טקס פרסי הפורום 2012 - התוצאות

is00

New member
זה בגלל שלא היו לה מתחרות רציניות.

אם הוא היה מאחד בין הדרמה לאקשן, אני בטוח שהתוצאות היו מאוד שונות.

is00

New member
אני דורש ספירה מחדש של הקולות!!!

סתם. אני צוחק. מזל טוב לקלייר דיינס, אבל ג'ניפר ראויה יותר, לדעתי.
אגב, החלטתי להתחיל עצומה למען מועמדות של ג'ניפר קרפנטר לפרס האמי 2013. מי מצטרף אלי בעצומה הזאת?

LeRanch

New member
נראה לי שעוד מוקדם מדי להתחיל

בכל זאת האמי הוא בספטמבר.. אבל בכל אופן תנסה לבדוק בעמוד הפייסבוק הרשמי של הסדרה (הרי זה חייב להיות באנגלית)

is00

New member
מתי יושבים לבחור בוועדת האמי את המועמדים?

einat162

New member
"קרפנטר" כמו המקצוע נגר באנגלית

כמו הלההקה הקרפנטרס.

X יו יו S

New member
:)

שראיתי את תוצאה של בנות אמרתי לעצמי בטח זה בגלל שרוב רואים הומלנד
אבל זה ששחקן שמשחק דקסטר כן ניצח גרם לי לחזור בי

Lhuna1

New member
ראויה. (ספוילרים לדקסטר עונה 7)

אני מאוד מאוד אוהבת את דברה וחושבת שהיא שיחקה טוב בסוף העונה, אבל בכללי מאוד לא נהנייתי מקו העלילה שלה כמאוהבת בדקסטר ובוכיה וקנאית וחופרת איתו שיחות נפש.
זה לא שהיא לא שיחקה טוב, וזה אשמת הכותבים ולא אשמת השחקנית, אבל זה היה מעיק בעיני.
אהבתי הרבה יותר את דמותה בעונות קודמות.

is00

New member
בעונה 7 זה עבר לה.

אחרי שהיא גילתה את הסוד של דקסטר.
כל קו העלילה הזה של ההתאהבות של דברה בעונה 6 בהחלט היה מעיק, ולא עזר לעונה שהתחילה מעולה, אבל נחלשה מאוד החל מהאמצע שלה, אבל זה עדיין לא אומר שהיא לא נתנה כמה תצוגות משחק מעולות גם אז.

מהתגובה שלך, אני משער שזה אומר שאת הצבעת לקלייר דיינס?
אם כן, \אני חייב לשאול... מה בעונה 2 גרם לך להחליט שלקלייר זה מגיע ולא לאף אחת אחרת? איזה תצוגות משחק מרשימות היא נתנה במהלך העונה ששכנעו אותך בכך? בעונה 1, אני עוד יכול להבין(כל המאבק שלה עם "המחלה" שלה) אבל מה זה היה בעונה 2?

Lhuna1

New member
אני לא ראיתי שזה עבר לה (ספוילר)

אולי רק בסצינה האחרונה של העונה.
רוב עונה 7 היא היתה מה שתיארתי (מאוהבת, בוכיה וחופרת - ושוב, אני אומרת את זה למרות שאני אוהבת אותה מאוד, אבל לא נהנייתי מזה ואין מה לעשות).

אני אכן הצבעתי לקלייר דיינס, ואין כאן מה לשכנע ולהסביר. או ששחקן משכנע אותך או שלא. אותי היא שכנעה במשך כל שתי העונות עד עכשיו. אותך לא, אז לא. אין טעם בויכוח כזה.

is00

New member
לא כמו שזה היה בעונה ה- 6.

לי נראה היה שאהבה של דב לדקס חזרה להיות, בעונה ה- 7, יותר כאהבה של אח ואחות, מאשר של גבר ואישה, אבל אולי זה ככה נראה רק לי. נכון היא הייתה מאוהבת, בוכייה וחופרת גם בעונה 7(ושבמהלך חלק מהקטעים האלה היא הביאה את תצוגות המשחק המרשימות שאני מדבר עליהן), אבל הרגשות האלו נראו לי בכלל קשורות ל..."אהבה החדשה שלה " לביוגרף שרצה לכתוב ספר על האנה, שהורעל. אבל זה רק אני.

ולגבי הבחירה שלך בקלייר.... אני לא מנסה להתווכח. אני באמת סקרן לדעת מה שכנע אותך לבחור דווקא בה.

אבל אין בעיה - נעזוב את זה. זה לא באמת חשוב או משנה.

Blanko Cup

New member
סדרת האקשן הטובה ביותר

דקסטר

(במקום השני הצמוד מאוד- "הומלנד")

Blanko Cup

New member
השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית

ג'ים פרסונס

"המפץ הגדול"

(במקום השני: אד אוניל - "משפחה מודרנית")

Blanko Cup

New member
טוב, ההמשך מחר

בינתיים אתם יותר ממוזמנים לומר את דעתכם על התוצאות!

Blanko Cup

New member
השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית

סופיה ורגרה

"משפחה מודרנית"

(במקום השני: טינה פיי - "רוק 30")

למעלה