הסדרות החדשות של חורף 2013

LeRanch

New member
הסדרות החדשות של חורף 2013

קבלו בבכורה בלעדית את הפרסומת החדשה של ערוצי הסדרות של yes שמציגה את כל הסדרות החדשות שיעלו בחורף הקרוב על המסך שלכם, וכוללת חשיפה לשתי סדרות חדשות שטרם פורסם שנרכשו -
The Following, באנשי, החץ, אלמנטרי, וגאס, Revulotion, היפה והחיה, קאלט, יומני הרופא הצעיר, יומניה של קארי בראדשו, בן וקייט, האמריקנים ושתי הסדרות החדשות - The Fall ורייק.
The Fall היא דרמת פשע בריטית בת 5 פרקים בכיכובם של ג'יליאן אנדרסון (תיקים באפלה), ג'יימי דורנן (עד עצם היום הזה) וארצ'י פנג'בי (האישה הטובה). אנדרסון מגלמת את סטלה גיבסון, שוטרת שחוקרת שרשרת רציחות בבלפסט, צפון אירלנד.
רייק - טוב, אין לי מושג באיזה סדרה מדובר

http://www.youtube.com/watch?v=8fB5mw9DtTU

cmonster

New member
טוב זהו אני עובר ליס

רק שיהיה קשה להתנתק משלל הסדרות שהוט רכשה

אבל ברצינות, אני.. אבל.. טוב נשבר לי
אני חווה משבר טלוויזיוני

LeRanch

New member
תעבור תעבור

יס אוכלת את הוט בלי מלח בכל הקשור לרכש.

גםצופה

Member
מנהל
האם יומני הרופא הצעיר שווה ?

אני מתלבטת אם לצפות בסדרה או לוותר מראש ?

ובאמת מבין הסדרות על מה אתם הכי ממליצים ועל מה כדאי לוותר ?

LeRanch

New member
מאוד משעשעת

ג׳ון האם ודניאל רדקליף מעולים! זה כולה 4 פרקים בני 20 דקות כל אחד אז לא מדובר ביותר מדי זמן להשקיע

אני מוותר מראש על בן וקייט כי קשה לי להאמין שהיא תקבל עונה נוספת. ייתכן שכך המצב יהיה גם עם וגאס אז צריך לחכות ולראות. בכל השאר אני אצפה

O0NoNi0O

New member
אני מאוד אהבתי

אם כי לא מצאתי אותה משעשעת. זה סוג של טרגדיה בעיני. בייחוד כי אני רוצה להיות רופאה וזה דיכא אותי ברמות. אבל זאת סדרה טובה שמשאירה הרבה מקום למחשבה. אני גמרתי אותה ברצף והיא לא נמאסה לי בכלל... בקיצור, ממליצה.

מיכאל ג

New member
האם קוגרטאון תחזור מתישהו ל-יס?

הבנתי שהסדרה עברה בית ומשודרת עכשיו ב- TBS, האם זה אומר שכמו קונאן היא כבר לא תשודר ביס?

LeRanch

New member
חוזרת בקרוב מאוד

חודש לאחר השידור בארה"ב החל מה-7.2 ב-22:00 בערוץ יס דרמה.

Davy Jones

New member
the following - ביקורות ראשונות

קבלו את הביקורות הראשונות לסדרת הברודקאסט הראשונה שתשודר בערוץ האיכותי yes oh, הסדרה שרבים אמרו שמתאים לה להיות יותר משודרת בכבלים..

"No matter how you slice it, you won't find a quality cable series hiding inside."

הממ.. עוד ביקורות רבות ובינוניות לסדרה מחכות לכם כאן -http://www.metacritic.com/tv/the-following/critic-reviews

בקיצור, פדיחת שיבוץ של יס כמו שרבים חששו, הא?

גםצופה

Member
מנהל
על מה בכלל הסדרה?

אותי גם מרגיז שהפסיקו לתרגם שמות של סדרות... האם אי אפשר היה למצא שם בעברית לסדרה ?

פאדיחה או שאתה פשוט מניפולטור?

מתוך הקישורי שאתה סיפקת שיקלול הביקורות מגדיר אותה תחת Generally favorable reviews
רוב הביקורות חיוביות 18 חיוביות לעומת 4 שליליות ואתה פשוט בחרת לצטט את הביקורת הכי גרועה. ביקורת אחת מארבע ביקורות במקום אחת מהשמונה עשרה ביקורות הטובות.
אפילו אם לוקחים את הביקורות באמצע ולא את שלושת הכי טובות יש שם ציטוטים If what you're looking for is a good scare that's cunningly and ruthlessly executed, be forewarned. The Following is the real deal.

או The pilot rivals anything you'll see at the cineplex in terms of acting, surprise, and suspense. You will go into each commercial break with your heart in your throat. But what really makes The Following more like a feature film than a primetime program is its extravagant, emphatic savagery.

cmonster

New member
לכל סדרה חדשה תמיד יש ביקורות מעורבות. הפרק

הראשון כבר מחכה אצלי ואני אראה אותו יותר מאורח הערב אם אני אספיק.
יכול להיות כמו שקורה הרבה באמת שמכל הציפיות כל מה שיישאר זו רק אכזבה
אבל אין ספק שזו הסדרה שהכי ציפו לה השנה, במיוחד אחרי שעונת הסתיו די גמגמה ולא סחבה ממש.
חוצמזה - קווין בייקון
לשם שינוי אפשר לשחק את המשחק מי קשור אליו כשהוא גם נוכח

cmonster

New member
ואת האמת לא הבנתי כל כך מה העניין הגדול

מנושא השיבוץ.
אני אמנם לא מנוי של יס (אולי ישתנה בקרוב), אבל שום חברה לא הוט ולא יס יכולה או צריכה, לדעתי, לפתוח ערוצים ולמלא אותם עפ"י הרשת המקורית שמשדרת את הסדרות. מה יקרה בסוף? ייפתח ערוץ ABC, CBS, CW, HBO וכד'..
גם בהוט לדוגמה יש את ערוץ קומדי סנטרל שמוגדר כערוץ קומדיות, אבל יש לפעמים שיבוצים של קומדיות גם בהוט 3 (כמו GO ON ומינדי החדשות), או כמו שאין ערוץ אחד מוגדר לתכנים בריטיים וכו וכו'

גםצופה

Member
מנהל
ואני מעתיקה עוד פרטים על הסדרה

(ממה שכתבת בקומונת סדרות אוסטרליות
)

הסדרה האוסטרלית עוקבת אחר קליבר גרין עורך דין גרוש שמטל בתיקים חסרי תקווה,הסדרה מאוד פןפןךרית באוסטרליה והיא כבר חודשה לעונה 3. בסדרה משתתפים ריצ'ארד רוקסברו, ומתארחים בין השאר הוגו ויבינג, רייצ'ל גריפיתס, טוני קולט, ומרטין סאקס. כל עונה היא בת 8 פרקים. כרגע אין תאריך לעליית התוכנית ביס, אך היא צפיוה לעלות בחודשים הקרובים.
http://www.youtube.com/watch?v=cIP5wIOGPec לצפייה בפרומו :

מקווה שבאמת היא תהיה טובה.
האם עקבת אחרי 'הבטן הרכה' ?
אני אישית נהנתי מהסדרה - ובאמת חבל שאנשים (ככה הרגשתי) לא נותנים כ"כ צ'אנס להפקות אוסטרליות..

למעלה