לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1036510,365 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
06/08/2018 | 10:58
6
98
שלום למנהל,
רציתי לדעת עד כמה קריאה בקפה נותנת  נתונים אמיתיים? והאם זה מומלץ יותר מקלפי טארוט?
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'קריאה בקלפים VS קריאה בקפה'
קריאה בקלפים VS קריאה בקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 15:56
3
49
שלום נורית  קריאה בקפה או בקלפים??? האמת שאלו "כלי שיווק" של המתקשר.
האדם שמתעסק בייעוץ רוחני אם בקפה או קלפים, למעשה הוא מתקשר עם מימדים אחרים, עולם עליון, נשמות...כל אחד ומה שהוא מאמין בו. לכן אם ביכולותיו תיקשור אמיתי (ויש כל כך הרבה "שקוראים" לעצמם מתקשרים.. והם ממש לא) זה לא משנה אם זה דרך קפה או קלפים. החשוב שיאמר וייעץ אמת, ללא כל מאגיה שחורה, הפחדות, סחיטת כספים וכל הצרות הנלוות "באזור זה" של העולם הרוחני.
קריאה בקפה לא "לומדים" אצל מורה, מקובל, מוסד, מכללה וכ"ו, אין בו ספרי לימוד, מורשת, ספרות ועוד.. לכן נראה או נחשב למשהו נחות, ירוד...
קריאה בקלפים (ויש אלפי חפיסות קלפים מכל העולם) בא מעולם שלם של תוכן, ספרות, מורים, מורשת ומה לא, לכן נתפס כמחובר יותר, אמין יותר, אמיתי.
מנסיוני ואני קורא שנים רבות בקלפי טארוט, החשוב באמת זה למצוא את הקורא בקלפים הנכון והמתאים לך, איפה שתרגישי ביטחון ולא פחד ושליטה בך, ושתצאי מייעוץ מלאת ידע ומוטיבציה להמשך. 
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'קריאה בקלפים/קפה'
קריאה בקלפים/קפה
06/08/2018 | 17:40
2
36
ראשית כל תודה על  תשובתך המהירה. 
עדיין לא הבנתי למה קריאה בקלפי טארוט אמינה יותר מקפה ? שנים לפני שהטארוט כיכבו  אנשים היו הולכים לקוראות בקפה .אני יכולה לספר לך מנסיון אישי כילדה קטנה שהלכה עם אימה לקוראת בקפה ( ולמרות שישבתי מחוץ לחדר )  אימי סיפרה אחרי זה שהיא אמרה לנו שיהיה לנו בן נוסף . ובאמת אחרי תקופה קצרה אימי הרתה ונולד לנו בן.  ולכן  היות והיום גם קלפי הטארוט  מככבים הגיעה השאלה שלי כי אני באמת מתלבטת מה לעשות.  

מיסטיקה >>
לצפיה ב-'קריאה בקלפים'
קריאה בקלפים
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 19:46
1
35
אני ממליץ על קריאה בקלפים מהמקום שיותר עוסקים בה
לכן הידע המורשת השיטה וכ"ו יותר מתקדמים ומתאימים לייעוץ
יתרון נוסף בקלפים שאני עובד איתם לדוגמא הוא - קלפים הם כלי טיפולי
הקלפים אשר חשופים ונראים ע"י מבקש הפתיחה "עובדים ומטפלים" בתת המודע שלו
עוד מבלי שנאמרה מילה אחת...ע"י התמונה, המספר, המילים, הויזואליות, צבעים ועוד... מה שבקפה אין אני מאמין.
נסי ללכת עם הלב אם יש לך התלבטות בין השניים.

מיסטיקה >>
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
<< ההודעה הנוכחית
07/08/2018 | 12:35
37
תודה על תשובתך אשקול ואחליט
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'ערב טוב נורית. הייחוד בקלפי הטארות.'
ערב טוב נורית. הייחוד בקלפי הטארות.
09/08/2018 | 23:38
36
הוא, שקלפי הטארות, נותנים לנו גם ייעוץ פרקטי מה לעשות וממה להימנע.
כמו כן, העתיד הוא בר שינוי. זאת אומרת, שאם נקשיב לייעוץ הקלפים, ונשנה את הדרך לטובה יותר בעבורינו, כך גם עתידנו ישתנה לטובה כמובן.
ניתן לראות את כל התחום המדובר בפריסה. (מי שמבין את שפת הקלפים כמובן).
אני אישית, למרות שיש לי מס׳ כלים בייעוץ רוחני, הכלי החביב עליי מכולם, הוא הטארות והתקשור כמובן כמדיומאלית. מקווה שהשבתי על שאלתך. המשך ערב קסום.

מיסטיקה >>
לצפיה ב-'שני המסורות באים ממסורת אהלי שם '
שני המסורות באים ממסורת אהלי שם
12/08/2018 | 00:05
34
אחד הוא ראי למשקל מה דיברת -הקפה ומזה מה נובע
האחר הוא מייצג ראי אנרגיות של רוח ומאורי אש ואור של האישיות ,
ונותן ראיה של מצב פריסה ופוטנציאל .
אנרגיות שונות הקפה והטארוט , הקפה יותר עוצמתי 
והטארות יותר תובנות .
ובעיקר תלוי באיכות הקורא בקפה או בטארות ,
ובטארות יש יותר חפישות ותלוי בצורה צבע וציור באיכות המתרגם לציור מרמת הדרשנות הפנימית והעליונה , ולכן תלוי גם במתרגמיו של מצייר הטארות .
רוב החפישות בימיינו הם ללא מתרגמים דרשניים , ועל כן זה יותר אקלקטיקה רוחנית ואינטואציה של הקורא .
בעלי מסורות וחפישות דרשניות הם מצרך יקר .
תאורטית הקפה חזק יותר , רק בפועל מה רמת הקוראים בימיינו .
דוד
מיסטיקה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

הודעות אחרונות

13:28 | 16.08.18 אורחים בפורום
01:35 | 14.08.18 דוד היחיד
14:07 | 13.08.18 אורחים בפורום
12:35 | 07.08.18 אורחים בפורום
10:58 | 06.08.18 אורחים בפורום
15:19 | 03.08.18 מתבגרים
10:37 | 03.08.18 איתן שמואל יועד
11:18 | 02.08.18 אורחים בפורום
11:10 | 01.08.18 אורחים בפורום
09:51 | 26.07.18 אורחים בפורום
22:17 | 21.07.18 אורחים בפורום
12:30 | 14.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