השבוע בערוצי הסדרות 22-28/11/15

is00

New member
השבוע בערוצי הסדרות 22-28/11/15

את השידורים היומיים הקבועים תעלה המנהלת.

בשרשור זה יכולים להופיע ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל
-ים נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים.

עוד הודעה אחת... בהתחשב בתנועה הכמעט לא קיימת בפורום - מהשבוע הבא, אני אפסיק לפתוח אשכול כל שבוע, אלא אפתח אשכול אחד בו אני אשתמש עד שהוא יעבור לעמוד הבא - לא משנה כמה זמן זה ייקח.

is00

New member
ראשון-שלישי 22-24/11/15 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – גרייסלנד – עונה 3 פרק 10.
22:00 – משפחה וצרות אחרות – עונה 4 פרק 8(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 - חוצה את הקווים – עונה 3 פרק 10.
22:50 – בקסטרום – פרק 6.

YES OH
22:00 - אימה אמריקאית – עונה 5 פרק 7.
22:50 – The Knick - עונה 2 פרק 4.

יום שני –

YES DRAMA
21:15 – האנטומיה של גריי – עונה 12 פרק 8.
22:00 - אימפריה – עונה 2 פרק 4.

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – פרק 22(פרק אחרון לעונה).
22:50 – החץ – עונה 4 פרק 2.

YES OH
22:00– הומלנד – עונה 5 פרק 8.
22:50 - המתים המהלכים – עונה 6 פרק 7.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – עונה 2 פרק 8.
22:00 - האישה הטובה – עונה 7 פרק 8.

YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 11 פרק 8.
22:45 – הרשימה השחורה – עונה 3 פרק 5.

YES OH
22:00 – דול ואם – עונה 2 פרק 1.
22:30 – כשגבר פוגש אישה – פרק 8.

is00

New member
צוות דול ואשת העקרב.

"צוות עקרב" - מפתיע. הם סיימו עונה עם סיום סגור. אולי מישהו בטלוויזיה האמריקאית סוף סוף הבין שלא חייבים לסיים כל עונה עם "קליפהאנגר"? אז הפרק... כרגיל היה מופרך להחריד, אבל החלטתי להתחיל לקחת את הסדרה ברצינות הראויה לה - משמע לא ברצינות, אלא לחשוב עליה כסוג של מד"ב. כמו שבוע שעבר היה מאוד אינטנסיבי. קצת היה חבל שלא ראו את אחותו של וולטר גם בסוף. פייג', כמובן, לא עזבה.
הפי הראתה המון רגשות ואישיות בפרק ואהבתי את זה. עכשיו השאלה היא מתי זה ייקרה עם יתר הדמויות. ציון :8.

"האישה הטובה" - פרק מוצלח, אבל עם עלילות ממוחזרות. גרייס הייתה משעשעת. לאיליי אכן יש רומן חדש כנראה. היה קצת מרענן לראות את העלילה המשפטית בלי אלישיה וגם הצליחו לתת עוד סיבה טובה לנוכחות של דיאן וקרי בפרק. המשפט עצמו... לא היה באמת מעניין, אבל הוא כן הקרין משהו על האישיות של דיאן. העלילה של איליי הייתה קצרה וקולעת. היא גם המשיכה להחזיר את איליי ל...תלם. העלילה של אלישיה הייתה סבירה, אבל גם מאוד ממוחזרת. ציון: 8.

דול ואם -אני לא אכתוב הרבה על הפרק. אני רק אומר שהוא עבר בצורה מאוד איטית ולא הכי מעניינת. גם לא חשבתי שהיה יותר מדי הומור מוצלח במהלך הפרק, והאמת הפרק לא היה כזה מעניין. אני גם אהיה כנה - הסיבה היחידה שחזרתי לעונה השנייה היא אמילי מורטימר ולא הסדרה.
ציון:5.

is00

New member
תמיד כדאי לנסות.

מה יהיה אח"כ...זה כבר תלוי בך.

אבל איך היא שם?

היום בבוקר שמתי ערוץ 1 של סרטים ופתאום ראיתי שם את אמילי
והצטערתי שלא ידעתי את זה מראש כי אז הייתי מקליטה ורואה רק את הקטעים שלה

ואני לא חושבת שבסדרה אני אוכל לראות רק את קטעים שלה
אז אני מתלבטת ואתה לא עוזר לי

is00

New member
אמילי משחקת את עצמה בסדרה, אז מקנזי מקהייל היא לא.

