דיון הסדרות השבועי.

is00

New member
דיון הסדרות השבועי.

עוד שבוע נגמר ואיתו סיימו סדרה אחת את דרכה ואחרת עונה.. אם יש לכם מה להגיד על הסדרות הבאות - תרגישו חופשיים להגיב.
כמובן, תרגישו גם חופשיים להוסיף סדרות אחרות שיש לכם עניין לדון בהן בלי קשר.

is00

New member
מכת המחץ.

אחרי 4 עונות הסדרה סיימה את דרכה השבוע..השמועות אומרות שמתכננים סרטי קולנוע שימשיכו אותה, אבל נעזוב את זה. אז מה חשבתם על העונה ה-4 והאחרונה של הסדרה? שמחים שבוטלה? מאוכזבים? מה דעתכם על הדמויות? מה אתם חושבים על הסדרה עצמה? השתבחה עם השנים או לא?
כל זאת ועוד - לפה.

LeRanch

New member
אני נהניתי ממנה אבל הסוף היה מאכזב

שתי העונות הראשונות היו מצוינות, ממש אקשן מוצלח ולוקיישנים יפים לצילומי הפרקים. העונה השלישית ירדה קצת ברמה, אבל העונה הרביעית הייתה ממש מעפנה ולא מוצלחת לדעתי. לא אהבתי את העלילה העונתית בכלל.
ובואו נדבר על זה שכל בוס אי פעם של מייקל ודמיאן מת במהלך הסדרה!!!! מה זה?

ועוד תיקונצ'יק - הסדרה לא בוטלה, הוחלט לסיים אותה מבעוד מועד. אני אשמח אם היא תחזור בתור סרט קולנוע, כל עוד הוא יהיה מוצלח יותר מהעונה האחרונה.

is00

New member
האיש האחרון בעולם.

הנ"ל סיימה עונה ראשונה. אז מה חשבתם על העונה הראשונה? מה אתם חושבים על הדמויות והסדרה בכלל?
כל זאת ועוד - לפה.

is00

New member
שרדתי 4 פרקים.

אחריהם פרשתי.
לטעמי העסק פשוט לא עבד.
גם כל השטות הזאת של..."האדם האחרון בעולם" כשבמשך כל פרק נוסף שראיתי הגיע עוד איש ועוד אישה... אולי פשוט תשנו את השם ל"האנשים האחרונים בעולם" או "השורדים האחרונים בעולם"?
אגב בסוף העונה הראשונה סך "הניצולים" עמד על כמה?

Reutk

Active member
תשובה.

שמונה. 4 נשים 3 גברים ופרה אחת.
ואני מסכימה איתך שזה הרס את הסדרה. הפרק הראשון שלה היה הכי מעולה בי-פאר אחר כך, היא סתם הפכה לסדרה רגילה על אנשים ומערכות היחסים ביניהם.

לא ראיתי את הסידרה

אבל אם באמת היא היתה כוללת רק אדם אחד......יש מישהו שהיה יושב לראות סידרה עם משתתף אחד ויחיד? לאן בדיוק זה יכול היה ללכת?

is00

New member
בדיוק! זה משהו שמההתחלה לא היה צריך לקרות.

או לפחות לא היו צריכים לתת את השם הזה לסדרה.

גםצופה

Member
מנהל
התלבטתי אם לראות את הסדרה...

כי היא נשמעה על הנייר דווקא נחמדה - אבל לאור ניסיון של כמה סדרות בעבר - ובעיקר חוסר זמן משווע החלטתי לפרוש ממנה מראש...

למעלה