות הטובות הן איכותיות.

&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
אולי אנסה לתת לה צאנס בשידור החוזר...

יש באמת יתרון לצפייה ברצף...

הלדיל

New member
מה ההגדרה שלך לסדרה איכותית?

הדבר הטוב היחיד שם הוא השחקנים ובמיוחד כל הסיקוונס בכיתה במהלך טכס האבל. חבל שלא היה יותר מזה. כאדם שצפה ב-"שובר שורות", אני יכול לומר כי הסבלנות שלי יכולה לסבול מעט איטיות אם יש משהו באופק ואם הרעיון מעניין. קשה מאד לעשות משהו מעניין עם הרעיון של אובדן שלא נראה בסדרות אחרות ו-'הנותרים' לא עושה את זה מספיק טוב לטעמי.

is00

New member
מה ההגדרה שלי לסדרה איכותית...

סדרה ששמה בעיקר דגש על דמויות, משחק וכתיבה... איכותית מכל דבר אחר.
לצערי זה לא תמיד אומר שהיא מצליחה גם להיות מעניינת מבחינה עלילתית או לשמור על העניין בה מצד הצופים. כאן מגיע ההבדל בין סדרת איכות לסדרת מופת.

למעלה