מספרים חוזרים

keepi

New member
מספרים חוזרים

שלום,
בשנה האחרונה אני נתקלת כל הזמן בשעה/מס' 19:10
זה לא מרגיש לי מקרי ורציתי לדעת אם יש לכך חשיבות.
תאריך הלידה שלי הוא ה-7.10 וחשבתי שאולי זה קשור.
תודה :)

מספרים חוזרים הם סימן להשגחה עליונה!!

שלום וברכה,

לשאלתך-
מספרים שחוזרים הם סימן מובהק להשגחה פרטית עליונה לה את זוכה כרגע בחייך לשם ההתפתחות הרוחנית שלך באמצעות עולם החומר ( הזוגיות, המשפחה, העסקים, הקריירה.. ).
על מנת להבין בצורה מדוייקת יותר - לשם מה ההשגחה נועדה, כיצד נכון עבורך לפעול כרגע, ואילו תהליכים את עוברת שבהם את נדרשת להשגחה, שאלי את עצמך את השאלות הבאות:
1. באיזו סיטואציה שאולי חוזרת על עצמה את ניצבת לאחרונה? ( בתקופה לפני או אחרי שהמספרים החלו להופיע )
2. איזה שיעור לדעתך את עוברת בתחום הזה ואולי מתקשה לעבור?
3. במידה ואת דווקא בתקופה מאוד חיובית של פריחה: האם את מרגישה שזנחת את ההתפתחות הרוחנית שלך לאחרונה לטובת הנאות גשמיות? אולי מנסים לעורר אותך לחזור לנתינה של אהבת חינם כלפי מישהו?
את מוזמנת לשתף בתשובותייך

השגחה של מחשב

לאלה שחיים בתוך ורטואל ריאליטי זה מסמן השגחה ,
השגחת האל לא פועלת ככה , אבל זה לא אומר שאת לא מושגחת ,
ההשגחה הנ"ל היא ממערכת ממוחשבת שבה רבנים משרד הביטחון דתיים
ואפילו אמריקנים וישו והשטן , אבל בשום מקרה זה לא מאלהים .
דוד

הבורא הוא הכל וכולנו, וכולנו זה הבורא

נוטה לא להסכים איתך.
הבורא הוא הכל. גם האנושות, גם הטכנולוגיה הוירטואלית, בעצם כל דבר קיים בעולם הוא תוצר של הטבע ( הבורא ) או של האדם ( שהוא בעצמו התוצר של הבורא, לכן זאת גם בריאה של הבורא ).
בין היתר הרבנות
משרד הבטחון
הדתיים
אפילו ישו כפי שציינת.
כל אדם באשר הוא, וכל טכנולוגיה קיימת באשר היא.
הכל הוא הבורא והבורא הוא הכל.
לכן- גם ההשגחה העליונה באה לידי ביטוי בכל צורה אפשרית קיימת.

