דיון הסדרות השבועי

is00

New member
דיון הסדרות השבועי

עוד שבוע נגמר.עוד 4 סדרות סיימו עונה. אם יש לכם מה להגיד על הסדרות הבאות - תרגישו חופשיים להגיב.
כמובן, תרגישו גם חופשיים להוסיף סדרות אחרות שיש לכם עניין לדון בהן בלי קשר.

is00

New member
רגעים קטנים של אושר.

הסדרה סיימה עונה ראשונה לפני שבועיים. אז מה חשבתם על העונה הראשונה של הסדרה? מצפים לעונה שנייה?
כל זאת ועוד לפה!
&nbsp

סדרה מצוינת

&nbsp
אנדרייטד באופן קיצוני.
סיימתי לראות אותה כבר לפני חודש ומעלה בVOD וישר רצתי לאינטרנט להשתתף בהילול הסדרה והופתעתי לגלות שהסדרה קיבלה ביקורות פושרות עד קרירות.
&nbsp
ממליץ לאוהבי לואי ו-man seeking woman(כשגבר פוגש אישה) והחדות והארס של נאומי הסיום של ליאור שליין בגב האומה.

is00

New member
משפחה וצרות אחרות

הנ"ל סיימה עונה רביעית. מה חשבתם על העונה הרביעית? השתפרה יחסית לעונה שקדמה לה? דווקא לא? מה אתם חושבים על הסדרה? משתבחת עם השנים? מיצתה את עצמה? מה אתם חושבים על הדמויות?
כל זאת ועוד - לפה.

is00

New member
צוות עקרב.

הסדרה סיימה עונה ראשונה וכבר השבוע מתחילה העונה השנייה. אז מה חשבתם על העונה הראשונה של הסדרה? מצפים לעונה שנייה?
כל זאת ועוד לפה!

shulak14

New member
מאד אוהבת את צוות עקרב

שמחה שממשיכים מיד לעונה שניה והצוות כולו נשאר.

מאד מפריעות לי כל ההפסקות בסדרות.

בעיקר כשזה קורה באמצע עונה בגלל חגים שם או פה.

is00

New member
החוו"ד שלי.

לאורך העונה כבר כתבתי לא מעט על הסדרה, אז אני אקצר.
&nbsp
בסה"כ סדרת מתח משובחת, אבל אני מדגיש - מבחינת המתח. מבחינת כל השאר... נתחיל בזה שהסדרה יותר מדי מופרכת לעיתים. הרבה בגלל עלילות הזויות ומופרכות. הדמויות בסה"כ לא רעות, אבל אני עדיין מחזיק בדיעה שפייג' והבן שלה מיותרים בקאסט הראשי של הסדרה! אני די משוכנע שמריץ הסדרה והכותבים שלה מודעים לזה, אבל הם מנסים למכור לנו שזה לא נכון על ידי כתיבת עלילות שכביככול בלי פייג' או הבן שלה לא ניתן לקדם אותם, ללא קשר לכך שהיא מושא האהבה של וולטר. אפרופו וולטר גם הדמות שלו לא ממש מעניינת. לעומת זאת הפי, טובי ואפילו סילבסטר הן דמויות הרבה יותר מעניינות ומשעשעות.
את מערכת היחסים בין וולטר לפייג' אני לא ממש אוהב כי היא פשוט מרגישה מאולצת מדי וכפויה מדי. אני כבר מעדיף את מערכת היחסים שבין קייב לוולטר. וכמובן מערכת היחסים הכי מעניינת היא זאת שבין הפי וטובי. מעניין לאן זה יילך בעונה השנייה, אחרי ההברזה של טובי מהדייט הראשון שלו עם הפי.

מעבר למערכת היחסים ביניהם מעניין אותי מה יהיה עם מייגן - אחותו של וולטר.
אה ואני גם אגיד שבסה"כ הכתיבה בסדרה לא רעה.
&nbsp
ולסיום חייבים לשבח לטובה את הכימיה בין הקאסט הראשי בסדרה.
&nbsp
לעונה השנייה ברור שאני אחזור, אבל אני לא םוסל את האפשרות שהמופרכות של הסדרה תשבור אותי באיזה שלב. בדיוק כמו שקרה עם "מחסן סודי 13", "Touch", "מהפיכה" ועוד כמה.

חוטהשני

New member
המופרכות שלה היא מה
שבעצם גרמה לי להחליט מראש לא לראות אותה...
היו כמה פעמים לאורך העונה - כשקראתי את סיכומי הפרקים שלך ואמרתי שאולי פספסתי כאשר ויתרתי עליה מראש - ואז כשקראתי את התקציר על הסדרה הבנתי שהיא לא בשבילי... (נדמה לי שמאותה סיבה לא אתחבר ל'מגע' ולכן אני תמיד מוותרת מראש על השידורים החוזרים שהיו לסדה...)
&nbsp

is00

New member
ג'וני ואבירי הגליל.

הסדרה סיימה עונה ראשונה. עד כה לא נראה לי שיצאה הודעה לגבי עונה שנייה. מקווים לקבל הודעה על עונה שנייה?דווקא לא? מה חשבתם על סדרת המקור הזאת של יס?
כל זאת ועוד לפה.

LeRanch

New member
מעפנה לחלוטין

פרשתי באמצע העונה. אין עלילה, אף דמות לא מעניינת, פשוט רכבו על גל "סדרה עם מלא סקס" ויצא פלופ בעיניי.

is00

New member
הקומיקאים.

הסדרה סיימה עונה ראשונה ויחידה. האם מישהו צפה בה? ואם כן... אז מה חשבתם על הסדרה? מאוכזבים שאין עונה שנייה?
כל זאת ועוד לפה!

למעלה