קרן האם כאשר את מתקשרת זה מעייף אותך?

קרן האם כאשר את מתקשרת זה מעייף אותך?

דיברתי עם מישהי שטענה שכשהיא מתקשרת מהרקיע השביעי בתטא אין התעייפות מהתהליך התקשורי אבל בתקשור רגיל היא מתעייפת מאוד אם היא עושה זאת זמן רב. כי זה גוזל אנרגיה לעומת התקשור בתטא. גם את חשה בהבדל כזה?
תודה מראש

גזילת אנרגיית חיות

אכן כך הוא הדבר. כאשר לא מתקשרים דרך הרקיע השביעי, התודעות שאנו מתקשרים איתם מושכים מאיתנו אנרגיית חיות ולכן התהליך מעייף.
קרה לי פעם שתקשרתי נשמה של נפטר במשך שעה וחצי, ולא דרך הרקיע השביעי, אחרי השעה וחצי הזאת לא הייתי מסוגלת לעמוד על הרגליים, הייתי מותשת. וזה היה משבע בבוקר.
היום אני עושה זאת דרך הרקיע השביעי ואין גזילה של אנרגיית חיות ממני, לכן אני לא עיפה וגם מוגנת.

יצירת פמיליירס או שימוש בהם

או ישויות ללא המשכה ישירה מלמעלה של א ל-ע , מושכים אנרגיה ,
כל דבר שאת עימו במגע פיזי או רוחני לוקח אנרגיה וגם נותן ,
סתם מלדבר עם מישהוא לוקח אנרגיה ,
נוזלים מאנרגיה כל הזמן , צריך להתפלל ללמעלה , שיווצר תת לחץ וימשוך את המתפזר חזרה פנימה .
דהיינו לכוון הכל ללמעלה , ואז זה מושך פנימה את המפוזר ונוזל ,+ אנרגיה חדשה מלמעלה .
במקרה שיקרה לך שוב לשים את יד ימין על הטבור , וביד שמאל על המצח ולאמר שמע ישראל .

תקשור דרך מישור קיום שביעי

אני מעדיפה פשוט לתקשר דרך מישור הקיום השביעי, ואז אין בעיה של משיכת אנרגיית חיות, או ריפוי ממני אל התודעה איתה אני מתקשרת או המטופל אותו אני מרפאת דרך הבורא.

ממש לא הבורא

את מקושרת לחמישה אנשי תורה בלמעלה , שמשגיחים עליך , ומשם גם הרפואות והתיקשורים , וזה בהוראת הבורא .
דוד

בריאה משותפת

לא נראה לי שהבורא מחלק הוראות בעניין הזה, אני מבקשת ומורידה ריפויים מהבורא מהרקיע השביעי, מה שנקרא CO-CREATION, כלומר בריאה/יצירה משותפת.

בו נסביר לך איך זה עובד

יושב איש תורה אם אור בלמעלה , וצורת ההורדה שלו אליך היא של א- ל-ע של המאור
וזה דרך פילפול של רקיע שביעי , הוא לא יושב בשום רקיע שביעי הוא שולח לך מאור עם רפואות ועזרות , הוא לא בורא שום דבר וגם לא את .
מקסימום שליחת מאור ותרגומיה הנקראית מיגה בה יש הטמרת יש מיש או מאור לרפואות .
והפילפול וחיבור כרעיון הרקיע השביעי מאפשר הצנחת קישוריות חיבוריות למעשים .
דוד

נשמע מעניין

אבל אני רואה את הדברים אחרת.
אבל בכל זאת מעניין ונחמד לשמוע אופן הסתכלות שונה על הדברים.

למעלה