הבורא לפי מסורות מסויימות

צימצם את עצמו ונתן מקום לברואים , אבל הם לא הוא והטבע זה לא הוא ,
כל דוס מתחיל יודע שחוקי הטבע זה משהוא שהוא יכול להפעיל ולשנות ,
ואז השאלה אצלהם יצירה של מי זה , והאם מותר לי לנגוע ביצירה של מישהוא אחר
ולשנות את חוקי הטבע מקומית או להוסיף מספר חוקים או להסיר .
גוי נמצא במצב של חוקי הטבע שהדוס יצר ומפעיל .
ושוב השאלה מי יצר מה ולמי מותר להתעסק בזה .
לגוי לא אכפת הוא רואה שיש משתמש ולוקח .
לדוגמא : איזה צדיק מהעולם המאור הפרטי שלו יצר עץ , עץ= עולם צדיק .
ואזי העצים שלו גדלים בבריאה , ואז בא מנדהוא ומחליט לקחת ולשרוף את זה כי קר לו , או סתם כי בא לו לעשות מדורה , או בא לו לעשות רהיט ,
וזה ניתוק מהמסורת החיה החוסר אכפתיות והתחשבות בכלל בעידן של תיעוש .
וכך עם כל דבר , הצמחים מרגישים והחיות , ואנשים אוכלים את זה ,
לא חושבים מי יצר את זה , ומה לו זה עולה כשאתה אוכל את זה .
נאמר הדם של ישוע זה בעצם יין , אז מה של מי זה התפוח אדמה או האורז או התירס וכו' , ומי יצר את הפרה או הכבשה ושאר חיות שאנו אוכלים ,
אז נאמר לרגע שאני זה שיצר את הלחם הפרה את החסה והעגבניות והבצל והמלפפון , אז אני יכול לייצר המבורגר , מבחינה מטאפיזית , ואז יבואו ההיסטוריונים הגויים ויגידו: זה המצאה של הגרמנים בהמבורג במאה ה-13 , כי מה הם יודעים ומה אכפת להם מה עולה לזה שיצר את זה , העיקר טעים לא .
אז הם לא ממש מתחשבים בזה שמספק את החיות לזה ,
תחשבי שזה מאגיה פרטית של מישהוא שאת אוכלת , חכמינו היו אומרים ברוך זה שמטובו אכלנו , האינדיאנים היו מודים למקור המטאפיזי של זה ומתנצלים על זה שהם צריכים את זה לצורכיהם הפרטיים כדי לשרוד ,
והאדם המודרני פשוט אוכל ולא אכפת לו .
לכל דבר יש קניין ובעל הקניין , הנפט שהאנשים משתמשים גם שייך למישהוא
ומה כולם חייבים לו , וכך עם כל בקטריה וחידק ווירוס צומח וחי , וגם החומרים והגזים באו ככה ,
ובתיעדוף בין אנשים איש שייצר כל כך הרבה הצרכים שלו קודמים לרוב האנשים הלו כן , כי הוא צריך להמשיך את זה בעולם ,
ומבחן פשוט אם את חושבת שאת הבורא נא להזיז כוכב עם המוח לעיני כולם ,
נאמר שמחר המדענים לא יבינו איך את גרמת לירח לעשות 8 סיבובים בלילה אחד .
ואם את לא יכולה , קצת ענווה תועיל והודיה .
את רוצה לדעת איך עושים גם , יש אצל מי ללמוד , לא אלמן ישראל , רק זה המון אחריות והאנשים כפויי טובה ולא מודים .
ועוד מפריעים לכאלה שהאחריות על כתפיהם .
עוד דוגמא : הנבראים של האל נושמים אויר (אור יחסי), בא איזה דוס ותרגם זאת בתלמוד תורה שלו למולקולות , ואז באויר יש גם CO2 , וכיום יש אנשים שרק נושמים CO2 ולא יודעים לנשום אויר , ואז צריך את הדוס הזה בנמצא אחרת רוב האוכלוסיה תחנק , כי נחזור למשוואת אויר בלבד שבו אין CO2 .
אז חוק טבע , איזה חוק טבע ?
דוד

תאולוגיה, אסטרולוגיה או פוליטיקה?? הכל מסתכם לאותה נקודה

זאת תחלית הבריאה- זכר ונקבה בראם. משמע, יצר שתי הוויות - המשפיעה והמושפעת. זאת ששואפת לשנות, להתערב ולהוביל כלפי חוץ, וזאת שתכליתה היא להכיל, לקבל ולהפנים ולהצניע פנימה. המובילה והמכילה.
אין אני משתמשת במושגים הקושרים את הדת לשיח שלי על הבורא ומהותו כיוון שהדת היא מאבקי כוחות - פוליטיקה.
חשוב לא פחות לציין, ש"ביטוי" הכוחות לאורך ההסטוריה ועד היום לא מעניין אותי כאשר עוסקת אני בשיח על הבורא (למרות שלא חסר במה להתעניין ולהתעמק.. ורצוי להרחיב את הדעת מפעם לפעם ), מה שכן מעניין אותי היא "מהות" הכוחות הללו - ההויה עצמה!! מה היא? כיצד פועלת? והכי חשוב - מהי הדרך הנכונה לפעול איתה יחד?? על מנת שנשאף לאותו כיוון, לאותה תכלית!
אני לא נכנסת למושגים הפוליטית על הרבדים השונים שלהם,
לא נכנסת לחלוקה של שכבות אוכלוסיה,
לא נכנסת למאבקי שליטה - מי יצר מה, מי קדם למי ומה הוא חושב על השכן שלו שאולי גם לא מסכים איתו.
אני נוגעת בנושא היחיד שמניע הכל, מזין הכל ומאפשר הכל! אבל, רק אם מכינים ופותחים בפניו את הכלים שלנו, וכמובן, באמצעות פרקטיקה נכונה. וכן, יש דבר כזה פרקטיקה 'נכונה'.
הבורא=אהבה
אהבה=אנרגיה לא מדידה/אינסופית