בכלל כל הסדרה היא סדרה שנוצרה ונכתבה על ידי אמילי ואחת מהחברות הקרובות שלה, שהן גם מככבות בה ומגלמות את עצמן. עד רמה מסויימת.

אני לא יודעת אם אני אוהבת רק בגלל מקנזי

זאת אומרת יש בשחקנים שאני אוהבת לא בגלל הדמות אלא בכל דבר שהם יעשו אני אהנה מהם
כמו ג'וליה לואיס דרייפוס אבל את ויפ הפסקתי לראות כי כל שאר הצוות היה מעצבן

בכל אופן נראה לי אני אתן לזה צ'אנס עכשיו השאלה מתי יס ישדרו את זה מהתחלה

is00

New member
רביעי-שבת 25-28/11/15 בערוצי הסדרות.

YES DRAMA
21:15 - מאהבות – עונה 3 פרק 3.
22:00 – ג'וני ואבירי הגליל – פרק 13(פרק אחרון).

YES ACTION
22:00 - סוכני S.H.I.E.L.D – עונה 3 פרק 8.
22:45 – דוקטור הו – עונה 9 פרק 8.

YES OH
22:00 – הכי גרועים שיש – עונה 2 פרק 4.
22:30 – הקומיקאים – פרק 12.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 2 פרק 7.
22:00 – מלכות הצעקה – פרק 6.

YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 8 פרק 3.
22:45 - אלמנטרי – עונה 4 פרק 3.

YES OH
22:00 – פילדלפיה זורחת – עונה 10 פרק 8.
22:25 – הליגה – עונה 6 פרק 8.

יום שישי

YES OH
22:00 – הנותרים – עונה 2 פרק 8.

יום שבת –

YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 3.

YES OH
22:00 – שטיסל – עונה 2 פרק 5.

YES COMEDY
18:15 – הגולדברגים – עונה 3 פרק 4.
19:05 - משפחה מודרנית – עונה 7 פרק 4.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 9 פרק 9.
19:55 - קרב הליפסינק – פרק 15.
21:50 – הכריש – פרק 5.

is00

New member
הסוכנים וההכי גרועים.

"סוכני ש.י.ל.ד" - אז מתברר שרוזלין היא לא "היידרה", אלא רק עוד מישהי שהולכה שולל על ידי "היידרה". לא רק זה גם מתברר ש"היידרה" היא רק גילגול של משהו הרבה יותר עתיק. מעניין מה השם של האירגון הזה. פיץ' וסימונס עשו את זה - הם חלקו נשיקה. אפשר להגיד מזל טוב, נכון? העלילה שהתרחשה בימל"א הייתה מעניינת, אבל לא ברור לי משהו... חשבתי שלשמן הדגים אין השפעה על הנוטלים אותו, אלא אם יש בדם שלהם את ה...פוטנציאל להפוך ל"איניומנס". פספסתי משהו? כעת אני תוהה מה בדיוק מנסים להשיג ב"היידרה"? לגייס את כולם למטרה שלהם? בכל מקרה היה פרק מוצלח בסך הכל, למרות שלפעמים היו לו בעיות בזרימה שלו. אה והיה משעשע לראות את האנטר חוזר על הדברים של דייזי כדי להתחזות לאיש מערכות. ציון: 7.

"הכי גרועים שיש" - לא היה פרק מוצלח, אבל היה פרק סביר פלוס. הקטע הכי משעשע בו, ללא ספק, היה הקטע של גרטשן והלקוחות הראפרים שלה במסעדה. הוא הצליח לחלץ ממני כמה פרצי צחוק לא רעים. העלילות של אדגר ושל לינדזי לא היו מעניינות מדי. לעלילה של ג'ימי והסופר היו קטעים טובים יותר וטובים פחות, אבל היא שוב הראתה כמה ילדותי ג'ימי(לא שלגרטשן חסר). בסך הכל היה פרק מספק. ציון: 7.

הלדיל

New member
לגבי השמן,

אנחנו יודעים מהעונה השנייה שהידרה נמצאים שנות אור אחרי כתות בנות זמננו בתחום שטיפת המוח. אז התהליך הוא דו-שלבי: קודם מעוררים את הלא-אנושי אצל החטוף, ואם זה עבד, שוטפים לו את המוח עד שהוא הופך לסוכן הידרה מן המניין. דייזי לא תהיה מרוצה שהיא תשמע על זה. הידרה נמצאים שנות אור לפניה בהקמת כח משימה של לא-אנושיים והכל באשמתו של ד"ר גארנר.

למעלה