לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052010,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסטיקה

שלום וברכה חברים יקרים, שמי איתן שמואל יועד ובחרתי לנהל את פורום מיסטיקה כדי להאיר, לחבר, להסביר, להנגיש וללמד על החיבור לעולם הרוחני. אומרים שהכל ידוע מראש אך הרשות נתונה, אז איך עושים את זה? מהו הנתיב הרוחני שכל אחת ואחד בחר לעצמו עוד מעולם הנשמות? מה זו מיסטיקה ותורת הנסתר? למה העולם מתוכנת בצורה זו? בפורום אייעץ ואענה על שאלות מתחום זה במטרה להעביר תוכן, תשובה, מהות, משמעות ודרך...נומרולוגיה קבלית, תורת ע"ב שמות, קבלה וסוד האותיות, קלפים, ריקול הילינג - אלו חלק מכלי העבודה שלי בלימוד ועשייה של למעלה מ 12 שנים של עולם אינסופי...
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום מיסטיקה בו תקבלו ככל שניתן חיבור עם העולם הרוחני, הדיאלוג בפורום והתשובות הן כלליות ואינן תחליף לפגישת ייעוץ מקצועית, נא לשמור על דרך ארץ בכתיבה וחל איסור לפרסום מסחרי ללא אישורי
המשך >>

לצפיה ב-'שמי הפרטי'
שמי הפרטי
<< ההודעה הנוכחית
01/08/2018 | 11:10
3
36
שלום ובהצלחה
אני לאחרונה לא מתחברת לשמי הפרטי
אני בת 37
אני חשה שאני לא אוהבת אותו
מה עושים אם בכלל?
אשמח לשמוע ממך
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'בחירת שם פרטי - החלפת שם פרטי'
בחירת שם פרטי - החלפת שם פרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 12:55
2
49
 שלום וברכה, דבר ראשון שהייתי שואל הוא - מהו שמך? אך נכנסת כאורחת אז אענה לך באופן כללי יותר. שם האדם מעבר לעובדה שנבחר ע"י הנשמה עוד בעולם עליון ומכאן חשיבתו, השם הוא "פקודת הפעל" של האדם ביקום. כלומר שמך הוא המחבר את אנרגיית הייקום אלייך, כמו נ.צ. אנרגטי מול מיליארדי אנשים על כדור הארץ... בתוך שמך מוצפנים קודים (ע"י תרגום האותיות לספרות) אשר דרכם ניתן לאבחן ולכוון לנתיב ולדרך המיועדת לך... כמו שימוש בנומרולוגיה או פרשנות גימטרית או ע"ב שמות ועוד... אם ביום בהיר נולד מצב בו לא מתחברים לשם יש לבדוק למה או מה קרה בחייך... נשים יכולות להחליף את שמן כמה שירצו מאחר ולא עברו טקס "ברית מילה" כאשר המילה = שם האדם ב"עיסקה" שלו מול אלוהיו... כל שינוי שם מביא עימו שינוי אנרגטי כך שיש לבדוק ולבחון מה יוליד שינוי/החלפת השם. ניתן גם ללכת בכיוון של הוספת שם פרטי שני, גם כאן יש לבצע ניתוח ומפות כדי לראות שלא ייוצר נזק מול הרצון לשינוי חיובי... ישנם מצבים ששם האדם בא מזיכרון על קרוב משפחה שנפטר לדוגמא... מה שבהחלט יכול להביא לחוסר חיבור פתאומי לשם באמצע החיים לדגומא. ממליץ לך לבדוק וללמוד לעומק את שמך, כמוכן כתבת שאת בת 37... 3 + 7 בנומרולוגיה זה גם ביטוי של "שמירה מלמעלה" היה וזה עונה לך על משהו....
מיסטיקה >>
לצפיה ב-'ואאאווו... על מה נפלנו.... ואם היא היתה בת 38 ??'
ואאאווו... על מה נפלנו.... ואם היא היתה בת 38 ??
01/08/2018 | 13:30
1
15
לצפיה ב-'38 זה 3 ליד 8'
38 זה 3 ליד 8
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 13:43
33
בניתוח נומרולוגי ששני אלו האחד ליד השני זה יתאר גם: חרד לחופש האישי, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, לא שולט בלשונו ואז מתחרט ועוד....
3 ליד 8 
מיסטיקה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי איתן שמואל יועד, נשוי ואב לשלושה ילדים מדהימים,אני מייעץ, מכוון, מדריך ומלמד בעזרת חיבור לעולם הרוחני ע"י שימוש בכלים ומקצועות רוחניים ביניהם: נומ
עוד...

הודעות אחרונות

14:06 | 15.10.18 אורחים בפורום
09:16 | 08.10.18 איתן שמואל יועד
17:20 | 03.10.18 אורחים בפורום
11:47 | 02.10.18 אורחים בפורום
11:34 | 01.10.18 איתן שמואל יועד
13:27 | 27.09.18 אורחים בפורום
16:13 | 22.09.18 איתן שמואל יועד
14:54 | 22.09.18 איתן שמואל יועד
19:34 | 16.09.18 אורחים בפורום
18:49 | 14.09.18 אורחים בפורום
06:30 | 13.09.18 דוד היחיד
10:18 | 08.09.18 אורחים בפורום
14:39 | 04.09.18 איתן שמואל יועד
15:18 | 30.08.18 talbenor

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