בלי פוליטיקה, בלי מי קדם למי, למה, ומה דעתנו על כך.
כל מה שמסביב, בין אם זה -
תיעדוף.. מאגיה.. אכילת חיות.. שכבות אוכלוסיה.. מדורות מעצים.. זלזול.. חוקים (ואגב, מבחינתי - מה זה בכלל??) ...... כל אלה - סוציאליזציה. סוציאליזציה היא תרבות ותרבות היא פוליטיקה.
אני מתמקדת בכוחות האינסוף. האהבה. לא בשתיים האחרונות.

סתם להשכלה

זכר ונקבה שניהם בעלי דמות גבר רק בעל ערך נקבי וזכרי ,
עוד לא נוצרה האשה , זה רק בסיפור בריאת האדם מהעפר (האשה) ,
החלק הראשון זה בני אדם שלא מעפר .
ועל הדקיות הללו נאמר צדיק באמונתו יחיה , אבל לשם כך צריך להיות צדיק ,
לא כל אחד יכול מה שבא לו וזה יפעל .
דוד

השכלה היא ברכה

ישנן דקויות רבות מדי לציון ויחד עם הידע הרב שברשותי בתחום, בוחרת שלא להכנס לדקויות אלה, מעצם מטרת הדיון.
גם על הביאור שדייקת, ישנן פרשנויות רבות מספור.. וגם לזה אין כרגע צורך להכנס.
לא רק צדיק באמונתו יחיה,
אלא כפי שדעת המאה שלנו אומרת - איש איש באמונתו יחיה

וכן אתה צודק: לא כל אחד יכול מה שבא לו וזה יפעל!
אבל בטח לא אנחנו נחליט למי יפעל ולמי יכשל.
זאת כבר מטרתו של הדיין להחליט למי ינתן איזה נתח מהעוגה.

כן יש בעיה כזו

כל מיני דיינים חושבים שהם קובעים ,
אני אומר כך בכל ראש שנה האל קובע לאדם הרבה יותר ממה שישיג באותה שנה ,
השאלה מה אתה עושה ?
דוד

בחירת האדם

מסכימה לחלוטין.
הבורא הוא שפע אינסופי לכל אחד ואחת מאיתנו.
אנחנו הם אלה שמחליטים בסופו של דבר כמה מהשפע הזה יכנס לחיינו בפועל.

ממש לא עובד ככה

זו אמונה אמריקנית הטענה הזו ,
האל קובע שפע ופרנסה בראש השנה ליהודים ובסוכות לגויים ,
רק לעם ישראל שפע כל הזמן .
אם את טוענת שכולם ישראל , זה הכיוון לפי כל מיני רבנים .
שפע וחיות , מדבר על כוח חיים שיכול להתגלם כמציאות של אישיות מאירה בגשמי
היכולה ליייצר רכוש וממון כשפע ואפילו נבראים .
והשפע זה לא כסף , זה יכול להיות מגולם גם כך אבל לא חייב .
זה כוח חיים יותר מאיר בטווח הגשמי ומושפע מהאישיות .
אבל החלטה של אנשים עוד לא .
דוד

להחליף צער בשמחת הלב ובשפע

להכניס את השפע לחיינו היא כן בחירה. בין אם לפי היהדות או אפילו לפי הבודהיזם.

