לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99439,943 עוקבים אודות עסקים

פורום סדרות מחו"ל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ AMC ערוץ סרטים וסדרות אמריקאיות. - הערוץ משודר באפיק 19

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סדרות מחו"ל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama  - הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes Action  - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברושתכם).

yes OH - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם).

yes Comedy  - הערוץ משדר  סדרוץ קומדיה, תוכניות אירוח ותוכניות בידור. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 15 (בהתאם לממיר שברשותכם).

בנוסף יש את  yes קולנוע ישראלי (נקרא בעבר yes Stars ישראלי) - הערוץ משדר סרטים ישראליים קלאסיים וחדשים באפיק 6.

וכן את ערוץ AMC ערוץ סרטים וסדרות אמריקאיות. - הערוץ משודר באפיק 19

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.
את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

הפורום הוא לא של אתר יס כך שאם יש לכם שאלות לחברה הנה קישור לאתר יס
ולדף הפייסבוק של יס

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes - המקום לדבר על הסדרות של יס, אבל לא רק... 

אנא שימרו על תקנון תפוז, ובנוסף -ספויילרים - נא לסמן בצורה הבאה | ספוילר |. אנו מתחשבים בצופים אשר לא צופים בפרק בזמן שידורו, לכן נא לסמן ספויילר בכל הודעה שמדברת על תוכן הפרק לפחות עד שבוע לאחר השידור הראשון של הפרק בארץ. הודעות המכילות ספויילרים לא מסומנים יימחקו, ותתבקשו להעלותן מחדש. 

הורדות לא חוקיות וקישורים לצפייה ישירה - חל איסור חמור לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות ולצפייה ישירה. הודעות המכילות קישורים כגון אלו יימחקו באופן מיידי וללא אזהרה מוקדמת. ניתן לפרסם אך ורק קישורים מטעם ההפקה עצמה. 

המשך >>

לצפיה ב-'שלום לכולכם '
שלום לכולכם
27/08/2012 | 16:08
17
174
כפי שראיתם הפכתי בפורום הזה לכחולה

בענייני טלויזיה ויס אז אני אוהבת טלויזיה - אם כי בשקט שלא כולם יגלו

ליס עברנו כבר לפני לא מעט זמן (עוד לפני מלחמת המפרץ...כאשר לכבלים התחברנו רק באמצע שנת 2000) ואני שמחה שעשינו בשעתו  את המהלך... כי סה"כ מתרגלים לכל חברת כבלים/לווין... אבל היה רגע שהתפוצצנו מאד על הוט
והחלטתי שגם אם יציעו לנו דברים שווים אנחנו לא חוזרים בנו...

ומאז אנחנו ביס ובהחלט מרוצים.

בהתחלה היה קצת קשה להתרגל לכך שכבר אין את 24 ועוד סדרות שאהבתי... אבל בסוף ראיתי שבהחלט המבחר ביס שווה וטוב...

אז שיהיה לנו המון בהצלחה בפורום ואם יש למישה/מישהיו בקשה או כל דבר ועניין אתם יכולים כמובן לפנות אלי למסרים.

סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
27/08/2012 | 17:24
8
73
אין על הסדרות של יס
היינו ביס מס' שנים עד שבעלי התחיל לעבוד בהוט, עשו לנו מחיר עובד ולכן עברנו אליהם.
מה אני אגיד - שנתיים של סיוט. סדרות משעממות, רשימת ההקלטה תמיד היתה ריקה, ממירים שכל הזמן נתקעים..
אחרי שנתיים בעלי החליט להתפטר - וחזרנו ליס..
היום אנחנו "רבים" על מה לראות, מרוב שיש כ"כ הרבה תכניות שאנחנו אוהבים.........
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'לפחות אתם רבים על זה'
לפחות אתם רבים על זה
27/08/2012 | 19:03
2
75
ולא שטויות בנוסח בעל רצח את אשתו והתאבד ששמעתי בדיוק היום

סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'בהחלט סיפור עצוב...'
בהחלט סיפור עצוב...
27/08/2012 | 22:33
45
לבידור בזמנים כאלה יש בהחלט מקום חשוב...

הערב למשל היינו במופע באידיש של דודו פישר וקובי אריאלי שהיה בעיקר מופע בידורי (שירים והומור באידיש...) והיה בהחלט נחמד... זאת פעם ראשונה שהלכתי לראות מופע כזה - כי מה לי ולהצגה באידיש - אני לא כזאת 'זקנה'... - אבל כדי לנצל את המנוי שלנו החלטתי ללכת להצגה הזאת... והיה דווקא מאד נחמד....
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-''
27/08/2012 | 23:22
9
לצפיה ב-'ביס בהחלט יש מה לראות...'
ביס בהחלט יש מה לראות...
27/08/2012 | 22:29
4
64
אמנןם בתחום הילדים הבנתי שבהוט יש יותר מבחר (אבל גם ביס לאחרונה מבחר לא קטן... וכמובן שאין על האליפים ) אבל בשאר הפרמטרים מבחר הסדרות ביס בהחלט יפה.

