יום הולדת שמח

גםצופה

Member
מנהל
יום הולדת שמח

שרשור ימי הולדת לשחקנים אשר נולדו השבוע.
אתם גם מוזמנים להוסיף ימי הולדת שלא שמתי לב אליהם.
כמו כן כל אחד מהפורום, החוגג השבוע יומהולדת מוזמן גם להשתתף בשרשור

גםצופה

Member
מנהל
לגאיה טראוב

בת 27.
היא שיחקה בסדרה 'דני הוליווד' (בעונה הראשונה את דניאלה לוין ובעונה השנייה את עפרה הראל...)

גםצופה

Member
מנהל
לג'פרי דונובן

בן 47.
ג'פרי גילם את מייקל וסטון בסדרה 'סוכן מחוק' וכן את הפרקליט ויליאם אייברס, בסדרה ג'ורדן

is00

New member
למאלין אקרמן.

בת 37 היום.
אולי ראיתם אותה בסדרה "הקאמבק" בתפקיד ג'ונה מיליקן. אולי דווקא בהופעות האורח שלה כאמא של טסה בסדרה "פרוורי הגיהינום". היא גם שיחקה בסיטקום ששרד רק עונה אחד ושודר ב"יס" בשם Trophy Wife, שלצערי השם העברי שלו ברח לי, כרגע..

is00

New member
לסמנת'ה מאטיס.

בת 45 היום.
&nbsp
היא שיחקה בעונה הראשונה של "בתוך הבועה" בתפקיד ד"ר אליס קאלברט(אמא של נורי), אז אולי תכירו אותה משם.

גםצופה

Member
מנהל
ללינה דנהאם

בת 30.
דנהאם היא היוצרת, התסריטאית והמפיקה של הסדרה הקומית "בנות". היא מופיעה בסדרה בתפקיד הראשי (האנה הורבאת') והייתה מועמדת לארבעה פרסי אמי על משחק, בימוי וכתיבה. דנהאם וזכתה בשנת 2013 בפרס גלובוס הזהב לשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית.

is00

New member
ל- Iwan Rheon.

בן 30 היום. אין לי מושג איך מבטאים את השם שלו אז נסתפק באנגלית. אולי תזהו אותו מהתפקיד של רמזי בולטון ב"משחקי הכס".

is00

New member
להאנטר פאריש.

בן 28 היום. הוא שיחק לאורך הסדרה "העשב של השכן" את סיילאס.
הוא גם התארח בכמה פרקים של "האישה הטובה" וגם של "חסידות פו".

is00

New member
לאינדירה וורמה.

בת 42 ביום. אולי תזהו אותה מהתפקיד של איליריה חול(Sand) ב"משחקי הכס". אולי דווקא תזכרו אותה מהעונה הראשונה של לות'ר בה היא שיחקה את אישתו של ג'ון לות'ר - זואי.
אולי בכלל תזהו אותה דווקא מהסדרה - "רומא" בה היא שיחקה את ניובי(Niobe).

is00

New member
לטים רות'.

בן 54 היום.
אולי תזהו אותו מהסדרה המנוחה "שקר לי" ששודרה ביס.בה הוא שיחק את התפקיד הראשי של ד"ר קאל לייטמן.או אולי דווקא מהקריירה הקולנועית העשירה שלו.

גםצופה

Member
מנהל
לתומר שרון

בן 45
&nbsp
תומר גילם בסדרה 'דני הוליווד' את חיים הראל

למעלה