הי קרן:) מה מסמלים נדלים בתטא הילינג?

ריפוי עוברי

ריפוי עוברי מיוחס רק למה שהעובר ספג בעודו ברחם אימו עד הלידה, אין הכוונה לכל חייו.

תודה על המידע עזר להבהיר המון

הי קרן:) מה מסמלים נדלים בתטא הילינג?

אמרו לי שנדרים בניקוי עוברי יצאו לי גוקים חרקים ונדלים מעצם הזנב מעניין הפירוש. בברכה :)

אה וגם כשעשו את החלק

של השיריון לאיזור הצלעות היה צבע ואור אדום חזר וככה לקראת הסוף האור השתנה באיזורי הגוף לסגול

ריפוי עוברי בתטא הילינג

התכוונת לריפוי עוברי ולא לניקוי עוברי.
הכוונה בריפוי עוברי הוא ניקוי מרגשות/אמונות/מחשבות לא רצויות לנו שספגנו בעודנו ברחם.
מה שראית אינו סימבול אוניברסלי שניתן לבאר שיסביר לך את אשר ראית לכן לא ניתן לפרש זאת למעט זה שבקלות ניתן לומר שראית עדות ליציאה של אמונות/מחשבות שליליות שהחזקת משם.
מה שיעזור לך להבין יותר זה מה שעלה בטיפול שבגללו עשו לך את זה.
האם חווית איזה משהו לא טוב בעודך ברחם שמשפיע עלייך עד היום?
בד"כ המטפל שעושה את הטיפול משתף מה הוא רואה, או לפחות מה הוא מקבל לגבי האמונות שאת מחזיקה.
ואם את לא יודעת או לא זוכרת, זה לא כל כך חשוב. מה שחשוב בעצם זה שזה יצא ואת מרגישה טוב יותר עכשיו .

תודה על המענה לגבי השיריון

יש לי מחלת עור ועור קשור להגנה או תחושת חוסר הגנה במקרה של פגיעה. אז היא כנראה רצתה לחזק את ההגנה אז אולי מסיבות אילו היא השתמשה בדימוי שיריון אני לא זוכרת הכל כי באתי לטיפול קצת עייפה וסהרורית וזה היה די אינטנסיבי

שריון כהגנה

יתכן כמו שאת אומרת שהיא השתמשה בדימוי של שיריון כדי לחזק לך את ההגנות.
מה שראית לגבי השתנות הצבעים לא ניתן לפרש כי זו העדות שאת ראית לפי דברים ששוכנים בתת המודע שלך.
מה שחשוב הוא האם את מרגישה עכשיו מוגנת כתוצאה מהטיפול שעברת.

הי קרן

אני חושבת שטיפונת יותר. אבל יש עוד על מה לעבוד אנחנו בהתחלה:)
מה שכן יש לי פוביה מילדים. ולצערי ליד הבית שלי מסתובבים ילדים מידי פעם וזה לא עושה לי תחושה טובה כל כך.

טיפול פחדים

את צריכה לבדוק על מה זה יושב, כלומר איזה אמונות את מחזיקה שמביאות אותך לפחד מילדים ואותם לשחרר.
אם לא חווית איזה אירוע עוצמתי שקשור לענין מהחיים האלה, אז כנראה יש לך זכרון כלשהי מחיים קודמים. צריך פשוט לבדוק מה הלמידות שלקחת משם ואת הלא רצויות לשחרר.
כמו כן הייתי בודקת איך זה משרת אותך להחזיק את הפחד הזה, מפני מה זה מגן עלייך.

חחח.. וגם את

תהיי קשובה למה שעולה לך בתהליך, זה יסייע לטיפול שלה..
לילה טוב..

לגבי אדוםםם בעיני זה צבע בראשיתי ואנרגטי מאוד

הוא הצבע של האדמה הוא הצבע של האנרגיה של היצירה הוא בעל פוטנציאל להפוך להרס ומלחמה או יצירה הוא התשוקה לנוע ולזוז . הוא הצבע שיוצא מהאדמה ומהאגן הוא צבע החיבור והשורשיות יותר מחום. חום זה בסיסי אבל אדום זה הבסיס הבועט

המשמעות של חזיונות שעולים לנו

נכון מאוד, זאת הדרך לנתח דברים, להבין מה המשמעות של זה בענייך.
ניתוח יפה עשית.

למעלה