היום 21/10/2015

גםצופה

Member
מנהל
היום 21/10/2015

האמת שחוץ מזה שיש לי איזה מפגש היום לא הייתי מודעת שמשהו עומד מאחורי התאריך - אבל התברר שבסרט השני בסדרת הסרטים 'בחזרה לעתיד' מרטי וחבורתו מגיעים עם מכונת הזמן לעתיד - לשנת 2015 - לתאריך 21/10/2015...

אצלנו בעיר מקרינים את הטרילוגיה בכיכר העיר וראיתי גם בחדשות התייחסות לעניין

ופה בפורום בואו נשרשר סדרות שאתם מכירים שעסקו בחזרה לעתיד/עבר מכונות זמן ועוד... (קליפים/קטעי וידאו יתקבלו בשמחה)

גםצופה

Member
מנהל
לדיון/שרשור לדעתי

זה לא משנה - אם כי אני חושבת שליס יש בהחלט מבחר סדרות המתאימות לשרשור

is00

New member
אני אתן כמה...

מיס:
"פלאש פורוורד" ו"בית הבובות"(בפרקים האחרונים של הסדרה) הן אלו שאני יכול לחשוב עליהן. בנוסף ב- THE OC הייתה קפיצה קדימה בסוף העונה. זה נחשב?
&nbsp
בכלל...
אחת הסדרות האהובות עלי - "זינוק לאתמול".
אני אנסה להיזכר בעוד, כי אני בטוח שיש.

גםצופה

Member
מנהל
על מה היה פלאש פורוורד ?

ולגמרי פרחה ממני הסדרה 'זינוק לאתמול'...

is00

New member
קצת קשה להגיד.

אבל אני אנסה... על אירוע גלובאלי שמתרחש יום אחד במסגרתו כל האנשים בעולם מאבדים את ההכרה לכמה דקות, במסגרתה הם רואים אל תוך העתיד, כמה חודשים קדימה. אחרי שזה מסתיים מתחילה חקירה מקיפה של התופעה בניסיון להבין אותה, כדי למנוע מזה לקרות שוב, בגלל הכמות הרבה של אנשים שנהרגו בגלל זה.

didalf

Well-known member
ד"ר הו כמובן

ואממ אני לא יודעת אם הרומן נחשב כי אין בה בדיוק מסע בזמן, אבל העלילה מתרחשת בכמה זמנים שונים במקביל.
&nbsp
ואני לא אוהבת סדרות מד"ב אז לא עולות לי עוד דוגמאות.
(אני לא רואה ד"ר הו, אבל ראיתי פה ושם עם אח שלי, סדרה הזויה).

גםצופה

Member
מנהל
סדרות/סרטים על מסע בזמן

הן פחות נוראיות ממד"ב...
גם אני לא ממש אוהבת לראות מד"ב.

גםצופה

Member
מנהל
אז ככה....

האמת שרציתי להוסיף סרטונים אבל מחוסר זמן בסוף לא התעמקתי עם זה.

בכל אופן אני מאד אהבתי את העניין של חזרה בזמן - כל עוד לא עשו את זה בצורה אלימה מידי...

בתור ילדה מאד אהבתי את 'מנהרת הזמן' ששודר, כמדומני, מספר פעמים במהלך הקיץ בטלויזיה החינוכית...

דני הוליווד גם עשתה מסע בזמן - באמצעות מזוודה ואני סה"כ אהבתי את הסדרה - גם את העונה השנייה, ששודרה ביס לפני כמה זמן. עכשיו, אגבף משודרת שוב העונה הראשונה של הסדרה.

הסדרה 'זרה' גם מתארת מסע בזמן - כאשר המעבר לעבר/הווה מתרחש ע"י מעגל אבנים
באנגליה יש כמה מעגלי אבנים שהם מימי קדם ולא ידוע בדיוק למה הם שימשו - ובספר 'נוכרייה' (הסדרה 'זרה') הוא היווה מקום דרכו קלייר עברה לעבר...

didalf

Well-known member
מנהרת הזמן זה לא סדרת ספרים?

אהבתי לקרוא את זה כשהייתי קטנה.
&nbsp
אה נכון דני הוליווד
את העונה השניה כבר לא ממש ראיתי אני חושבת.

גםצופה

Member
מנהל
מנהרת הזמן זאת סדרה משנות ה-60...

ששודרה המון גם בטלוויזיה החינוכית..
אני די בטוחה שנתקלת בה

didalf

Well-known member
אה לא מכירה

הייתה גם סדרת ספרים ישראלית באותו שם שאהבתי לקרוא כשהייתי קטנה על שני ילדים שכל הזמן חוזרים דרך איזה מנהרת זמן לעבר לכל מיני אירועים בהיסטוריה של מדינת ישראל.

גםצופה

Member
מנהל
הספרים הם של גלילה רון פדר...

אני יודעת שלמרות שהם מנוקדים גם בני נוער אוהבים לקרוא אותם, כולל כאלה שכבר קוראים ספרים מורכבים יותר...

למעלה