בתקופה האחרונה שלנו בהוט היה לי גם מבחר נכבד של דברים לראות.... העניין ששילמתי עליהם ה---מון - באותה תקופה עלה בהוט ה-VOD וכמעט כל דבר טוב עלה...
עכשיו אני רואה פחות או יותר את אותם דברים (גם למי יש זמן לראות כשיש עוד דברים לעשות ) אבל משלמת הרבה פחות...

אגב, אצלנו יש כרגע רק מקס בסלון - ולאחרונה אני שוקלת לדאוג לממיר מקליט גם בחדר השינה

ברוכה הבאה לפורום
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-''
27/08/2012 | 23:29
3
30
אני באופן אישי לא רואה הבדל בתכנים של הילדים.. - וגם הבן שלי, הוא מסתדר טוב מאוד עם כל מה שמשדרים (הבת עוד קטנה בשביל להחליט )
גם בעלי שהיה נגד המעבר ליס (לנו דווקא זה יותר יקר), מצא כמה סדרות להתמכר אליהן ב vod..

אין על האנטומיה, עקרות, כל הקומדיות שיס מביאים..!!

פניתי אליהם לא מזמן בבקשה, להעלות ערוץ נוסטלגיה: כל הסדרות הישנות והטובות, כמו אריזה משפחתית, סמוך על צ'ארלס, בית קטן בערבה (כמה אפשר לראות סיינפלד וחברים?), התבאסתי שענו שזה לא אפשרי למרות שמובנת לי הסיבה.
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'אני מדברת על לפני כמה שנים...'
אני מדברת על לפני כמה שנים...
28/08/2012 | 16:02
2
34
היום בהחלט אין הבדלים...

לנו אין עדיין VOD - אבל אני מניחה שבעתיד נוסיף (האם להוספת VOD יש דרישה של טלויזיה LCD וכיוצב'?)

מדוע לטענתם אין מקום לערוץ נוסטלגיה ?
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'בטוח בגלל העלויות'
בטוח בגלל העלויות
28/08/2012 | 18:18
1
34
לא משתלם להם להעלות ערוץ עם סדרות ישנות כאלה, הם בטח יודעים שאנשים פשוט לא יצפו בהן ואז חבל על הכסף. הם תמיד טוענים שהם מעדיפים להשקיע ברכש חדש מאשר בישן..
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-' יש באמת תשלום עבור זכויות'
יש באמת תשלום עבור זכויות
28/08/2012 | 21:53
24
לשידור תוכניות ישנות יותר...
אבל באמת לעתים יש סדרות ישנות שהם הרבה יותר טובות מסדרות החדשות...
חבל שאף ערוץ לא משלב גם סדרות כאלה.

(אגב, בערוץ הראשון יש מידי לילה סדרות נוסטלגיה - כמו ניקוי ראש, ריץ'-רץ' ועוד....)
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'שוב בהצלחה!!'
שוב בהצלחה!!
27/08/2012 | 18:23
1
45
מקווה שתהני מהתפקיד החדש ושהפורום ימשיך לשגשג
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/08/2012 | 22:37
17
האמת שלאחר התלבטות החלטתי לקחת את הניהול - בעיקר בגלל שזה נראה לי פורום באמת נעים ונחמד ואני בהחלט מקווה שאצליח לגרום לפורום להמשיך לשגשג (אתם גם עושים פה עבודה נהדרת ונפלאה...)
סדרות מחו"ל >>
לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
<< ההודעה הנוכחית
27/08/2012 | 19:43
3
17
לצפיה ב-'בהצלחה !'
בהצלחה !
27/08/2012 | 20:39
1
13
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/08/2012 | 15:29
7
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/08/2012 | 01:13
12
לצפיה ב-'בהצלחה לך.'
בהצלחה לך.
27/08/2012 | 20:46
1
16
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/08/2012 | 07:15
10

הודעות אחרונות

20:02 | 15.09.19 שחום נאה 41
00:19 | 12.09.19 אורחים בפורום
19:09 | 11.08.19 רומי 9121
19:08 | 11.08.19 רומי 9121
11:32 | 11.08.19 shulak14
21:14 | 05.08.19 אורחים בפורום
22:30 | 29.07.19 אורחים בפורום
06:06 | 21.07.19 חקר הברק ממזרח
05:56 | 16.07.19 Tetindo23093jef
14:23 | 30.06.19 גםצופה
17:01 | 21.04.19 איש הגשם111

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