סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות(בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

LeRanch

New member
ממליץ על הסרט "מיתה טובה" הערב ב-yes קולנוע ישראלי ב-22:00

כחלק מחגיגות יום ההולדת של זאב רווח, ישודר הסרט "מיתה טובה" בהשתתפותו, כשלצידו מככבים אילן דר, רפי תבור, עליזה רוזן ולבנה פינקלשטיין.
מדובר בקומדיה שחורה על חבורת קשישים בדיור מוגן שעוזרים לחברם הגוסס למות באמצעות המתת חסד, ואז הם מקבלים בקשות דומות מאנשים נוספים.
סרט מקסים, נוגע ללב ומשעשע ביותר בהתחשב בנושא שעומד במרכזו. בשנה שעברה הלכתי לסרט כלשהו (לא זוכר איזה, אולי שומרי הגלקסיה) והיה טריילר לסרט הזה וממש רציתי לראות אותו אבל לא יצא, אז אני שמח שהוא הגיע מהר ל-yes (הוא זמין ב-VOD ולכן צפיתי בו היום בצהריים). מומלץ בחום!!

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

חוטהשני

New member
השבוע יצא לי להתקל בסרטים
בכמה דמויות שהכרתי מהסדרות...
&nbsp
בסרט "להציל את מיסטר בנקס" זיהיתי את בראדלי ויטפורד הלא הוא פט 'מאישה לראווה'.
&nbsp
וראיתי השבוע במקס סרט שהקלטנו מזמן - 'סיפור סינדרלה' המקסים (ראיתי אותה כבר כמה פעמים אני חושבת שזה אחד העיבודים הכי מוצלחים לסינדרלה...) והיתה שם מישהי צעירה אבל ממש מוכרת ולא הבנתי מאיפה - עד שחזרתי לראות את שמות השחקנים
וזהתי בשמות את השם ג'ולי גונזלו - מי ששיחקה את פמלה מהסדרה דאלאס 2012 :-0
היא אולי לא ממש דומה לעצמה (ולכן לא מהר קלטתי שזאת השחקנית שמשחקת את פמלה - אבל משהו בהבעות שלה היה ממש מוכר
)
&nbsp

is00

New member
והשבוע...

בפרק השבועי של "גן חיות" (ZOO) התארחו 2 פרצופים מוכרים... סטיבן קאלפ(אדוארד טרומן ב"מהפיכה", רקס ואן דה 'אמפ, "עקרות בית נואשות". הבעל של ברי, אם שכחתם) וקארל לאמבלי(אם ראיתם בתחילת שנות ה-2000 את "זהות בדויה" אתם אולי תזכרו אותו מהתפקיד של מרקוס דיקסון).

is00

New member
ותוספת מאוחרת...

בסרט "ג'ון וויק" הופיעו הפרצופים הבאים... אדריראן פליקי(ברברה "בובי" מורס, "סוכני שיל"ד), אלפי אלן(ת'יאון גרייג'וי/ריק, "משחקי הכס"), איאן מקשיין(אנדרו פיני, "ריי דונובן", אל סוורנג'ן, "דדווד"), בריג'ט רגאן(דוטי, "הסוכנת קרטר". רוז, "ג'יין הבתולה") ולאנס רדיק(סדריק סמואל, "הסמויה").

is00

New member
כן. דניאלס.

עכשיו גם נזכרתי שקלארק פיטרס ששיחק את הבלש לסטר פרימון ב"הסמויה" גם הופיע בסרט לכמה דקות.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)

למעלה