ביהדות לצורך העניין יש לנו את דוגמת הרבי נחמן מברסלב שעיקר תורתו התבססה על החשיבות של להיות תמיד במצב של שמחת הלב גם כאשר דברים לא מסתדרים כפי שרצינו, על מנת לאפשר לאור של הבורא להשפיע עלינו תמידית.

ואני כן מסכימה איתך שהשפע מגולם בעולם הגשמי של גוף האדם ככוח מאיר (וכמובן אין קשר פה לממון כספי ) וחלקית אולי גם מושפע מאישיות, אך ידוע שאישיות היא ברת תיקונים וזוהי גם דרכו של אדם להתהלך בה במהלך חייו - לתקן את אשר טבעי לו להשחית בכל הקשור ללהתפתה ולפגום, או במילים אחרות - להתעלות מעל לאישיות של עצמו במטרה להתאחד עם האור הנעלה.

כיול המוח

או יישוב דעת זה כמו שטיפת מוח או לימוד המצב הקיים ,
זה לא מכניס יותר חיות ושפע .
כאשר אתה מיישב את דעתך על האנרגיה החיה שלך הבאה מהאל , אז אתה מתחבר ליותר חיות ושפע ומושך יותר .
ויש הבדל בין אנרגיית החשיבה לאנרגיה החיה , וללא חיבור זה רוב האנשים שינסו להגיע להארה אין להם מספיק אור בגוף , הם יכולים לכייל את עצמם על מה שיש ויגלו שהם ברובם חשוכים , ואז נשאר שטיפת מוח עצמית או פיתרון טכנולוגי .
הרעיון הוא להתחבר לאל ולאור וציווי החיות , אחרת משחקים בנדמה לי .
המוח והחשיבה לאו דוקא מכוונים לחיות המחייה , ובדורינו צריך ללמוד איך להתחבר
ואי אפשר לבד צריך מניין כדי להשתחרר מהחושך מהסמסרה מהרוחני מהטכנולוגי
לפחות לגבי יהודים ,
אנחנו עובדים על זה הרבה זמן , ורק במאתיים שנה האחרונות גבהתם בחצי מטר .
והאינטילגנציה עלתה שמצביע על יותר אורות בכלים בעיקר עליה של מאורי אש ומעט מאור ,בימי פרעה שהיה חצי מטר גובה הייתם 12 ס"מ , אז גדלתם במשך הזמן ממתן תורה עד ימיינו , ויש יותר , רק הרוב רוח וחשוך ומעט מאור וחטים של מיקרונים של אור .
פעם כל הגוף היה מ-אור , עכשיו זה מאור מגושם , ההפרש הוא המטאפיזיקה
ומאבק מתמיד על תצורת האנשים המטאפיזית הפיזית ומה הוא הפורמט הפרשני של מה קיומינו וגם עד כמה אנו מגולמים בשטח .
מאז שיעקוב ירד ממצב של גוף אור לגוף מגושם הוא נאבק וגם יהודה תילחם .
שזה אומר שכל מעשה שכולם עושים משפיע וכל בחירה או החלטה משפיעה ,
ועד כמה אנו לפי הפורמט או סטינו , איך לקיים בכל מצב חי את משיכת תוספת החיות אלינו ולעולמינו .
עבודה סזיפית ללא גמול רק מיתוך אמונה , וזה בא לביטוי בכל מעשה .
לא להתעלות מעל האישיות הוא העניין , כי האישיות היא רק טווח מאורי האש דרך הפנימי שלנו , וזה כמלבוש לאור , אז להתחבר לאור , שיטה אחת היא התעלות .
אבל זה קשור גם לסביבה שלך ולמקום בו אתה נמצא , ואם אתה מצליח להתחבר אז אתה חווה הארת מקום לחבר את כולך במקום לאור הקיים בך , מה נקרא הארה בודיסטית , ואזי צריך לתחבר לרמות אור פנימי גבוהיים יותר שאינם קשורים למקום ויש בהם יותר מהמטאפיזיקה , עד שאתה מתמלא באור .
צריך למשוך אותו אליך את החיות והאור מלמעלה , אם אתה רק נותן לך אסטרטגיה לחיים בנוחיות ולא עובד על גדילה של אורך , אתה מפספס מה אתה עושה פה על כדור הארץ , הנשמה שלך באה לגדול , לא באתם לעולם כדי למות .
רק הכל מעסיק ולא בוחרים את המאיר והמחייה .
אין דיכאון יש חוסר חיבור לאל , המבט הפנימי של המאיר הוא אהבה .
השאלה היכן אתה מחבר את זה למחייה .
דוד

