פגישה עם מיסטיקאי/מתקשר

putzik2

New member
פגישה עם מיסטיקאי/מתקשר

נפגשתי עם מיסטיקאי בשם איגור מאשקלון. מישהי סיפרה לי שיש לו כוחות מאוד חזקים אפילו די הפחידה אותי מהעוצמות שלו ושאם הוא יטפל בי אולי לא אעמוד בזה.
במפגש איתו הוא אמר לי שיש קללה של כמה דורות מהצד של אמא שלי, ולכן אני חסומה בזוגיות ובתחומים אחרים כולל בעיות בריאותיות וגם למשפחה שלי יש קשייים. הוא אמר לי שזה טיפול חזק שמרגישים לא טוב כמעט 40 יום כולל דברים לא נעימים שקורים אבל שהוא יהפוך לי את החיים מהקצה אל הקצה ויהיה לי אושר ושמחה בחיים. מעבר לזה שזה הפחיד אותי ולא הגעתי מוכנה למשהו מסוג כזה המחיר שהוא מבקש על כך זה 1000 דולר. אז אני בלבטים. אין לי ספק שאני צריכה עזרה חיצונית כלשהי ואין לי ספק שיש משהו שמעכב ודופק לי המון דברים ואני לא מצליחה להגיע למצב שאני נהנת מחיי ומשוחררת והשנים שלי עוברות מהר ועוד לא הצלחתי להגיע לדברים בסיסיים שחשובים לי בחיי. אחרי כל כך הרבה טיפולים פסיכולוגיים וכספים על כך וסבל...יש בזה משהו מפתה ויש את החשש הגדול שמדובר בשרלטן או מישהו שיכול לגרום לנזק ואז לדרוש עוד ועוד כספים כדי להמשיך כביכול לעזור. מזה אני הכי חוששת. האם מישהו שמע עליו?התנסה בדבר כזה? האם המחיר הגיוני?

הוא לא שלרלטן יש לו באמת כוחות רק ש...

אנחנו חיים בארץ הקודש וזה אומר בטוח מישהוא יתערב לקלקל .
כך שכמעט בטוח שלא יעבוד , תודות לרבני ישראל שלא רוצים תחרות .
מה לעשות גם בימי משה האיצטגנים ידעו ועבד להם .
אבל בארץ לכי לרב אשכנזי ותתפללי שאין עקבות וקפדות גם על הרב שלא יצליח .
הקילקול מצד אמא שלך הוא פגם בשלמות המועברת דרך הדורות .
ולכל אחד יש קילקול כזה בימיינו .
למי לפנות כדי להעביר את הבעיה , זה משאירים לך להחליט .
והשאלה גם יהיה תיקון צריך להוציא משהוא מהכוח אל הפועל שיווצר שינוי למצב .
כי תיקון רק מתקן פגם אבל לא מעביר את הגרורות שהתפתחו במשך הדורות .
אז צריך מישהוא שינדב מצב מתוקן ופעיל אחרי הוצאה מהכוח אל הפועל .
ואז אם לא א6ז ממילא צריכה להיות בוגרת ולהחליט כיצד את מתקדמת ממצב זה .
ייעוץ ותפילה עוזרים , אבל בהנחה שאת בגירה על פי החוק , את צריכה להחליט בעצמך .
ואם תעשי מעשה של שינויי עצמי הסיכוי להצלחה הוא לא פחות טוב מכל מסכת העיסוק בזה ועליותיו הכלכליות .
פתרונות יש הרבה , השאלה אם יהיו אנשים אמינים שיפעלו לטובתך ללא משוא פנים.
פתרון יכול להגיע מכל כיוון , השאלה הבסיסית היא מה את עושה או מאמינה .
ומה מכלול כל תפישותיך ואמונותיך הבאים לכלל עשייה כמו שהגעת לפורום .
את צריכה לענות לעצמך , ולהיות בטוחה בעצמך והחלטותיך והחיצוני ישקפו את מידת אמונתך ובטחונך בעצמך וגם מה ההשגחה בעניין ,
בהצלחה בכל מקרה .
דוד

השם איגור מחשיד בעיניי.

זה שם רוסי ורוסים לא מתעסקים במיסטיקה.
לדעתי זה חרטא. הכל בראש שלך. את תולה תקוות שווא בגלל מצוקות. שיחת נפש עם אדם אחר יכולה לעזור כמובן ללא תשלום.

אנטוליו

New member
הרוסים לא מתעסקים במיסטיקה?

אני רוסי ויכול להעיד שהרוסים כן מתעסקים במיסטיקה. עד מלפני חצי שנה היה אף בערוץ 9 דובר רוסית משדר מיוחד פרובידה מאוחר בלילה בו הוצגו מיסטיקניות נאות בשידור חי מהאולפן שלהם בלונדון. משום מה המשדר הורד בפתאומיות וללא אזהרה מוקדמת, אבל השפיע עלי רבות ולמדתי כמה דברים חדשים שלא ידעתי קודם.

אנטוליו

New member
היום במיקרה נתקלתי בידיעה מרוסיה על כנופיית המיסטיקניות

שפעלה ברוסיה בשנים 2011 עד 2013 וגרמה נזק של עשרות מיליוני רובלים ליותר מ-150 איש, בעיקר לנשים בודדות. חברי הכנופיה קיבלו מעצר של עד 19 שנים במושבות עונשין ברוסיה (צורת עונש שנהוגה רק שם). פרטים, כולל סרטון, בקישור הבא:
http://новости-москвы.ru-an.info/новости/в-москве-осудили-банду-из-12-экстрасенсов-и-парапсихологов/

0

כנראה מדובר ברוסים כמו האיגור המדובר בשירשור

רוסים שיודעים שמיסטיקה זה חרטא אבל מנצלים את זה להונות אנשים.

מדיום2

New member
יכולות לעזור לך.

״מיסטיקה לכל״ הוקמה בדיוק בשל כך.
מסירות קללות. עין הרע וכישופים.
פותחות את הדלת להצלחה.
המחירים שפויים. פעולות אנרגטיות חזקות תוצאות מהירות.

דברי איתי; 0559598793
מדיום אורל, ״מיסטיקה לכל״.

למעלה