ספטמבר 2015 בערוצי הסדרות וה-VOD של yes

LeRanch

New member
אחים לנשק

כל פרקי הסדרה זמינים ב-yes Binge ב-yes VOD החל מה-2/9

לכבוד ציון 70 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה, יעלו ל-yesBinge כל הפרקים של המיני סדרה מבית HBO, זוכת גלובוס הזהב, המבוססת על ספרו של ההסטוריון סטפן אמברוז, ואשר הופקה על ידי סטיבן ספילברג וטום הנקס ובמרכזה דמותו של מייג'ור ריצ'ארד וינטרס, בגילומו של דמיאן לואיס ("הומלנד").

הסדרה מספרת את סיפורה של פלוגה ה' (המכונה פלוגת איזי) ברג'ימנט 506 של הדיויזיה המוטסת ה-101, במהלך מלחמת העולם השניה, החל מהאימונים בארה"ב, דרך הקרבות החשובים באירופה – הפלישה לנורמנדי, קרב ארנהם, והקרב על הבליטה – דרך הלחימה באוקיינוס השקט, כניעתה של יפן וסיום המלחמה.

is00

New member
עוד חודש רגוע.

אני מתכנן לצפות רק ב"חמוץ מתוק" ובאמי בספטמבר. אה אולי גם בפרק עם מייזי ויליאמס בדוקטור הו, אם זה יהיה ב- 2 הפרקים הראשונים של העונה.

LeRanch

New member
אזור הדיונים

באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

גםצופה

Member
מנהל
חשבתי

לראות את ג'וני ואבירי הגליל - אבל הפירוט על הסדרה לא ממש מושך אותי...
נראה לי שחוץ מהאנטומיה אין עוד משהו שאראה - אבל הכל פתוח

מהחדשים אולי אנסה את הקומיקאים (למרות שלא בטוח שאתחבר..) ואולי את אחים לנשק - למרות שההפקות האחרונות של סטיבן שפילברג לא היו בעיני משהו...
&nbsp
המון תודה שהעלת את כל השרשור הזה
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
כמובן ששכחתי את

הירושה... כרגע אני רואה את העונה הראשונה של הסדרה

LeRanch

New member
קחי בחשבון שני דברים

הקומיקאים בוטלה אחרי העונה הראשונה שלה ואחים לנשק היא סדרה מ-2001 (והיא מצוינת).

גםצופה

Member
מנהל
יש לעתים יתרון לסדרה של עונה אחת...

היא פחות נגררת - וזה שאחים לנשק ותיקה זה דווקא טוב בעיני

מצד שני אני רואה שזה רק בבינג'

LeRanch

New member
חודש רגוע מבחינתי

אצפה בטקס האמי, האנטומיה של גריי, ג'וני ואבירי הגליל ודוקטור הו (באותו יום כמו בריטניה, סחטיין ל-yes!).
שאלה ליודעי דבר - איפה סדרת הבת של המתים המהלכים?

הלדיל

New member
שאלה

ביום שני מוזכרת הסדרה "כמעט מלכותיים". האם אפשר לקבל תיאור קצר על מה הסדרה? זה לא נמצא ברשימת הסדרות למעלה ואני לא חושב שזה שודר אי פעם ביס.

גםצופה

Member
מנהל
אופס... התכוונתי כמובן ל'כמעט מלכותיים'

&nbsp
מתלבטת אם להתאמץ לראות אותה - למרות שהיא בהחלט מסקרנת...
&nbsp

היחידה ששמעתי עליה משהו חיובי

זו פארגו. אתן צ'אנס לפחות לפרק הראשון ונראה משם.
מישהו צפה ויכול לחוות דעה אם שווה או לא?

LeRanch

New member
מומלצת מאוד!

צפיתי בעונה הראשונה ברצף לפני כשנה ונהניתי מאוד, היא מתאימה רק לצפיית binge לדעתי. קאסט מעולה ועלילה נהדרת.

למעלה