להתחבר לאור של הבורא, החיבור לאנרגיית האל

אהבתי מאוד את אשר כתבת. אהבתי שדייקת עם הביטוי - ציווי החיות.
אתה כל כך צודק, אכן, לא רבים יודעים כיצד להתחבר לאותה חיות היום.. וההפרש הוא המטאפיזיקה. אשאל אותך את השאלה: אז כיצד לדעתך ניתן לקיים בכל מצב חי את משיכת תוספת החיות לעולמנו? מהי הפרקטיקה בפועל? ( "באמצעות עבודה סזיפית ללא גמול רק מתוך אמונה" כתבת.. תפרט בבקשה למה כוונתך )

פרקטיקות רבות

בכיול הרגש והדיבור לפנימי , בהנחת תפילין , בשמירת שבת , בקריאה בקול מ-כתבים של סופר סתם בעל אורות ומאור , קבלת אורות בקבלה ממישהוא .
בתפילות : 18, עקידה ,
בברכות על האוכל מזון ומשקה ,
בחיבור אינטאקטיבי אם מישהוא אם אורות , צדיק , אל ,
בקריאת משנה וילנא ,
בבניות מעגלי עוצמה ועיסוק במאגיה בחיבור אל האל .
בשתיית יין וואכילת פירות הארץ .
ביצוע אקטיבי של חגי ישראל מהתורה ,
ביצוע אקטיבי של THANKS GIVING בארה"ב דינו כמו חג רבנן
ביצוע של קריסמס דינו כמו יום אור כחגי ישראל .
ביצוע של חגי רבנן ,
כניסה לישיבה של דוסאלך ליטאים או סטמר .
ביצוע טהרות וניקיונות וסידור הבית .
להתפלל במניין ,
עשיית ברית מילה ,
עליה לתורה במניין .
ויש עוד כל כך הרבה , אבל בעיקר כיול פנימה ולמעלה של הקיום שלך .
דוד

דינים, טהרה, מצוות, ועבודת הבורא

"ביצוע אקטיבי של THANKS GIVING בארה"ב דינו כמו חג רבנן
ביצוע של קריסמס דינו כמו יום אור כחגי ישראל "
???
תסביר בבקשה, כיצד מדובר על אותו דין? מי קבע? למה הכוונה באקטיבי?

פשוט

חג רבנן זה כאשר 20 חברה בעלי אורות ויישוב דעת על חתך פנימי של יום בעולם
בין שס"ה גידים לשסה ימים בשנה , מאירים את אור באותו יום מאור הרמ"ח לתוך השס"ה , ומנהגי החג הם כדי להתחבר לאור הרמ"ח באותו יום שס"ה שנקרא חג רבנן
ולא כחגי התורה המאירים יום שלם , חגי רבנן מאירים חצי מאור יום , והיתרון שבזה שזה חי ואקטיבי ע"י המבצעים חגים אלה כמו חנוכה ופורים ,
THANKS GIVING הוא גם מצב כזה בו אחד הישראלים מילא יום זה כחגי רבנן לבד בלי החברה (וגם לא חיכה לאישור או הסכמה ) ויצר מצב של חצי יום מאיר בשטח ארה"ב , ולכן דינו כחגי רבנן .
קריסמס נוצר ע"י אחד הישראלים שהאיר יום שלם לבד ואת כל היום ולא חצי יום ,
ועל כן דינו כחג מחגי התורה לפחות בתחתונים על כדור הארץ .
הוא גם יצר את הדלעת והערמונים המלווים חגים אלה .
דוד

ואני אוסיף

הוא גם האיר חצי יום בארה"ב במיד ווסט ובאיזור החוף של הצד של ניו יורק את חג הלוווין
וגם באיזורים אלה דינו כחג רבנן .
דוד

למעלה