טקס פרסי הפורום 2012 - התוצאות

Blanko Cup

New member
טקס פרסי הפורום 2012 - התוצאות

זה מתחיל!
אחרי שבועיים של סידורים, הצעות, מסרים והצבעות- התוצאות של טקס פרסי הפורום 2012 כבר כאן! מיהם השחקנים הטובים ביותר לדעת הפורום בסדרות הדרמה, האקשן והקומדיה? מיהי השחקנית הכי יפה? איזה תוכנית הריאליטי המוצלחת מכולן? מיהי הגרועה ביותר? ואיזה ערוץ קטף את התהילה בתור "הערוץ האהוב ביותר"?

הנה זה בא

Blanko Cup

New member
השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה

בריאן קרנסטון

"שובר שורות"

(במקום השני: פטריק דמפסי - "האנטומיה של גריי")

Blanko Cup

New member
השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה

ג'וליאנה מרגוליס

"האישה הטובה"

(במקום השני: מוניקה פוטר - "הורים במשרה מלאה")

Blanko Cup

New member
סדרת הדרמה הטובה ביותר

שובר שורות

(במקום השני - "הורים במשרה מלאה")

Blanko Cup

New member
השחקן הטוב ביותר בסדרת אקשן

מייקל סי הול

"דקסטר"

(במקום השני: דמיאן לואיס - "הומלנד")

Blanko Cup

New member
השחקנית הטובה ביותר בסדרת אקשן

קלייר דיינס

"הומלנד"

(במקום השני: ג'ניפר קרפטנר - "דקסטר")

is00

New member
בוזזזז! לא מגיע לדיינס!

זאת הייתה העונה של ג'ניפר קרפנטר מ"דקסטר". אני מקווה שבאמי 2013 ג'ניפר תקבל את הפסלון שמגיע לה, ולא דיינס או כל אחת אחרת!

LeRanch

New member
כל כך נכון!!!

ואיתי - אני במקומך לא הייתי מפתח ציפיות, ג'ניפר בחיים לא תקבל מועמדות באמי כי הם שכחו שם מדקסטר אחרי העונות הראשונות

is00

New member
בכנות - אני מצדיק אותם על זה!

מאז העונה ה- 2 דקסטר די הידרדרה, לטעמי, ואני בכלל לא התפלאתי שהיא "נשכחה". יותר מדי שינויי אישיות ויותר מדי בעיות בעונות האחרונות הפכו אותה לסדרה טובה(בקושי), אבל לא יותר מזה. אבל העונה ה- 7... העונה ה- 7 קצת הזכירה לי את הימים הטובים של "דקסטר", והייתה קרקע פורייה לכמה תצוגות משחק מצוינות מהצד של ג'ניפר קרפנטר. אני מקווה שגם הם ייראו את זה וייתנו לה מועמדות, לפחות.

Don Nirtin

New member
זוכרים את הפח הזבל עם הקקי שהבטחתי?

עכשיו אני מוכן לתרום גם את הקקי האישי שלי. למען הסדר הטוב.

Blanko Cup

New member
איכשהוא ידעתי שתזכיר את הפח זבל הזה

אני לא מבין למה אתם נגדה, קלייר דיינס באמת שחקנית טובה, הצבעתי לה בעצמי. בלעדיה הומלנד הייתה הרבה יותר משעממת.

is00

New member
לא אמרנו שלא(טוב, לפחות לא אני).

אין ספק שקלייר דיינס היא שחקנית טובה, אבל ג'ניפר קרפנטר הייתה פשוט מוצלחת יותר השנה מבחינת המשחק שלה. לדעתי, כמובן.
אולי אם כל אלה שצופים ב"הומלנד" היו גם צופים בדקסטר, הם היו רואים את זה בעצמם והיו נותנים לג'ניפר את התואר.

Blanko Cup

New member
יכול להיות... בכל מקרה קלייר ניצחה בהפרש גדול

מג'ניפר קרפטרפטק או איך שלא קוראים לה P:

Blanko Cup

New member
איזה קטגוריות את רוצה?

הקטגוריה עם הניצחון הכי מוחץ היה "השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה" שג'וליאנה מרגוליס ניצחה ב-29 קולות (מתוך 38). זה פשוט היה לקרוא ג'וליאנה מרגוליס, ג'וליאנה מרגוליס, ג'וליאנה מרגוליס וזה לא נגמר

למעלה