לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'פרופיל פייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו'
פרופיל פייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו
<< ההודעה הנוכחית
07/08/2018 | 12:35
3
77
היייי, אני הסתכלתי בעמוד הפייסבוק של בחור שאני מתעניינת בו... אילו דברים כדאי לי, אם בכלל יש כאלו, לבחון כדי לדעת האם מבחינה רוחנית ואנרגטית הוא מתאים לי? 
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'התאמה זוגית - פייסבוק...'
התאמה זוגית - פייסבוק...
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2018 | 16:38
2
69
  הכרויות - התאהבות- משיכה, אלו  נושאים בחיים שאין לנו ממש שליטה ותכנון בהם...הם פשוט קורים ואנו מגיבים/חיים לתוכם. אדם לא יכול "לתכנן" מתי, איך, למה וכמה הוא יתאהב בבן הזוג או יפגוש את המיועד/ת....זה קורה כשזה קורה...
אם בחורה התאהבה, "נדלקה" על בחור מצפייה בפייסבוק שלו או להייפך, זהו אירוע, מקרה, תהליך רגשי - שהיא לא תיכננה מראש או הצליחה  ליצור מראש...אך זה קרה, אז איך בכל זאת ניתן לבדוק אם מתאים או לא? ורק מהפייסבוק?
מבחינה רוחנית ניתן להיעזר בבדיקה של תאריך לידה + שמו בחיבור לשלך, כמו גם התאמה נומרולוגית (שם, שם האם, תאריך לידה).
אבל!!! לפני הכל, יש ליצור קשר, להכיר, להיפגש ולחוש את האנרגיה והחיבור שנוצר אם נוצר...

מיסטיקה >>
לצפיה ב-'בעזרת הפייסבוק עדיין איני יודעת שפגשתי את האחד'
בעזרת הפייסבוק עדיין איני יודעת שפגשתי את האחד
09/08/2018 | 13:13
1
41
או שאני מאוהבת, כלומר עדיין לא נכנסתי לתהליך שאתה מתאר. ...
בעזרת הבדיקה אבדוק האם ליצור איתו קשר ולהיפגש. אני מאמינה בזה
רב תודות
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'שימו לב לסימנים....'
שימו לב לסימנים....
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 08:58
43
סימנים - גימטריה
אם תסתכלי על שעת התגובה שלך כאן.....
13:13
13 = א (1) ה(5) ב(2) ה(5).... פעמיים אהבה
עכשיו מה את אומרת על הנושא???? לפעול או להמשיך ל.....
מיסטיקה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

הודעות אחרונות

14:06 | 15.10.18 אורחים בפורום
09:16 | 08.10.18 איתן שמואל יועד
17:20 | 03.10.18 אורחים בפורום
11:47 | 02.10.18 אורחים בפורום
11:34 | 01.10.18 איתן שמואל יועד
13:27 | 27.09.18 אורחים בפורום
16:13 | 22.09.18 איתן שמואל יועד
14:54 | 22.09.18 איתן שמואל יועד
19:34 | 16.09.18 אורחים בפורום
18:49 | 14.09.18 אורחים בפורום
06:30 | 13.09.18 דוד היחיד
10:18 | 08.09.18 אורחים בפורום
14:39 | 04.09.18 איתן שמואל יועד
15:18 | 30.08.18 talbenor

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