סופשבוע הגיע

גםצופה

Member
מנהל
תוכניות לסופשבוע

איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)|קול

בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
&nbsp
&nbsp

גםצופה

Member
מנהל
מאיפה הם מוכרים לי

נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך

&nbsp

WatchMeWatchYou

New member
צפיתי היום בפרקים הראשון והשני לעונה 3 של עוזרות בית נחושות

כי הכל מוקלט ואין זמן לצפות בזמן אמת...
בקיצור, ראיתי את אלק מאפה שמשחק בהוחלפו בלידתן את רנזו.
ואם כבר הוחלפו בלידתן, גם ג'יל מריני (ששיחק את אנג'לו) משחק בעוזרות בית נחושות

&nbsp
ובפרק הראשון לעונה החדשה של בתוך הבועה שיחקה קיילי בנבורי ממסובך. לקח לי כמה דקות להבין מאיפה אני מכירה אותה..

גםצופה

Member
מנהל
נדמה לי שגם אני ראיתי אגל אנג'לו

בעוזרות בית נחושות

&nbsp
אם כי כבר הפסקתי לראות את הסדרה....

is00

New member
השבוע היו המון פרצופים מוכרים, אבל...

היו כל כך הרבה, ואני די בטוח שרובם מוכרים בגלל שהם פשוט מתארחים בהמון סדרות שיצא לי לצפות בהן ולא כחלק מהקאסט הראשי או המשני, אז נסתפק באלה שיותר מוכרים...

אבל קודם נזכרתי שבפרק הראשון של העונה השנייה של "בלש אמיתי" התארח דיוויד מורס(סגן טרי קולסון ב"טרמה" ומייק הולסנסקי בסדרה "האק" ששודרה כמה פעמים ב- CBS DRAMA) בתפקיד אביה של הדמות שמגלמת רייצ'ל מקאדמס.

מעבר לזה בסרט "עיר החטאים::עלמה להרוג" היה אפשר לזהות, כמה פנים מוכרות, למשל דניס הייסברט שאולי תזכרו אותו כהנשיא דיוויד פאלמר ב"24" או מהתפקיד של ג'ונאס בליין בסדרה "היחידה". גם היה אפשר לראות שם את ג'רמי פיבן שאולי תזכרו אותו מ"הפמליה" שם הוא שיחק את ארי גולד. ב"מר סלפרידג'"(שיס שידרו עונה אחת ממנה ואז כנראה החליטו שזה הספיק להם) הוא משחק את הארי סלפרידג'.

גםצופה

Member
מנהל
שירים מסדרות

פינה בה תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
&nbsp
&nbsp

למעלה